Skoki Narciarskie

Weźcie od razu ujemną belkę ustawcie jak ktoś skoczy powyżej 200m, co się będziecie tak panowie z jury pierdolić.
 
Trochę się nie ma co dziwić formie Kamila na koniec sezonu. Dla niego najważniejszy był grudzień i loty, a okazało się, że wszystko wypaliło na TCS i wtedy był piekielnie mocny. Nie da się być w takiej formie przez cały czas, szczególnie jak ma się 34 lata. W sumie i tak sezon można uznać za udany mimo, że końcówka była bardzo słaba
 
Screenshot_20210328_121524.jpg
 
Dla Polaków sezon na plus - udało się ruszyć zaplecze, a jednocześnie nie zaniedbać indywidualnych osiągnięć najlepszych. Niemniej jednak cały sezon był pojebany. Pertile nie dał nadziei na poprawę po Hoferze, sędziowie dalej się wydurniają z notami, przeliczniki wariują, a do tego jeszcze loteria z testami. Dobrze, że to się już skończyło, a najgorsze jest to, że skoki coraz mniej mnie interesują - zamieszanie organizacyjne i brak wyraźnego planu na rozwój dyscypliny powoduje, że śledzę to już bardziej z przyzwyczajenia. Przydałby się jakiś powiew świeżości, nie wiem, może zmiana w przepisach lub formule zawodów...

U kobiet bardzo ciekawa końcówka sezonu, trzy czołowe zawodniczki zmieściły się w 11 punktach. Szkoda Kramer, która wygrałaby KK na miękkim łokciu, gdyby nie covidowy cyrk w Rasnovie, który najpewniej pozbawił ją dodatkowych 100 pkt w generalce. Skoki kobiece to wciąż nie jest dyscyplina warta regularnego śledzenia, gdyż poziom jest tam bardzo różny, najczęściej niski, ale czołowe 5-6 zawodniczek skacze na bardzo zbliżonym poziomie co sprawia, że oglądając końcówki zawodów można się całkiem nieźle bawić.
 
Zwariowany sezon okraszony wspaniałym dla nas okresem na przełomie roku, który zapamiętam najbardziej. Nasi trafili z formą na kluczowe zawody sezonu i za to im chwała. Nawet się cieszę, że kończymy już z tym sezonem. Podobnie jak @J-Son wpadłem chyba w wir przyzwyczajenia odpalania transmisji ale więcej to już chyba irytacji w tym niż fascynacji ze śledzenia rywalizacji. Jak dalej będziemy ciągnąć ten wózek z obecnymi zasadami i działaniami odpychającymi od oglądania to nie wieszczę sukcesu przyciągania nadal widzów przez ekrany telewizorów



Dzięki też za sezon w managerze. Gratki za zwycięstwo @MZ i drugie miejsce @Vampirr :beer:


1616924367634.png
 
Szkoda Kramer, która wygrałaby KK na miękkim łokciu, gdyby nie covidowy cyrk w Rasnovie, który najpewniej pozbawił ją dodatkowych 100 pkt w generalce

Największy skandal i kurewstwo w tym sezonie. Współczuje dziewczynie, mam nadzieje, że utrzyma formę i w przyszłym sezonie olimpijskim się odkuje
 
Zwariowany sezon okraszony wspaniałym dla nas okresem na przełomie roku, który zapamiętam najbardziej. Nasi trafili z formą na kluczowe zawody sezonu i za to im chwała. Nawet się cieszę, że kończymy już z tym sezonem. Podobnie jak @J-Son wpadłem chyba w wir przyzwyczajenia odpalania transmisji ale więcej to już chyba irytacji w tym niż fascynacji ze śledzenia rywalizacji. Jak dalej będziemy ciągnąć ten wózek z obecnymi zasadami i działaniami odpychającymi od oglądania to nie wieszczę sukcesu przyciągania nadal widzów przez ekrany telewizorów



Dzięki też za sezon w managerze. Gratki za zwycięstwo @MZ i drugie miejsce @Vampirr :beer:


View attachment 18944
5 miejsce nie jest złe, jeżeli wspomnę, że od połowy sezonu nie zmieniałem nic, bo o tym zapomniałem :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sezon dla Polaków uważam za udany
Żyła Mistrzem świata,
Stoch 3, Żyła 7, Kubacki 8, Stękała 16 w Pucharze świata
*Stoch 3x1miejsce, 4x2miejsce, 1x3miejsce
*Żyła 2x2miejsce 3x3miejsce
*Kubacki 3x3miejsce
*Stękała 2 miejsce
Polska 2 miejsce w Pucharze narodów,
Stoch 1, Kubacki 3 Turniej Czterech Skoczni
 
5 miejsce nie jest złe, jeżeli wspomnę, że od połowy sezonu nie zmieniałem nic, bo o tym zapomniałem :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sezon dla Polaków uważam za udany
Żyła Mistrzem świata,
Stoch 3, Żyła 7, Kubacki 8, Stękała 16 w Pucharze świata
*Stoch 3x1miejsce, 4x2miejsce, 1x3miejsce
*Żyła 2x2miejsce 3x3miejsce
*Kubacki 3x3miejsce
*Stękała 2 miejsce
Polska 2 miejsce w Pucharze narodów,
Stoch 1, Kubacki 3 Turniej Czterech Skoczni
Tata Zuzanny wygrał w Ga-Pa
 
Zwariowany sezon okraszony wspaniałym dla nas okresem na przełomie roku, który zapamiętam najbardziej. Nasi trafili z formą na kluczowe zawody sezonu i za to im chwała. Nawet się cieszę, że kończymy już z tym sezonem. Podobnie jak @J-Son wpadłem chyba w wir przyzwyczajenia odpalania transmisji ale więcej to już chyba irytacji w tym niż fascynacji ze śledzenia rywalizacji. Jak dalej będziemy ciągnąć ten wózek z obecnymi zasadami i działaniami odpychającymi od oglądania to nie wieszczę sukcesu przyciągania nadal widzów przez ekrany telewizorów



Dzięki też za sezon w managerze. Gratki za zwycięstwo @MZ i drugie miejsce @Vampirr :beer:


View attachment 18944
Dzięki za rywalizację.

Odwołane kokursy pod koniec sezonu oraz wątpliwa w tym roku Planica popsuły ogólny odbiór sezonu mimo iż ten miał fajne momenty.
Myślę jednak, że pół roku przerwy od skoków wystarczy aby nabrać apetytu na kolejny sezon - w dodatku olimpijski :bleed:
 

Ciekawy kalendarz, oryginalne podejście. Trochę się do niego odniosę i wyrażę spostrzeżenia.
Żeby zakończyć wypowiedź miło to zacznę od minusów:
Znów chuje z fis wcisnęli nam dwa konkursy drużynowe.
Brak konkursów na średnich obiektach (nawet chociaż jednego)
Niżny tagil i ruca (po co, komu?), Szczyrk lepszy
Plusy: rywalizacja o małą kulę na koniec sezonu to świetny pomysł.
Zagadka: czy przypadkiem nie będzie tak że wszyscy mocni pojadą do Japonii, a w Willingen będzie trochę puchar kontynentalny? że względu na igrzyska?
 
Back
Top