Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

 
Last edited:
Świetne promo na Pixel 6a sprzedawcą jest amazon i gwarancja będzie u amazona co wyklucza problemy z googlem:

Genialna promocja.
Warto jednak podkreślić, że w Pixelach na terenie Polski nie działa 5G, VoLTE oraz VoWiFi, więc jeśli komuś zależy na tych funkcjach, to powinien omijać z daleka telefony z tej serii.
No i Pixel 6a ma niestety ekran tylko 60Hz. :sad:

Gdyby nie powyższe wady, to 6a byłby absolutnie bezkonkurencyjny do 2k.

@Gambit Jeśli nie przeszkadza ci to, o czym wyżej napisałem, to bierz tego Pixela 6a i się nie zastanawiaj.
 
Last edited:
Kurwa, na luj mi te powiadomienia, które wreszcie działają (thx @Luke ) jak nie mam kiedy w robocie z telefonu skorzystać. Pocieszam się, że ten NORD to nie 2T ;)
Jak teraz jeszcze szczujecie tymi Samsunga mi czy Pixelami to nie wiem czy jednak nie podbić kasy i wsiąść coś do 2k ...
 
Kurwa, na luj mi te powiadomienia, które wreszcie działają (thx @Luke ) jak nie mam kiedy w robocie z telefonu skorzystać. Pocieszam się, że ten NORD to nie 2T ;)
Jak teraz jeszcze szczujecie tymi Samsunga mi czy Pixelami to nie wiem czy jednak nie podbić kasy i wsiąść coś do 2k ...
Ja osobiście bym podbił, ale to moje zdanie, w związku z faktem, że wolę dopłacić i mieć wszechstronniejszy telefon na dłuższy okres niż 2 lata. W owym wypadku celowałbym w s21 fe na ten moment (gdyby wyeliminowac wady wskazane przez @luke.w pixelu tj brak wsparcia naszego rynku brałbym pixela bo tanszy a aparat funkcjonalnosc zblizona). Dodatkowo jeśli by mi się nie spieszyło zostawiłbym (kupiony w aktualnej promocji egzemplarz) i czekał na black friday i jeśli pojawiłaby się lepsza okazja odeslalbym/anulował droższy egzemplarz.
 
O bardzo fajna inicjatywa. Aparat w tym s21 dużo lepszy od NORDa? Muszę poczytać pare recek.
Kurcze sory za wprowadzenie w błąd ale to tylko na te okazje z plakietką blackfriday (więc w przypadku niższej ceny w późniejszym terminie trzeba by było zwrócić).

Co do zdjęć
S21 FE / OP Nord / OP Nord 2
 
@w4ar @Luke w sumie głupie pytanie, ale jak to jest z tymi przewalutowaniem i zakupami za granicą. Ściągnie mi po wskazanym kursie np. z karty PL czy lepiej jakiegoś revolut założyć ?
 
@w4ar @Luke w sumie głupie pytanie, ale jak to jest z tymi przewalutowaniem i zakupami za granicą. Ściągnie mi po wskazanym kursie np. z karty PL czy lepiej jakiegoś revolut założyć ?

Ja płacę za pomocą Revoluta robiąc zakupy w zagranicznych sklepach. Polecam, świetna rzecz.
Jeśli zapłacisz polską kartą w złotówkach za zakupy w obcej walucie, to (o ile się nie mylę) płatność przejdzie, ale bank dowali Ci złodziejską prowizję za przewalutowanie.
 
@w4ar @Luke w sumie głupie pytanie, ale jak to jest z tymi przewalutowaniem i zakupami za granicą. Ściągnie mi po wskazanym kursie np. z karty PL czy lepiej jakiegoś revolut założyć ?

Ja płacę za pomocą Revoluta robiąc zakupy w zagranicznych sklepach. Polecam, świetna rzecz.
Jeśli zapłacisz polską kartą w złotówkach za zakupy w obcej walucie, to (o ile się nie mylę) płatność przejdzie, ale bank dowali Ci złodziejską prowizję za przewalutowanie.
Revolut dobry jeśli dokonujesz częstych zakupów w sklepach zagranicznych. U nas banki (spora część) doliczają sobie sporą prowizję za przewalutowanie i patrząc na komentarze z peppera różnice w cenie są od 10-100 zł. Niektóre banki mają zbliżony przelicznik do Revolut-a, ale nadal jest to trochę wyższa cena (10-20 zł), ale nie złodziejska (50-100 zł).
 
Nieważne, myślę, że Samsung Galaxy A52s będzie najlepszym wyborem, tylko ciężko w tej cenie go złapać :)
 
@Luke @w4ar
Jeszcze Was pomęczę, a jakiś telefon do 1k na andku dla kobiety, tak by shapee działało ;)

Nieważne, myślę, że Samsung Galaxy A52s będzie najlepszym wyborem, tylko ciężko w tej cenie go złapać :)
Oferty trochę powyżej 1000 zł:

Może się powtórzy:
 
Polecicie coś do przechowywania danych (głównie zdjęcia)? Padł mi dysk zewnętrzny. Na szczęście miałem dane skopiowane na drugi. Teraz został mi już tylko jeden więc trzeba się ponownie zabezpieczyć :) Myślę, że 1T hdd 2,5" będzie właściwym rozwiązaniem.
 
Polecicie coś do przechowywania danych (głównie zdjęcia)? Padł mi dysk zewnętrzny. Na szczęście miałem dane skopiowane na drugi. Teraz został mi już tylko jeden więc trzeba się ponownie zabezpieczyć :) Myślę, że 1T hdd 2,5" będzie właściwym rozwiązaniem.
Ewentualnie chmura np. Googlowska
 
Daje to radę ? Do jakiegoś filmu w sypialni itp.
IMG_20221124_100710.jpg
 
@Luke @w4ar
Jeszcze Was pomęczę, a jakiś telefon do 1k na andku dla kobiety, tak by shapee działało ;)
Nieważne, myślę, że Samsung Galaxy A52s będzie najlepszym wyborem, tylko ciężko w tej cenie go złapać :)

Poluj na tego Samsunga A52s. To najlepsza opcja do 1100-1200zł. Parę dni temu był w promocji za ok. 1050zł, może jeszcze się trafi jakieś fajne promo do końca miesiąca.
Ewentualnie możesz trochę dopłacić i wziąć Norda 2 za ~1300zł, jak ponownie pojawi się w promocji.
 
Back
Top