Skoki Narciarskie

0,1 pkt :crazy:

5 naszych w czołowej 13 :joe:

988.jpg
 
Stoch zaczyna łapać gaz! W drugim treningu drugi o 0,1 pkt za Kraftem (i tak zaraz @VoRaNeK wrzuci grafikę :)). Z belki niżej niż Stefek Siła niemal identyczna prędkość najazdowa, a to znak, że forma rośnie. Ogólnie pięciu w trzynastce :penn:
 
jakis czas temu dla nowych uzytkownikow bylo za free, teraz ciezko wbic gdziekolwiek :siara:
 
Ziobro wygrywa Q, Kubacki trzeci
Maciek 134, Kamil 132, Kraft odpuścił


Młody straszna obniżka formy. Po fatalnym Sapporo tutaj w Korei jakoś lepiej nie bedzie. Maciek coraz bliżej w PŚ :nono:
 
W dodatku Kamil skakał z obniżonej na prośbę trenera belki. O jego formę można być spokojnym.

W II treningu ta sama sytuacja. Kamil czuje sie mocny, Stefan o tym doskonale wie i jury czuwa bo zdaje sobie sprawę, ze Kamilos jest nieobliczalny i nikt nie chce aby w skokach treningowych przeskakiwał skocznie i przeciążał kolana

Dzisiaj 142, 138 i 132. Moc!
 
Domen się kompletnie posypał, ciekaw jestem czy to bardziej wina zmiany czasu czy mamut go tak rozregulował...
 
Raczej kwestia psychiki i doświadczenia. Pojawiły się problemy z powtarzalnością skoków i już tak łatwo wszystko nie wychodzi.
To było do przewidzenia, że nie wytrzyma całego sezonu w dobrej formie, ale tak źle jak w Sapporo jeszcze nie było, owszem zdarzały mu się miejsca w trzeciej dziesiątce, ale 50 i 20 miejsce w Japonii, a teraz regularne szorowanie buli jest zastanawiające. Ale może faktycznie tak jak mówisz, kwestia psychiki. Raz, drugi nie wyszło i się posypał.
 
To było do przewidzenia, że nie wytrzyma całego sezonu w dobrej formie, ale tak źle jak w Sapporo jeszcze nie było, owszem zdarzały mu się miejsca w trzeciej dziesiątce, ale 50 i 20 miejsce w Japonii, a teraz regularne szorowanie buli jest zastanawiające. Ale może faktycznie tak jak mówisz, kwestia psychiki. Raz, drugi nie wyszło i się posypał.
Rozregulował się dzieciak na mamucie, moim zdaniem. Wrócić na mniejsze skocznie jest bardzo trudno nawet doświadczonym zawodnikom, a co dopiero szesnastolatkowi.
 
Rozregulował się dzieciak na mamucie, moim zdaniem. Wrócić na mniejsze skocznie jest bardzo trudno nawet doświadczonym zawodnikom, a co dopiero szesnastolatkowi.
Ja też myślę, że to kwestia psychiki. Nie poszło raz, drugi i ciężko mu się teraz pozbierać.
Możliwe, że - tak jak mówicie - zadziałał jakiś czynnik decydujący, a może wszystko nałożyło się w jednym momencie i nastąpiła kumulacja, której młody nie wytrzymał. Ważne, że Polacy daleko skaczą, w równych warunkach nasza piątka jest bardzo mocna.
 
Korea jest średnią lokalizacją dla skoków. Marna widownia, inna strefa czasowa, brak jakiejkolwiek atmosfery (takiej jak w Polsce, Niemczech czy Austrii). Ale w jednym trzeba Koreańczyków pochwalić. Dobrze postawione siatki ochronne i skocznia wydrążona w skale, w takiej niecce, sprawia, że - mimo mocnego wiatru w okolicy - na skoczni praktycznie nie wieje. Jak widać wcale nie potrzeba skoczni w hali żeby konkursy odbywały się bez większych przeszkód.
 
Panowie jest ktoś w stanie podesłać link do transmisji on-line albo inny stream, który pójdzie na komórce? Albo jakikolwiek inny?
 
Zyła, Ziobro i Kubacki coś słabo dzisiaj. Kot swoje a zaraz Kamil i walka z Kraftem


Obiekt wielofunkcyjny :wink:

16730584_1458478724172256_1957661092033022696_n.jpg
 
Ale go puścili... 49 skoczyło sobie w miarę jednakowych warunkach, pięćdziesiąty miał huragan w plecy i zamiast zaczekać chwilkę to puścili ehh przeciez było widać ze nie miał z czego odlecieć
 
Kraft bardzo mocny ale dzisiejsze rezultaty troche to zakłamują. Kamil może zdecydowanie więcej. Plan na dzisiaj to wskoczyć na podium

yyyttt.jpg
 
Ale go puścili... 49 skoczyło sobie w miarę jednakowych warunkach, pięćdziesiąty miał huragan w plecy i zamiast zaczekać chwilkę to puścili ehh przeciez było widać ze nie miał z czego odlecieć

Kamil musiał mieć gorsze warunki od Krafta ale jak widać na grafice punkty, które otrzymał nie rekompensują tego
Prawdą jest, ze Stoch miał najwięcej dodanych punktów z całej 50 ...
 
Back
Top