Skoki Narciarskie

Kubacki wygrywa kwalifikacje

Polskie pary KO

Kubacki - Dean
Żyła - Aalto
Stoch - Cecon
Wąsek - Forfang
Hula - Granerud
 
Nie mogłem oglądać bo byłem w pracy. Co się wydarzyło, że wszyscy w drugiej tak słabo a Granulat tak odpalił?
 
1672924340910.png
 
Ależ mnie znowu wkurwia ten granulat
No co zrobisz, jest w formie i tyle,widać, że pewny swego skoro chciał obniżenia belki (miałem cichą nadzieję, że przez tą pewność siebie spierdoli ten skok), a i tak skoczył dalej o 3,5 metra od Dawida :fjedzia:
Trzeba się cieszyć z tego jak jest,bo nie jest źle, tymbardziej, że Kamil trochę się obudził i oddaje fajne skoki.
 
Szkoda że Granulat obniżył belkę bo mielibyśmy dwie możliwości:

1) zajebiście daleki skok i nowy rekord skoczni, a teraz rekordy padają jak na lekarstwo
2) zajebśscie daleki skok i by nie ustał, by sobie głupi ryj rozwalił a Dawid by mógł wygrać TCS.
 
Kubacki pięknie, 9 pkt przewagi to dobry prognostyk przed 2 serią,ale w takich warunkach jeśli ta druga seria się odbędzie to wszystko jest możliwe :lol:
Kamil jakoś bez szału po skoku,ale finalnie nie wyszło tak źle.
Szkoda Piotera,ale trafił akurat w mega chujowe warunki.
 
Kubacki pięknie, 9 pkt przewagi to dobry prognostyk przed 2 serią,ale w takich warunkach jeśli ta druga seria się odbędzie to wszystko jest możliwe :lol:
Kamil jakoś bez szału po skoku,ale finalnie nie wyszło tak źle.
Szkoda Piotera,ale trafił akurat w mega chujowe warunki.

Mogli by odwołać drugą serię, bo Granulat pewnie da radę wskoczyć na drugie miejsce i Dawid nie powiększy zbytnio przewagi..
 
Back
Top