Skoki Narciarskie

0,1 pkt :crazy:

5 naszych w czołowej 13 :joe:

988.jpg
 
Stoch zaczyna łapać gaz! W drugim treningu drugi o 0,1 pkt za Kraftem (i tak zaraz @VoRaNeK wrzuci grafikę :)). Z belki niżej niż Stefek Siła niemal identyczna prędkość najazdowa, a to znak, że forma rośnie. Ogólnie pięciu w trzynastce :penn:
 
Ziobro wygrywa Q, Kubacki trzeci
Maciek 134, Kamil 132, Kraft odpuścił


Młody straszna obniżka formy. Po fatalnym Sapporo tutaj w Korei jakoś lepiej nie bedzie. Maciek coraz bliżej w PŚ :nono:
 
W dodatku Kamil skakał z obniżonej na prośbę trenera belki. O jego formę można być spokojnym.

W II treningu ta sama sytuacja. Kamil czuje sie mocny, Stefan o tym doskonale wie i jury czuwa bo zdaje sobie sprawę, ze Kamilos jest nieobliczalny i nikt nie chce aby w skokach treningowych przeskakiwał skocznie i przeciążał kolana

Dzisiaj 142, 138 i 132. Moc!
 
Domen się kompletnie posypał, ciekaw jestem czy to bardziej wina zmiany czasu czy mamut go tak rozregulował...
 
Domen się kompletnie posypał, ciekaw jestem czy to bardziej wina zmiany czasu czy mamut go tak rozregulował...

Raczej kwestia psychiki i doświadczenia. Pojawiły się problemy z powtarzalnością skoków i już tak łatwo wszystko nie wychodzi.
 
Raczej kwestia psychiki i doświadczenia. Pojawiły się problemy z powtarzalnością skoków i już tak łatwo wszystko nie wychodzi.
To było do przewidzenia, że nie wytrzyma całego sezonu w dobrej formie, ale tak źle jak w Sapporo jeszcze nie było, owszem zdarzały mu się miejsca w trzeciej dziesiątce, ale 50 i 20 miejsce w Japonii, a teraz regularne szorowanie buli jest zastanawiające. Ale może faktycznie tak jak mówisz, kwestia psychiki. Raz, drugi nie wyszło i się posypał.
 
To było do przewidzenia, że nie wytrzyma całego sezonu w dobrej formie, ale tak źle jak w Sapporo jeszcze nie było, owszem zdarzały mu się miejsca w trzeciej dziesiątce, ale 50 i 20 miejsce w Japonii, a teraz regularne szorowanie buli jest zastanawiające. Ale może faktycznie tak jak mówisz, kwestia psychiki. Raz, drugi nie wyszło i się posypał.
Rozregulował się dzieciak na mamucie, moim zdaniem. Wrócić na mniejsze skocznie jest bardzo trudno nawet doświadczonym zawodnikom, a co dopiero szesnastolatkowi.
 
Domen się kompletnie posypał, ciekaw jestem czy to bardziej wina zmiany czasu czy mamut go tak rozregulował...
Ja też myślę, że to kwestia psychiki. Nie poszło raz, drugi i ciężko mu się teraz pozbierać.
 
Rozregulował się dzieciak na mamucie, moim zdaniem. Wrócić na mniejsze skocznie jest bardzo trudno nawet doświadczonym zawodnikom, a co dopiero szesnastolatkowi.
Ja też myślę, że to kwestia psychiki. Nie poszło raz, drugi i ciężko mu się teraz pozbierać.
Możliwe, że - tak jak mówicie - zadziałał jakiś czynnik decydujący, a może wszystko nałożyło się w jednym momencie i nastąpiła kumulacja, której młody nie wytrzymał. Ważne, że Polacy daleko skaczą, w równych warunkach nasza piątka jest bardzo mocna.
 
Korea jest średnią lokalizacją dla skoków. Marna widownia, inna strefa czasowa, brak jakiejkolwiek atmosfery (takiej jak w Polsce, Niemczech czy Austrii). Ale w jednym trzeba Koreańczyków pochwalić. Dobrze postawione siatki ochronne i skocznia wydrążona w skale, w takiej niecce, sprawia, że - mimo mocnego wiatru w okolicy - na skoczni praktycznie nie wieje. Jak widać wcale nie potrzeba skoczni w hali żeby konkursy odbywały się bez większych przeszkód.
 
Panowie jest ktoś w stanie podesłać link do transmisji on-line albo inny stream, który pójdzie na komórce? Albo jakikolwiek inny?
 
Zyła, Ziobro i Kubacki coś słabo dzisiaj. Kot swoje a zaraz Kamil i walka z Kraftem


Obiekt wielofunkcyjny :wink:

16730584_1458478724172256_1957661092033022696_n.jpg
 
Ale go puścili... 49 skoczyło sobie w miarę jednakowych warunkach, pięćdziesiąty miał huragan w plecy i zamiast zaczekać chwilkę to puścili ehh przeciez było widać ze nie miał z czego odlecieć
 
Kraft bardzo mocny ale dzisiejsze rezultaty troche to zakłamują. Kamil może zdecydowanie więcej. Plan na dzisiaj to wskoczyć na podium

yyyttt.jpg
 
Ale go puścili... 49 skoczyło sobie w miarę jednakowych warunkach, pięćdziesiąty miał huragan w plecy i zamiast zaczekać chwilkę to puścili ehh przeciez było widać ze nie miał z czego odlecieć

Kamil musiał mieć gorsze warunki od Krafta ale jak widać na grafice punkty, które otrzymał nie rekompensują tego
Prawdą jest, ze Stoch miał najwięcej dodanych punktów z całej 50 ...
 
Back
Top