Skoki Narciarskie

Alex Insam krolem zimy :crazy:

Nie znam typa. Jedyne co mogę powiedzieć to dobrze, jest to osoba spoza Niemiec i Austrii.
 
Zimowe igrzyska olimpijskie 2026 we Włoszech, więc skoki w "nie może tego skoczyć Hautamaeki" Predazzo. Spoko, lepsze to niż jakiś kurwa Pjongczang czy Pekin...
 
Rusza LGP. Dzisiaj Q w Wiśle, 17:05 TVP Sport.

Jakub Kot wraca do Eurosportu.

Fannemel przyjechał do Polski, wczoraj skoczył gdzieś koło 140m, wypierdolił się i z kontuzją (nie wiadomo jak poważną) wyjechał z Polski jeszcze przed konkursem.
 
Rusza LGP. Dzisiaj Q w Wiśle, 17:05 TVP Sport.

Jakub Kot wraca do Eurosportu.

Fannemel przyjechał do Polski, wczoraj skoczył gdzieś koło 140m, wypierdolił się i z kontuzją (nie wiadomo jak poważną) wyjechał z Polski jeszcze przed konkursem.
W radio mówili ze zerwane więzadła...
 
Rusza LGP. Dzisiaj Q w Wiśle, 17:05 TVP Sport.

Jakub Kot wraca do Eurosportu.

Fannemel przyjechał do Polski, wczoraj skoczył gdzieś koło 140m, wypierdolił się i z kontuzją (nie wiadomo jak poważną) wyjechał z Polski jeszcze przed konkursem.
 
wyjaśni mi ktoś, nie trolluję, dlaczego zawody letniej gp w skokach nie są tak prestiżowe jak cykl zimowy? od dawna mnie to zastanawia.
 
Pojebane co ci kombinatorzy czasem odpierdalają xd


Nie umniejszając kombinatorom, bo niejednokrotnie przechodzili do stricte skoków i odnosili sukcesy, jak chociażby Lars Bystoel. Jednak zobacz z której belki leciał i jakie miał tornado pod narty.
 
Jednak zobacz z której belki leciał i jakie miał tornado pod narty.

Tak wiem to doskonale. Szacun, że się nie wycofał atakował do końca i całkiem fajnie wylądował na tak niebotycznej odległości.
Do dzisiaj mam beke jak Kot się zesrał w Vikersund xd
 
Tak wiem to doskonale. Szacun, że się nie wycofał atakował do końca i całkiem fajnie wylądował na tak niebotycznej odległości.
Do dzisiaj mam beke jak Kot się zesrał w Vikersund xd
Albo Kranjec w Planicy
 
Tak wiem to doskonale. Szacun, że się nie wycofał atakował do końca i całkiem fajnie wylądował na tak niebotycznej odległości.
Do dzisiaj mam beke jak Kot się zesrał w Vikersund xd
Maciuś się zesrał, a tatuś podwójnie w studiu :D wtedy na lighcie by poleciał w okolice rekordu.
 
Back
Top