Skoki Narciarskie

Jak każdy skoczy na swoim normalnym poziomie, to w drugiej serii możemy mieć nawet komplet.

BTW. Szkoda, że studio w Eurosporcie jest tak rzadko, bo na prawdę przypadło mi do gustu, Korościel i Kot dają radę.
Nie wydaje mi się aby skakanie na swoim normalnym poziomie miało wystarczyć Wolnemu na Prevca (który jest bez formy, ale jednak zawsze jest mocny) i Pilchowi na Leyhe.
 
Stefan Horngacher said:
Skoki Kamila nie były najlepsze. O ile pierwszy skok był solidny, o tyle drugi nie był już perfekcyjny. To oczywiste, że prezentuje wysoki poziom, ale nie najwyższy, na który go stać. Poprosiłem o skrócenie najazdu dla Kamila, gdyż bałem się, że poszybuje za daleko. Ostatecznie, ten występ nie był na tyle dobry, aby przeskoczyć obiekt.
:penn:
 
Oby pogoda pozwoliła, ponoć loteria ma być. Dobrze, że Kamil skaczę w grupie z najlepszymi to w tych samych/podobnych warunkach poradzi sobie

OGIEŃ!
 
Jest moc, ale Freitag blisko. Tylko Pilch nie wszedłby do drugiej serii, Wolny jako LL...

DSshh9WXcAAEudn.jpg:large
 
Marzy mi się od zawsze podium złożone z Polaków, dzisiaj czuję że może się to zdarzyć.
Wolny świetny skok
 
Co to jest za ujęcie? Dopiero co włączyłem, jakieś problemy techniczne? Na to się nie da patrzeć..
 
Ostatni skok pokazywany na glowej kamerze byl juz naruszony - zakluceniea i zmiana kolorow. Zakladam, ze ja zalalo, jakieś zwarcie czy cos w ten deseń

Edit: wrocila!
 
Przeszło mi przez myśl: co jeśli Freitag poleci za daleko z takim wiatrem i upadł, ale przez własny błąd.

Kamil pozamiatał.
 
kara.pl

szkoda tego upadku i 'zabicia' nieco rywalizacji, ale jw. zaliczyl wywrotke przez wlasny blad
Kamil tez mial problemy, ale tu wyszly skille przy ladowaniu
 
Kamil wygrał TCS. Szkoda, że ostatni konkurs będzie bez dodatkowych emocji, bo Kamil ma już wygraną. Chyba, że dzisiaj by się połamał i nie mógłby skakać w Bischoschofen, co oczywiście miejsca mieć nie będzie.
 
Back
Top