Skoki Narciarskie

Ryoyu Kobayashi wygrywa kwalifikacje do jutrzejszego konkursu, wystąpi w nim 5 Polaków( odpałd Murańka) Start czwartkowego konkursu o 15.00
 
Gdzieś mignęło mi, że jutrzejszy konkurs nie wlicza się do klasyfikacji generalnej, ale nie wiem z jakiego powodu miałoby tak być. Ktoś potwierdzi?
 
Gdzieś mignęło mi, że jutrzejszy konkurs nie wlicza się do klasyfikacji generalnej, ale nie wiem z jakiego powodu miałoby tak być. Ktoś potwierdzi?
Musi się wliczać. To jest konkurs w zastępstwie za Vikersund, więc pewnie chodziło o klasyfikację jakiegoś mini turnieju w Planicy.
 
O ja jebie... Dramat! To jakiś podmuch wiatru czy błąd na progu?
Wyglądało to dramatycznie, instynktownie przytulił ramiona do ciała... Takie wątłe chłopaki, takie uderzenie... Ja pierdole, oby wrócił fizycznie i przede wszystkim psychicznie do dalekiego skakania bo po takim upadku już zawsze może w głowie siedzieć bariera
 
Ryoyu wrócił to zapowiada, że z Granerudem mogą już Polaków nie dopuścić do wygranych za rok.
Chyba trochę zbyt pochopna ocena, bo końcówka obecnego sezonu, jeszcze po dwutygodniowej przerwie wcale nie oznacza dobrego kolejnego sezonu. Tu nawet letnie GP nic nie powie, bo wygrywał je nawet Maciej Kot, co niekoniecznie miało odzwierciedlenie w zimowym. Dla mnie fakt, że dzisiaj skakał dobrze oznacza, iż właśnie w tym momencie jest w lepszej formie i tylko tyle.
 
Tande w śpiączce farmakologicznej, prawdopodobnie jutro będą go wybudzać. Stan stabilny, złamanie obojczyka. Ciekawe czy wróci do skakania czy psycha klęknie.
 
Back
Top