Skoki Narciarskie

Może ze stresu zapomniał sprawdzić sprzęt, ale narta mu się odpięła to co miał zrobić.

Początkowo podejrzewano, że przyczyną problemów w locie była usterka techniczna. Thomas Hoerl, serwismen norweskiej kadry, był pewien, że to on zawinił, ale Tande temu zaprzeczył. - Widziałem nagranie ze skoku i wiem, co się stało. Widać, że gdy siedzę na belce, wiązanie nie jest dobrze zapięte - stwierdził skoczek w rozmowie z serwisem VG.no.

zwracam honor, calkiem o tym zapomnialem, badz co badz jego wina :mamed:
 
Panowie przeglądając sobie wiki z zawodów z poprzednich lat, to wie ktoś może co się stało z Severinem Freundem ?
 
comment_D2hBmr2cdBR7XLvOza6eJJmH5PixwyFL,w400.jpg

A miało być tak pięknie, 2 miejsce po pierwszej serii konkursowej. :beczka:
 
Fajne są te chłopaki co skaczą. U Nas to zawsze proste ( w pozytywnym znaczeniu) chłopaki, skromni, pracowici, charakterni, ale bez zbędnej pychy i puszenia się. Z największą przyjemnością obserwuję sukcesy takich ludzi, trenują w ciszy, a wyniki robią hałas. Brawko Kamil, wielka klasa, pierdolnąć na luzie ostatni konkurs i będzie pozamiatane.
 
Plan na najbliższy miesiąc:
06.01 Bischo
13-14.01 Kulm x 2
19-21.01 Oberstdorf MŚwL
27-28.01 Zakopane x 1 + drużynowy
03-04.02 Willingen x 2
10-19.02 Igrzyska

A Kamila forma ewidentnie dopiero idzie w górę. :)
 
Fajne są te chłopaki co skaczą. U Nas to zawsze proste ( w pozytywnym znaczeniu) chłopaki, skromni, pracowici, charakterni, ale bez zbędnej pychy i puszenia się. Z największą przyjemnością obserwuję sukcesy takich ludzi, trenują w ciszy, a wyniki robią hałas. Brawko Kamil, wielka klasa, pierdolnąć na luzie ostatni konkurs i będzie pozamiatane.
Dokładnie tak, u nich to jest mega fajne. Kamil z jaką klasą zawsze w wywiadach. Skromny, szczęśliwy jakby bardziej z dobrych skoków kolegów z drużyny niż ze swoich zwycięstw i co najważniejsze widać, że to jest prawdziwe. W tych ludziach nie ma za grosz kłamstwa i udawania.
 
Plan na najbliższy miesiąc:
06.01 Bischo
13-14.01 Kulm x 2
19-21.01 Oberstdorf MŚwL
27-28.01 Zakopane x 1 + drużynowy
03-04.02 Willingen x 2
10-19.02 Igrzyska

A Kamila forma ewidentnie dopiero idzie w górę. :)
no chyba jest juz bardzo wysoka, a tu jeszcze 2 miesiace do igrzysk, ciezko bedzie utrzymac.
 
no chyba jest juz bardzo wysoka, a tu jeszcze 2 miesiace do igrzysk, ciezko bedzie utrzymac.
Do igrzysk miesiąc :) A wg Horngachera i Małysza Stochowi jeszcze brakuje do szczytowej formy.

Ja jestem spokojny, bo patrząc na zeszły sezon, to Stoch praktycznie do końca był na topie (z pewnymi wpadkami), ale wtedy dokuczało kolano, był upadek w Innsbrucku i jeszcze ten problem ze skręcaniem w locie, który był niezwykle uciążliwy. Teraz wszystko cacy, więc jestem dobrej myśli. Tym bardziej, że reszta czołówki się sypie i ciężko będzie się takiemu Kraftowi pozbierać w miesiąc. Biorąc pod uwagę, że najbliższe dwa tygodnie skakać będą na mamutach, gdzie formy się nie poprawia, a można tylko pogłębić dołek, powrót do wysokiej formy może być cholernie trudny.
 
J

Ja dzisiaj nakurwialem na telefonie w robocie. Przy drugim skoku dałem na cały głos, żeby Niemcy wiedzieli kto jest krulem skoków kurwie w dupe szwaby :mamed:
Kurwa oplulem prawie babke w autobusie! Skislem :mjsmile:
 
Back
Top