Skoki Narciarskie

piękny konkurs, szkoda że dla nas bez heppy endu :( no ale cóż, taki jest sport, biorąc pod uwagę cały ten sezon to igrzyska dla Polskich skoczków na plus i to taki spory.

poniedziałkowy konkurs drużynowy zapowiada się wybornie.
 
Niby warunki chujowe i wiele się może jeszcze wydarzyć ale nie ma się co oszukiwać. Nic z tego nie będzie
 
Kamil jest już legendą skoków, on nic nie musi,ale jednak dalej ma przebłyski i potrafi narobić apetytu czasem tak jak chociażby na ostatnich IO i dzisiaj.
Ten sezon jest beznadziejny i takie konkursy jak dzisiaj ,gdzie po 1 serii Polak jest w czołówce, a nawet ścisłej bardzo rozbudzają apetyty kibiców.
Patrząc realnie na dzisiejszy konkurs to po pierwszej serii obstawiałem,że Kamil zakończy go w pierwszej 5-ce ,bo mimo wszelkiej wiary w niego to jednak widać jak teraz jest.
Szkoda takiego dużego spadku z 1 miejsca,po prostu szkoda :childcry:
 
Domen Prevc to jeszcze większy specjalista do lotów niż kiedyś Kranjec. Chłop normalnie walczy w kontynentalnym, a w lotach top 3 na świecie.
 
Domen Prevc to jeszcze większy specjalista do lotów niż kiedyś Kranjec. Chłop normalnie walczy w kontynentalnym, a w lotach top 3 na świecie.
To jest fenomen, wiadomo ze skoki to po czesci taka hermetyczna dyscyplina, ale piekny to widok jak trojka braci daje rade w top50 skoczkow. Rodzice pewnie dumni :frankapprove:

Jest potencjal na film, mam juz nawet tytul :mamed:

maxresdefault.jpg
 
Zajc w każdym skoku zabierał się za lądowanie z trzeciego piętra, przegrał złoto sam ze sobą.


A finałowy skok Stocha to była parodia lotów.
 
"Horngacher jako główny trener tylko raz nie zdobył medalu w konkursie drużynowym na imprezie mistrzowskiej - z Polską na MŚ 2019."
 

Według mnie nie ma już odwrotu. Dyskwalifikacja wszystkich Rosjan od pływania przez bierki po motocross. I to na 15 lat minimum, jak za zapłacą Ukrainie i wszystkim którzy dostarczyli broń na Ukrainę (równowartość).
Jak nie to niech grają z Koreą północną, Chinami, środkową republiką Konga, Syrią, Buthanem, Kubą i Izraelem.
 
Według mnie nie ma już odwrotu. Dyskwalifikacja wszystkich Rosjan od pływania przez bierki po motocross. I to na 15 lat minimum, jak za zapłacą Ukrainie i wszystkim którzy dostarczyli broń na Ukrainę (równowartość).
Jak nie to niech grają z Koreą północną, Chinami, środkową republiką Konga, Syrią, Buthanem, Kubą i Izraelem.
Tak patrząc po terytorium to powinno się ich wygnać do Azji.
 
Back
Top