Skoki Narciarskie

Czapki z głów przed Kobayashim, wytrzymał cały sezon i zdominował tak jak Kamil czy kiedyś Małysz czy Ahonen. Dalej mnie śmieszy że Peier ma więcej medali indywidualnych na mistrzostwach świata.
 
D2a5zJdXQAEd1ce
 
Wyjebanie Twittera w pizdu to jedna z moich najlepszych decyzji w ostatnim czasie.
Moja to wyjebanie wykopu, co tam piwniczaki wypisują to głowa mała.

Jak już jesteśmy w temacie o skokach, to nie polecam czytać komentarzy na skijumping.pl. Kopalnia trolli i "ekspertów".
 


Wow! Nie sądziłem, że wezmą się za skocznie w Harrachovie. Bardzo mnie to cieszy bo mam tam „rzut beretem”. Dodatkowo jestem mocno związany sentymentalnie z tym obiektem bo w 2001 roku byłem tam na swoich pierwszych zawodach i miałem przyjemność oglądać na żywo zwycięstwo króla Adama.
 
w 2001 roku byłem tam na swoich pierwszych zawodach i miałem przyjemność oglądać na żywo zwycięstwo króla Adama.
Rzucałeś w Hannawalda? :lol:

Z jednej strony fajnie, bo zawsze to dodatkowe miejsce na skokowej mapie Europy. Może zostawią HS-205, więc byłaby jakaś różnorodność. Jedyne co martwi to pogoda, bo tam rzadko bywało normalnie.
 
Rzucałeś w Hannawalda? :lol:

Z jednej strony fajnie, bo zawsze to dodatkowe miejsce na skokowej mapie Europy. Może zostawią HS-205, więc byłaby jakaś różnorodność. Jedyne co martwi to pogoda, bo tam rzadko bywało normalnie.
Stałem z drugiej strony zeskoku niestety :D ale bardzo dobrze wspominam, miałem 11 lat, ojciec mnie zabrał, pojechaliśmy autokarem z naszego miasta, ponad 40 osób :D wszyscy oprócz mnie najebani czeskim rumem :lol: zero bramek, zero kontroli, kilku ziomków którzy sprzedawali bilety, kto miał ochotę ten kupił a kto nie ten wbijał bez biletu. Piękne czasy.
 

Trochę dziwny pomysł. Przecież lotów w sezonie i tak jest sporo, więc nie rozumiem po co robić z tego jakiś dodatkowy turniej skoro mamy Małą Kryształową Kulę za loty. Hajs za zwycięstwo dobry, to akurat super sprawa. Chyba po prostu na siłę chcą dodać prestiżu. Tylko czy taki turniej to będzie wiekszy prestiż od dotychczasowego tytułu Mistrza Świata? No tak średnio bym powiedział.
 

Trochę dziwny pomysł. Przecież lotów w sezonie i tak jest sporo, więc nie rozumiem po co robić z tego jakiś dodatkowy turniej skoro mamy Małą Kryształową Kulę za loty. Hajs za zwycięstwo dobry, to akurat super sprawa. Chyba po prostu na siłę chcą dodać prestiżu. Tylko czy taki turniej to będzie wiekszy prestiż od dotychczasowego tytułu Mistrza Świata? No tak średnio bym powiedział.

Lipa. Takie coroczne zawody szybko ludziom spowszednieją i będzie to po prostu kolejny turniej. Ja tam lubiłem tradycyjną formę MŚwL - cztery serie miały swój klimat. Poza tym, jak rozumiem, ten turniej będzie rozgrywany na przestrzeni całego sezonu, więc będzie gówno a nie prestiż - to tak jakby rozgrywać piłkarski mundial pomiędzy kolejkami ligowymi.
 
Lipa. Takie coroczne zawody szybko ludziom spowszednieją i będzie to po prostu kolejny turniej. Ja tam lubiłem tradycyjną formę MŚwL - cztery serie miały swój klimat. Poza tym, jak rozumiem, ten turniej będzie rozgrywany na przestrzeni całego sezonu, więc będzie gówno a nie prestiż - to tak jakby rozgrywać piłkarski mundial pomiędzy kolejkami ligowymi.
Dobra, nie doczytałem. To mają być jedne wspólne zawody. Nie mam pojęcia jak to by się miało odbywać, ile tygodni ma to trwać (bo przecież trzeba przemieścić się po Europie), jakie mają być zasady punktacji itd. W praktyce może to wyglądać tak, że przez cały miesiąc tylko loty... Pytanie w takim razie co z Raw Air, gdzie w tym wszystkim upchnąć imprezę docelową (IO, MŚ) i gdzie będzie kończył się sezon (Planica ma zawsze parcie na to, ale jeżeli turniej nie będzie wliczał się do PŚ to KK będzie przyznana gdzieś indziej).
 
Dobra, nie doczytałem. To mają być jedne wspólne zawody. Nie mam pojęcia jak to by się miało odbywać, ile tygodni ma to trwać (bo przecież trzeba przemieścić się po Europie), jakie mają być zasady punktacji itd. W praktyce może to wyglądać tak, że przez cały miesiąc tylko loty... Pytanie w takim razie co z Raw Air, gdzie w tym wszystkim upchnąć imprezę docelową (IO, MŚ) i gdzie będzie kończył się sezon (Planica ma zawsze parcie na to, ale jeżeli turniej nie będzie wliczał się do PŚ to KK będzie przyznana gdzieś indziej).
No właśnie nie jest to jednoznacznie określone. Czy chcą to zrobić za jednym zamachem czy porozrzucać po całym sezonie (wtedy niczym by się to nie różniło od obecnych zawodów na skoczniach do lotów). Generalnie tak czy siak chujowy pomysł.
Co do tej Planicy to oni tam napisali, że to Słoweńcy wyszli z propozycją tego turnieju więc pewnie planują tak żeby mimo wszystko zawody u nich były na końcu sezonu.

Tak czy siak trzeba chyba się wybrać w przyszłym roku do Planicy bo może to być ostatnia szansa (2022 jeszcze Vikersund) żeby uczestniczyć w MŚ w lotach :lol: @zoom @MZ @VoRaNeK i inni.
 
Back
Top