Skoki Narciarskie

Zmieniając temat, czemu nie ma ko nkursów w ogóle na skoczniach k-90?

Nie mamy nic przeciwko, tylko że to kraje muszą ich chcieć, bo to od związków wychodzi wola współpracy z FIS. Swego czasu gospodarz konkursów dysponujący oboma rozmiarami obiektów przygotowywał po jednych zawodach na każdym. Ale to wielkie wyzwanie logistyczne i ogromny wydatek, w dodatku ludzie nie doceniają skoków na K-90. Nie wpłyniemy na to. Gdyby Austria otrzymała dodatkowy weekend ze skokami, wolałaby wykorzystać go na loty w Bad Mitterndorf czy techniczne skoki w Villach? Dlaczego Polska organizuje konkursy w Wiśle, a nie na mniejszym Skalite w Szczyrku? Odpowiedź pod kątem marketingu jest oczywista i trudno z tym polemizować.


podpisano
Walter Hofer


:penn:


Zwiększyliśmy przewagę nad Austrią

C4X8P1TW8AAdilz.jpg
 
Kto ogląda dzisiaj w nocy konkurs? W sam raz jak UFC.
Ja nie oglądam. Prognozy pogody są okropne i istnieje duże prawdopodobieństwo, że konkurs się nie odbędzie, a szkoda mi zarywac noc żeby sobie studio z Kurzajewskim pooglądać :)
 
Przecie UFC jest :deniro:
Nie pamiętam kiedy ostatnio zarywałem noc dla ememej :homer:
Z Jabłońskim :homer:
Jeden wuj :D

A tak co do konkursu to cieszy fakt, że wciąż bijemy wszystkich na głowę w PN oraz fakt, że Stoch podobno bez błędów na progu dzisiaj. Z drugiej strony coś tam w locie nie grało, myślę, że to drobne problemy, które uda się szybko skorygować (przynajmniej mam taką nadzieję).

Swoją drogą rywalizacja o czwarte miejsce w drużynie będzie pasjonująca. Janek coraz lepszy, a Kubacki coraz słabszy (przynajmniej tak twierdzi Horngacher) nie miał szczęścia do warunków. Kurde... jakich czasów doczekaliśmy, że czwarty w drużynie jest dobierany nie na zasadzie "kto by tu najmniej spierdolił", tylko o miejsce bije się dwóch zawodników, którzy nie odbiegają szczególnie od reszty ekipy. Złoto drużynowo jest naprawdę realne...
 
Jeszcze się zastanawiam czy oglądać skoki i UFC czy odpuścić wszystko. Kurde jutro ciężki dzień, ale strasznie kuszą.
 
Idz Pan w chuj z tym wszystkim. 2h temu wygrywasz kwalifikacje skaczac 136,5 a teraz 113 i brak awansu do 30... Jebany wiatr
 
KING IS BACK! Kamil zajebiście! :irish:

1,3pkt do Wellingera

Maciek równie dobrze. Skoczył to co w danym momencie było mozliwe. O kolejne zwycięstwo bedzie ciezko ale trzecia pozycja do obronienia
 
Jest pięknie, nasi sobie poradzili w loterii. Stoch z Wellingerem o pierwsze miejsce powalczą między sobą, Kot się będzie bronił.
 
Piękny powrót na szczyt po wczorajszej wpadce. Po kapitalnych i ładnych stylowo skokach Kamil dzisiaj zwycięża! Szkoda troche Maćka ale 4 miejsce też jest dobre. Wellinger goni Kota w generalce ale walka idzie na żyletki więc niewykluczone, ze Panowie beda sie wzajemnie tasować w kolejnych zawodach

Teraz Korea w tygodniu
 
Brawo Kamil Stoch. Kiedyś wygrana dwóch różnych zawodników z Polski w jeden weekend byłaby uznana za błąd w matriksie, dziś przyjmujemy już to ze spokojem.

btw. noty za lądowanie dla Wellingera 2x18 to dla mnie grube nieporozumienie.
 
Tak jak myślałem, wyeliminowanie drobnego problemu + trochę szczęścia (albo mniej pecha) dało efekt.

Te słowa mają już 15 lat, ale znów jakby aktualne "dwudziesta pierwsza wygrana Adama Małysza Kamila Stocha w jego startach. Piękna niedziela, niedziela należy do nas!" :D
 
Chciałem obejrzeć wieczorem powtórkę nocnych skoków nie znając wyników, ale Polsat News mnie zaskoczył, brawo Kamil!!! ;)
 
Piękna sprawa. Strasznie się martwiłem o Kamila po wczorajszym konkursie, ale całe szczęście to był tylko wypadek przy pracy. Zajebiście.

@VoRaNeK wrzucisz tą klasyfikację z konkursu co zawsze?
 
Mając raptem trzech zawodników w drugiej serii i tak dołożyliśmy wszystkim w Pucharze Narodów.

pnpng_awxsqpe.png
 
Juz jutro rusza koreańskie skakanie. Intensywny dzień się zapowiada

33.jpg


Nowością będzie trening na normalnej skoczni. Sprawdzenie i zapoznanie się z obiektem przyszłorocznych zmagań olimpijskich
 
Juz jutro rusza koreańskie skakanie. Intensywny dzień się zapowiada

33.jpg


Nowością będzie trening na normalnej skoczni. Sprawdzenie i zapoznanie się z obiektem przyszłorocznych zmagań olimpijskich
Kuba tu jest chyba błąd. Kwalifikacje są dzisiaj o 11:45
 
Back
Top