Skoki Narciarskie

Kamil :siara:

1d8526bd92cec.jpg


C6pRUWEWcAAwQ6D.jpg
 
Wellinger to jest niezły gość. W próbnych skacze jakby chciał, a nie mógł, a w konkursie i tak skoczy daleko. Ammann kiedyś tak skakał, w próbnej potrafił szorować po buli, a przychodził konkurs i nagle inny zawodnik.
 
Kurwa ten wiatr zawsze namiesza. 4 miejsce ale wszystko jest do odrobienia. Najważniejsze, że Maciek szczęśliwie wylądował.
 
Sezon daje się już naszym we znaki. O poprawę w końcówce sezonu będzie ciężko. Kamil jeszcze się jakoś trzyma ale na kule nie ma szans

C6uTRGEW0AA03xF.jpg
 
Rusza Kraft - to beat: 134m (więc wiatr porównywalny do Wellingera ok. -4/5 pkt), ląduje i nagle korekta noty na -0,7. Idźta w pizdu z takimi skokami...

A Stoch przez te przedwczesne lądowania traci pewnie ze 3-5 metrów.
 
wellinger laduje na 2 nogach? a chuj, damy mu po 18,5.....

Dopóki FIS nie wprowadzi reformy w możliwości dokładnego przyglądania się lądowaniu takie babole będą się niestety zdarzać

Rusza Kraft - to beat: 134m (więc wiatr porównywalny do Wellingera ok. -4/5 pkt), ląduje i nagle korekta noty na -0,7. Idźta w pizdu z takimi skokami...

Irytujące i wkurwiające ile to można mieć szczęścia ale nie odważyłbym się powiedzieć, ze ktoś przy tym manipuluje
 
Dopóki FIS nie wprowadzi reformy w możliwości dokładnego przyglądania się lądowaniu takie babole będą się niestety zdarzać



Irytujące i wkurwiające ile to można mieć szczęścia ale nie odważyłbym się powiedzieć, ze ktoś przy tym manipuluje
Nie mam na myśli manipulacji, po prostu jest to - tak jak mówisz - irytujące i wkurwiające, bo zazwyczaj my na tym tracimy (Tande podczas TCS i jego fart do wiatru to już w ogóle...).

Druga sprawa, że te przeliczniki (szczególnie w takich warunkach) są strasznie niemiarodajne.
 
Tilen Bartol skakał wczoraj, skakał dzisiaj, zdobył pierwsze punkty pucharu świata a Włodek nie wspomniał o jego kapitalnym, niestety nie wylądowanym locie na 252m w Planicy :nono:
 
Szkoda mi bardzo Kamila. Tak ciężko pracował na KK przez cały sezon. Kraft skacze genialnie. Skoro za ten finałowy skok dostał dwie albo trzy 19.0 to ja kurwa nie wiem jak tamci sędziowie wyobrażają sobie skok na 19,5 o 20 już nie wspominając.
 
Stocha tak wykręca już od Sapporo... Martwi fakt, że nie są w stanie tyle czasu znaleźć przyczyny tego problemu.

Generalnie chujowy konkurs, nudno, skoki krótkie, a Polacy chyba najgorzej w sezonie. Jutro Lillehammer (znowu).
 
Jest zniżka formy u chłopaków, ale może to chwilowe, nie można utrzymywać mega wysokiej formy caly sezon. Jestem dobrej myśli.
 
Ja pierniczę, oprócz pismaków, który zadają durne pytania, są jeszcze tacy, którzy nie słuchają co mówi rozmówca :facepalm:
 
Jest zniżka formy u chłopaków, ale może to chwilowe, nie można utrzymywać mega wysokiej formy caly sezon. Jestem dobrej myśli.

Ja własnie nie. Od piątku chłopaki skaczą codziennie aż do przyszłej niedzieli. Nie ma chwili wytchnienia ani mozliwości spokojnego przeanalizowania popełnianych błędów. Podróż-skoki i tak przez 10 dni. Zawodnicy już muszą odczuwać zmęczenie sezonem a co dopiero będzie za tydzień po tym mega maratonie. Oczekiwanie na Planice i koniec sezonu może być jeszcze większe niż dotychczas

Chciałem jeszcze zauważyć, że Tande się zbliża oraz drużyny Austrii i Niemiec
Maciek dociągnie na 5 miejscu
 
Back
Top