Skoki Narciarskie

Znalazłem
Grupa Discovery czyli m.in. TVN oraz Eurosport nie użyczy sublicencji na transmisję PŚ Telewizji Polskiej
Czyli Eurosport będzie pokazywał skoki a to najważniejsze
Tylko konkursy w Wiśle i Zakopanem będą w TVP
 
P
Zemsta jest słodka, pięknie ich załatwili :antonio:
Koniec z Babiarzem:burnit:
pięknie to zrobili. A ci już płaczą i wzywają do rozmów a Amerykanie mają ich w dupie po tym jak wcześniej TVP pluło na nich równo.
Przynajmniej skoki komentować będą poważni ludzie a nie Babiarze.
 
Wyjebane w TVP. Skoki tylko z komentarzem Marka i Igora
No goście się przynajmniej znają i dobrze się ich słucha. I pomyśleć że Ruciński był w TVP ale Szaranowicz i Szczęsny dostawali więcej czasu antenowego w czasie transmisji od niego...
 
:antonio:
Brak pierdolenia Babiarza, że spadek Kubackiego po drugim skoku z 2 na 9 miejsce to dobry wynik bo i tak jest w TOP10. Do tego mam nadzieję, że nie przyjdzie nikomu do głowy zapraszać Tomisława Apoloniusza Curuś Bachleda Farrell Tajnera w roli eksperta bo tego gościa nie idzie słuchać.
 
:antonio:
Brak pierdolenia Babiarza, że spadek Kubackiego po drugim skoku z 2 na 9 miejsce to dobry wynik bo i tak jest w TOP10. Do tego mam nadzieję, że nie przyjdzie nikomu do głowy zapraszać Tomisława Apoloniusza Curuś Bachleda Farrell Tajnera w roli eksperta bo tego gościa nie idzie słuchać.
W eurosporcie go nie było więc i tam nie będzie, prędzej Małysza wezmą niż Tajnera.
 
Podobno skoki w TVN zamiast TVP
1633697875050.png


a kurskiemu dupa pękła i jakieś oświadczenie napisali:lol:
 
Nie miał wyboru. W TVP zostały mu boks i Tour de Pologne od święta.

W TVP jak nie grzejesz miejsca w piłce nożnej to masz bidę do komentowania.
Eee właśnie teraz na TVP Sport jest bardzo dużo nowości.

A w TVNie co jest oprócz skoków? :korwinwhat:
chyba, że dostał etat w Eurosporcie to co innego
 
Back
Top