Skoki Narciarskie

Dawidowiec był trzecim z naszych, po którym mogliśmy oczekiwać medalu a tu proszę.

Jak sam powiedział oddał dwa najlepsze skoki sezonu właśnie dzisiaj. Wielkie brawa! Klasa
 
Cały sezon wieszanie psów na zawodnikach i trenerach, a dziś już się chorągiewy uaktywniły :putinlaugh:
 
Brawo Dawid, dla mnie jego medal to duża miła niespodzianka, jednak po treningach które i tak brałem z dystansem bardziej liczyłem na Stocha czy Żyłe. Brawo dla Ryoyu, jak to się mówi jak jesteś w formie to warunki Ci nie straszne, no i Pan Fettner, tyle lat w cieniu innych gwiazd Austrii, ba przecież ile lat on się, nawet do drużyny nie łapał, ale cytując pewny znany cytat fanom mma to: ''cierpliwy to i kamień ugotuje'' no i Fettner ugotował, brawo!

Szkoda że nie ma drużynowówki na małej skoczni, bo naszym naprawdę dobrze tu idzie, albo przeciwnikom mocno nie idzie, stety/niestety duża skocznia to zupełnie inna sprawa.
 
Zostaje walka o brąz

1644666529187.png
 
Żyła już szykuje sobie powoli youtuberstwo po skokach. Tym bardziej, że jak Jóźwiak i Tajner ma obecnie 20stke za partnerkę więc będzie jak znalazł content.

 
Z jednej strony cieszy, że dobry,a nawet bardzo dobry konkurs Kamila,ale akurat w tej rangi zawodach 4 miejsce to najgorsze co może być niestety,bo,tylko jedno miejsce dzieliło od medalu,szkoda :jimcarrey:
 
Poziom tego konkursu był niesamowity, brawa dla Lindvika ze skokiem sezonu w drugiej serii.

Na koniec dnia biorąc pod uwagę wszystkie wyniki na IO, Kamil jest numerem 1 w historii.
 
Back
Top