Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

A uszkodzic sie nie moze w wiekszym stopniu? Bo pamietam jak zalatwilem dysk ze zdjeciami - wyciagajac go z szafki zahaczyl mi sie o kant i upadl z niska, glowica spadla i do wyjebania
:jon:
Ale chyba mówisz o takim bez obudowy? Ogólnie SSD jest lepszy jeśli używasz jako przenośnej pamięci. HDD natomiast jeśli trzymasz na nim dane i dorzucasz nowe
 
Którego byś polecił?
Nie mam z nimi doświadczenia i nigdy nie oglądałem na żywo. Nie wiem też jak funkcje, bateria itp.
Mam mi banda i stwierdziłem, że takie coś za nieduże pieniądze by nie było złe, ale by musiało wyglądać jak normalny zegarek i jakiś czas temu zerknąłem co tam jest w zastępstwie. Znajomi mają huaweie albo garminy. Huawei całkiem fajne z wyglądu, ale nie dla kobiety (chyba że są jakieś inne). Garminy zaś to cena kosmos. Popatrzyłem na coś tańszego i te amazony za jakieś 400 złotych wyglądały jak mniejszy g-shock i miały nawet gps. Mnie się podobały, ale patrzyłem tylko na wygląd. Kompletnie nie wiem jak na żywo wyglądają i jak się sprawują. Są też jakieś bardziej kobiece modele.
@Drzewo tu kiedyś chyba wrzucał coś od xiaomii i też wyglądało normalnie a nie jak opaska.
Nie sugeruję żebyś brał tego amazona a tylko zerknął, bo nie kosztują milionów a wyglądają jak normalny zegarek
 
Nie mam z nimi doświadczenia i nigdy nie oglądałem na żywo. Nie wiem też jak funkcje, bateria itp.
Mam mi banda i stwierdziłem, że takie coś za nieduże pieniądze by nie było złe, ale by musiało wyglądać jak normalny zegarek i jakiś czas temu zerknąłem co tam jest w zastępstwie. Znajomi mają huaweie albo garminy. Huawei całkiem fajne z wyglądu, ale nie dla kobiety (chyba że są jakieś inne). Garminy zaś to cena kosmos. Popatrzyłem na coś tańszego i te amazony za jakieś 400 złotych wyglądały jak mniejszy g-shock i miały nawet gps. Mnie się podobały, ale patrzyłem tylko na wygląd. Kompletnie nie wiem jak na żywo wyglądają i jak się sprawują. Są też jakieś bardziej kobiece modele.
@Drzewo tu kiedyś chyba wrzucał coś od xiaomii i też wyglądało normalnie a nie jak opaska.
Nie sugeruję żebyś brał tego amazona a tylko zerknął, bo nie kosztują milionów a wyglądają jak normalny zegarek
Te od amazona mieszczą się w budżecie bo koszt 5 stów. Zastanawiam się na gts3 lub gts4 mini. Praktycznie takie same i cena ta sama. Sam posiadam huaweia gt2 Pro i jestem z niego zadowolony, moja mamuśka ma huaweia watch fita to jest straszna bida wiec chyba skuszę się na te od amazona. Garmin poza moim budżetem :siara:
 
ale nie dla kobiety (chyba że są jakieś inne).
1669810258102.png
 
Smartwatch
Jeśli ma smartfona Samsunga:
Galaxy watch 4 lub Galaxy Watch 5 - 5 pro aktualnie chodzi po ok. 1150 zł (po zwrocie cashback)- tylko nie wiem czy nie będzie za duży dla kobiety.
Wersja 5:
Z plusów:
długie wsparcie, fajny wygląd, wear os 3, wsparcie googla, 3 dni na baterii, pełnoprawny smartwatch, aktualnie akceptowalna cena
Minusy:
był drogi, może być za duży dla kobiety, tylko trzy dni na baterii, brak pomiarów ekg i ciśnienia bez smartfona Samsung.

Wersja 4:
Tańsza, ale gorsza jeśli chodzi o wytrzymałość baterii (ok. 1-1.5 dnia)

Z alternatyw chyba huawei:
żywotność na baterii

Oppo watch:
ostatnio była fajna cena, a recenzje były zachęcające. Jako główną wadę podano małą czcionkę.

Amazon:
Amazfit ma stabilną opinie i ogólnie jest często polecanym smartwatchem


Filmiki z top-em:

 
Jeśli ma smartfona Samsunga:
Galaxy watch 4 lub Galaxy Watch 5 - 5 pro aktualnie chodzi po ok. 1150 zł (po zwrocie cashback)- tylko nie wiem czy nie będzie za duży dla kobiety.
Wersja 5:
Z plusów:
długie wsparcie, fajny wygląd, wear os 3, wsparcie googla, 3 dni na baterii, pełnoprawny smartwatch, aktualnie akceptowalna cena
Minusy:
był drogi, może być za duży dla kobiety, tylko trzy dni na baterii, brak pomiarów ekg i ciśnienia bez smartfona Samsung.

Wersja 4:
Tańsza, ale gorsza jeśli chodzi o wytrzymałość baterii (ok. 1-1.5 dnia)

Z alternatyw chyba huawei:
żywotność na baterii

Oppo watch:
ostatnio była fajna cena, a recenzje były zachęcające. Jako główną wadę podano małą czcionkę.

Amazon:
Amazfit ma stabilną opinie i ogólnie jest często polecanym smartwatchem


Filmiki z top-em:


Z tych dwóch którego byś wybrał?
Amazfit gts 3 czy gts 4 mini?
 
Z tych dwóch którego byś wybrał?
Amazfit gts 3 czy gts 4 mini?
Myślę, że z tych dwóch wybrałbym gts 4 mini



A w przypadku alternatywy, raczej wybrałbym:
Huawei Watch Fit 2



Sory, że tyle recenzji a nie jednoznaczna odpowiedź, ale po prostu jest to jedyne czym mogę się kierować, bo sam owych modeli nie posiadam.
 
Koledzy, nadszedł czas chyba na wymianę telewizora. Trochę przespałem oferty na BF, ale jednak OLED to obecnie must have pod PS5, tak więc będę wdzięczny za jakieś opinie. Generalnie budżet +/- 6k, na chwilę obecną myślałem nad tymi konkretnymi modelami, ale jestem otwarty na sugestie:

Skłaniałbym się ku Philipsowi, bo mam obecnie od kilku lat i zero problemów, a ambilight to mega fajny dodatek, ale ten Sony kusi mnie specjalnym dostosowaniem pod konsolę i trybem sportowym.
 
Jeśli chodzi o OLEDa to pytanie czy rozważasz go tylko pod konsolę czy również telewizję (np satelitarną). Jeśli druga opcja to bym odpuścił, u mnie już drugi odbiornik poszedł na gwarancję.
 
Jeśli chodzi o OLEDa to pytanie czy rozważasz go tylko pod konsolę czy również telewizję (np satelitarną). Jeśli druga opcja to bym odpuścił, u mnie już drugi odbiornik poszedł na gwarancję.
Wypaliły się czy inna usterka? Jeśli tak to po jakim czasie i czy 2 razy ten sam model czy 2 różne tv?

Ja 2 lata temu postawiłem na LCD ale większy rozmiarowo zamiast mniejszego OLEDa w podobnej cenie, właśnie z obaw przed tym wypalaniem bo tv też pod kablówkę podpięty.
 
Dwa różne modele LG, wypalenie paska informacyjnego i logo Canal + w rogu. Za dopłatą przerzuciłem się na minileda i zobaczymy.
 
Back
Top