Skoki Narciarskie

Była forma Domena, była forma Tande, był wyskok Krafta, a Kamil cały czas w czołówce. Kraft skacze teraz na dużej świeżości, odpoczął sobie więc skacze dobrze, ale w kontekście całego sezonu jest bardzo nierówny.
 
Niekoniecznie. Ta nota i tak odpadła więc jeśli dostałby 18,5 to też zostałaby skreślona. Kamilowi liczyły się (19, 18,5, 18,5). Chyba, że otrzymałby 19 (niesłusznie według mnie) to zyskałby 0,5 i byłby ex-aequo z Żyłą na 8 miejscu. Trudno.
Zgadzam się - na dużych skoczniach Kamil może Kraftowi i reszcie jeszcze dołożyć. Forma ot tak nie uleci przez tydzień, dwa. Oby do 26 marca :smile:
racja z ta nota. co nie zmienia faktu, ze troche pechowe to bylo, 3 metry dalej i ehh... szkoda
 
I komentarz
On ma 2 złote :DC:

16508267_1272192539541708_3345754506968686683_n.png
 
Była forma Domena, była forma Tande, był wyskok Krafta, a Kamil cały czas w czołówce. Kraft skacze teraz na dużej świeżości, odpoczął sobie więc skacze dobrze, ale w kontekście całego sezonu jest bardzo nierówny.
I forma P.Prevca - co prawda starczyło na jeden konkurs drużynowy w Zakopanym :batman:.
 
Ładnie Polacy w kwali, oprócz Huli chyba wszyscy byliby w TOP 10 (licząc, że trójka, która nie musi się kwalifikować miałaby skoki oceniane, bo byli w tej grupie najlepsi). Wjechały u naszych jakieś białe kombinezony, zobaczymy czy to już stroje na Lahti.
 
O 16 powtórka kwalifikacji na Eurosporcie.

Kamil, Kraft, Tande, Peter Prevc i któryś z Niemców będą walczyć o zwycięstwo. Po lotach raczej nic za wiele się nie zmieniło w czołówce chociaż Kraft po trzech skokach treningowych nie jest juz tak mocny jak w Obersdorfie
 
Ładnie Polacy w kwali, oprócz Huli chyba wszyscy byliby w TOP 10 (licząc, że trójka, która nie musi się kwalifikować miałaby skoki oceniane, bo byli w tej grupie najlepsi). Wjechały u naszych jakieś białe kombinezony, zobaczymy czy to już stroje na Lahti.
Dzisiaj skakali w brązowych chyba jeszcze?

 
To jest chyba zdjęcie z treningu (?). W kwali Żyła i Kot na 100% w białych. Ziobro i Kubacki w czarnych, a Stoch i Hula w tych brązowych.
Możliwe mozliwe, że z treningu. Nie oglądałem kwali, myślałem, że może coś pomyliłeś, ale pewnie jest tak jak mówisz.

Piotrek się cieszy nawet jak leci skubany :D
 
Możliwe mozliwe, że z treningu. Nie oglądałem kwali, myślałem, że może coś pomyliłeś, ale pewnie jest tak jak mówisz.

Piotrek się cieszy nawet jak leci skubany :D
Tutaj są skoki Polaków z kwali, a co do tego zdjęcia to Piter w II treningu zaliczył 102m i nie wiem czy to nie z tego skoku jest fotka :)
 
Ba

Kraft w serii próbnej skoczył 145m! Kamil 128m

Ogólnie to jest huragan pod narty i niziutkie belki. Możliwa loteria
Wiatr trochę szaleje. Dobre skoki przeplatane z fatalnymi.

Trochę mnie zaniepokoiłeś tym skokiem Krafta.
 
Janek troszkę w kiepskim stylu, ale bardzo ładnie przeciągnął lot i wyrwał kilka metrów więcej.
:OK:
 
Nie rozumiem po co Hula przyleciał do Japonii. Stefan powinien zostać w Polsce, odpocząć i popracować trochę indywidualnie bo od kilku konkursów ewidentnie jest kiepsko.
 
Nie rozumiem po co Hula przyleciał do Japonii. Stefan powinien zostać w Polsce, odpocząć i popracować trochę indywidualnie bo od kilku konkursów ewidentnie jest kiepsko.

Zapewne nie protestował. Nie każdy ma taki przywilej polecieć do Japonii zupełnie za darmo
Dziwna decyzja Horngachera chociaż Ziobro złapał forme, do której Huli byłoby już ciężko doskoczyć w ciągu tych dwóch tygodni. U Janka pojawiają się bombowe skoki (jak wczoraj 137,5m), które dzieli ze słabszymi ale jeśli ustabilizuje skoki to miejsce w drużynie ma pewne
 
Zapewne nie protestował. Nie każdy ma taki przywilej polecieć do Japonii zupełnie za darmo
Dziwna decyzja Horngachera chociaż Ziobro złapał forme, do której Huli byłoby już ciężko doskoczyć w ciągu tych dwóch tygodni. U Janka pojawiają się bombowe skoki (jak wczoraj 137,5m), które dzieli ze słabszymi ale jeśli ustabilizuje skoki to miejsce w drużynie ma pewne
No tak, Stefanowi się nie dziwię bo domyślam się, że trudno sobie odmówić takiego wyjazdu i startu w Japonii, ale właśnie dziwie się austriackiemu Stefanowi, że go zabrał.

Skoki bardzo kiepskie teraz. Wiatr szaleje.
 
Back
Top