Skoki Narciarskie

Panowie @VoRaNeK i spółka, którzy latają do Planicy na zakończenie sezonu. Mam kilka pytań, bo planuje w tym roku również się wybrać ze znajomymi.

1) Ile bilety za jeden dzień konkursów? Bo póki co jest jedynie cena za kwalifikacje 20 euro. I czy jest jakiś pakiet za trzy konkursy żeby taniej wyszło?
2) Możecie polecić jakiś hotel? Bez luksusów, taki podstawowy, może jakiś domek na 4 osoby lub 6. Byle było się gdzie wykąpać, bo to i tak tylko baza wypadowa.
3) Na miejscu jest większość atrakcji czy warto gdzieś podjechać 20-30km od samej Planicy, żeby zobaczyć coś specjalnego? Bo zastanawiamy się czy lecieć samolotem czy jechać autem, bo póki co ceny za samolot są kosmiczne (ponad 500zł za lot do Lublany) i chyba bardziej się będzie autem opłacało, tylko wtedy jeden dzień urlopu mamy psu w dupę, bo to 13 godzin jazdy ode mnie. Ale tutaj dużo zależy czy pojedziemy we czwórkę czy w szóstkę, bo przy dwóch autach wtedy koszty rosną naturalnie.

I czy już teraz trzeba bukować, czy jest szansa że jeszcze do września te ceny jakoś mocno nie wzrosną?

Znalazłem też takie coś, korzystał ktoś może z ich usług?

 
1) Ile bilety za jeden dzień konkursów? Bo póki co jest jedynie cena za kwalifikacje 20 euro. I czy jest jakiś pakiet za trzy konkursy żeby taniej wyszło?

23 euro za jeden dzień, próbna i konkurs. byliśmy na dwóch konkurach sobotnim i niedzielnym
Nie pamiętam czy były jakieś pakiety

2) Możecie polecić jakiś hotel? Bez luksusów, taki podstawowy, może jakiś domek na 4 osoby lub 6. Byle było się gdzie wykąpać, bo to i tak tylko baza wypadowa.

Spalismy w Bledzie, kilkanascie km od Planicy. Rezerwacja przez booking

3) Na miejscu jest większość atrakcji czy warto gdzieś podjechać 20-30km od samej Planicy, żeby zobaczyć coś specjalnego?

Na pewno Bled malownicza miejscowość przy jeziorze. W Planicy nic takiego nie ma. Zależy ile masz czasu, my mieliśmy mało. Rozważyłbym Villach, może Krańską Góre. W Lublanie kiedyś byłem ale tak średnio mi się podobało. Ryneczek taki se

Bo zastanawiamy się czy lecieć samolotem czy jechać autem, bo póki co ceny za samolot są kosmiczne (ponad 500zł za lot do Lublany) i chyba bardziej się będzie autem opłacało, tylko wtedy jeden dzień urlopu mamy psu w dupę, bo to 13 godzin jazdy ode mnie. Ale tutaj dużo zależy czy pojedziemy we czwórkę czy w szóstkę, bo przy dwóch autach wtedy koszty rosną naturalnie.

Wynajmowaliśmy auto suva. Spoko warunki i wyszło bardzo tanio w przeliczeniu na 4 osoby
Paliwo było wtedy po 5 zł xd

I czy już teraz trzeba bukować, czy jest szansa że jeszcze do września te ceny jakoś mocno nie wzrosną?

Ciężko przewidzieć. Mnóstwo lotów odwołują. Kto wie czy połączenia nie wycofają. Jedna wielka niewiadoma.

Znalazłem też takie coś, korzystał ktoś może z ich usług?

My we własnym zakresie organizowaliśmy
 
23 euro za jeden dzień, próbna i konkurs. byliśmy na dwóch konkurach sobotnim i niedzielnym
Nie pamiętam czy były jakieś pakiety



Spalismy w Bledzie, kilkanascie km od Planicy. Rezerwacja przez booking



Na pewno Bled malownicza miejscowość przy jeziorze. W Planicy nic takiego nie ma. Zależy ile masz czasu, my mieliśmy mało. Rozważyłbym Villach, może Krańską Góre. W Lublanie kiedyś byłem ale tak średnio mi się podobało. Ryneczek taki se



Wynajmowaliśmy auto suva. Spoko warunki i wyszło bardzo tanio w przeliczeniu na 4 osoby
Paliwo było wtedy po 5 zł xd



Ciężko przewidzieć. Mnóstwo lotów odwołują. Kto wie czy połączenia nie wycofają. Jedna wielka niewiadoma.



My we własnym zakresie organizowaliśmy

Dzięki za odpowiedzi, zaczynamy jak tak już powoli planowanie z ekipą.
 
Przypominam Panowie że dzisiaj rozpoczyna się sezon 2022/2023
Gdyby ktoś nie wiedział to skoczkowie będą skakać na skoczni bez śniegu
Takie czasy:matt:
Najlepszym w tym sezonie z naszych skoczków będzie Kubacki
sory kurwa tata Zuzanny
 
Piękny konkursik:deniroclap:
O kule ma powalczyć
Tak jak podejrzewałem będzie ostra walka o każdy punkcik z tym typem którego nawet psy w Zakopapanem gonią
Typ tak sobie przejebał nie dość że u polskich kibiców to i u psów też, było nie srać się do Kamila
 
Nie mogę się doczekać aż Dawid odbierze kryształową kulę:antonio:
 
Dzisiaj 45 lat kończy ten Pan, największy Polak w historii


1670101164990.png


View attachment 50952
 
Co ten kubaki ma formę. Co się z chłopem stało. Oglądam na Eurosporcie bo tvnu nie włączę, nichuja, i w każdej jebanej reklamie główna rolę gra murzyn.
 
Co ten kubaki ma formę. Co się z chłopem stało. Oglądam na Eurosporcie bo tvnu nie włączę, nichuja, i w każdej jebanej reklamie główna rolę gra murzyn.
ale wiesz, że to jest ten sam właściciel?
 
Back
Top