Skoki Narciarskie

co ty pierdolisz kurw*? Harrachova nie było w kalendarzu 2011/12!!! był w 2010/11 i tam wtedy był bodaj 14 i 16. więc mnie nie wkurwiaj.







a i przeciez mowie ze Stoch był słaby w 07/08 to jak miał skakać w Harrachowie wówczas. Wygrać? wtedy by ci pokazał że mu skocznia leży?.no bez przesady. W Innsbrucku rok temu był bodaj 9, a przez tyle lat zajmował tam dość odległe lokaty, jednak każdy szanujący się kibic wiedział o tym że skocznia mu leży. Człowieku, akurat z wiedzy o skokach mnie tutaj nie pouczaj.







A i chyba Ci chodzi o skocznie K125? on owszem był w tamtym sezonie, ale to inna skocznia. Wiec pokazujesz jaką masz małą wiedzę, to zupełnie dwie inne skocznie. Poczytaj, dokształć się.
 
Myslę, że powinno byc dobrze... Stoch powinien sobie poradzić jakoś profil skoczni powinien mu pasować leci dosyć płasko jak mu powieje leciutko pod narty to moze cos z tego być tak latał w Planicy ostatnimi czasy i tak równiez może byc i teraz z reszta to samo tyczy Piotrka i Krzyśka... Kubacki ze swoim wybiciem nic nie zdziala nie ma szans to nie jest styl na loty tylko na mniejsze skocznie... a Maciej napewno będzie się starał ale w takiej formie jak jest teraz na mamutach nigdy nie latałm, więc jestem ciekaw co się wydarzy...
 
Stoch nie ma szans na Vikersund. to nie jest skocznia dla niego. 2011 - był w genialnej formie, nie doskoczyl do 200 m. 2012 - był w bdb. formie max 212 bodaj.
 
Zacznij najpierw od języka a potem pouczaj ludzi co mają robić a czego nie !



To nie jest brak wiedzy tylko przeoczenie, daje sobie ręke odciąć, że bez pomocy wikipedii bądź innego źródła nie pamiętałbyś wszystkich miejsc Stocha z tamtego sezonu a juz napewno nie z poprzednich lat ...



Ale cie łatwo wyprowadzic z równowagi :-)



Pozdro
 
no wiesz, nie mogę powiedzieć, miejsca z 2011/12 sprawdziłem, ale moja wiedza wydaje się, jest wystarczająco większa od twojej, nie raz wygrywałem quizy w konkursach wiedzy o skokach. jutro bodaj ma być konkurs na skijumping.pl jak coś jak nie zapomnę to Ci wysle link i pokażesz klasę ;)
 
Noo ja nie mówię o wygrywaniu dla Stocha tylko, że powinno byc dobrze miejsce w czolowej 15... Kranjec jest w formie i bedzie z nim cięzko wygrać ... Jest Velta nie wiem co się dzieje z Kochem, Ito zaczał coś tam skakac w Sapporo więc może polatać też ... Będzie ciekawie i myslę ze Stoch koło 220 może sobie pofrunąć spokojnie uwierz mojemu słowu ...
 
VoRaNeK



Daj sobie z nim spokój. Ostatnio w temacie piłka ręczna wywnioskował z mojego postu, że Macedonia to beznadziejny zespół, bo podobno ja tak napisałem... Oczywiście musiał dodać w kolejnym poście, żeby go nie wku*wiać.



A co do skoków to dla mnie straciły na atrakcyjności po wprowadzeniu punktów za wiatr. Te mierniki nie oddają tego co naprawdę dzieje się na skoczni. Niby ktoś w obu skokach skoczy 10 m dalej, ale i tak może być niżej sklasyfikowany. A co do Stocha to stawiam na miejsca 5-8. Zobaczymy jak będzie się prezentował na treningach.
 
Bez dwóch swoich gwiazd - Andreasa Koflera oraz Thomasa Morgensterna - ekipa austriacka poleci do norweskiego Vikersund, gdzie już w ten weekend odbędą się zawody Pucharu Świata w lotach.
Szansę polatania na największym mamucie świata otrzymają za to Gregor Schlierenzauer, Wolfgang Loitzl, Martin Koch, Michael Hayboeck oraz Lukas Mueller.
Thomas Morgenstern najbliższy czas zamierza przeznaczyć na szlifowanie formy do Mistrzostw Świata w Val di Fiemme. Austriaka być może nie zobaczymy także w Harrachovie. Również Andreas Kofler po słabiutkich startach w ostatnich konkursach będzie intensywnie trenował, aby powrócić do dyspozycji, jaką prezentował na początku tej zimy.
Stoch przeskoczy Koflera w generalce
 
Stoch 3 po pierwszej serii



Skoki strasznie krótkie jak na tak dużą skocznie, najdłuższy 216m gdzie na tym obiekcie można skakać spokojnie 240m
 
Dronii jak tam nasz znawcoo ??? Stoch widac było, że nie miał szans!!! Brawo Polacy końcówka sezonu jedna z najbardziej emocjonujących w konkursiee :)
 
Się rozkręcili. 2 Seria super. Szkoda że Amman przegrał :( No i brawa dla naszych skoczków. 2 w pierwszej 6, ekstra wynik :)
 
Fajnie, że Kamil skoczył sobie rekord życiowy co jest wyrównanym rekordem Polski :-) Szkoda, że spadł z podium ale i tak jest bardzo dobrze



Piotrkowi wyszła fajeczka i mamy 6 miejsce. :-)



Gratulacje Panowie :-)
 
A co do skoków to dla mnie straciły na atrakcyjności po wprowadzeniu punktów za wiatr. Te mierniki nie oddają tego co naprawdę dzieje się na skoczni.






Wiadomo, że do końca nie oddadzą wszystkiego, natomiast oczywistością jest, że system ten jest zdecydowanie sprawiedliwszy. 120m z mocnym wiatrem pod narty jest raczej mniej warte niż 115 z wiatrem w plecy. Dla mnie problem jest z uśrednieniem wskaźników, zdaje się, że liczy się na całej długości, nawet w wypadku gdy ktoś np. na Vikersund doleci do 150m. To możnaby poprawić, no chyba, że coś się już zmieniło, a ja nieuważnie śledziłem informacje.
 
no skakał bardzo dobrze dzisiaj ;). Szczególnie ten 1szy skok był rewelacyjny, ten 2gi słabszy. Niewątpliwie zasłużone 5 miejsce. Chociaż jednak w 2giej serii i tak mam niedosyt stać go było na 234-235m. Tak znawco, bo wiedzę o skokach mam potykroć większą od twojej. Ciekawe czy np. przewidziałbyś że Stjernen zacznie tak dobrze tutaj latać,rok temu Velta bd V-ce mistrzem MSWL, a Matura zacznie wygrywać PS. Skoki są nieprzewidywalne, Stoch skoczył bardzo dobrze i zasłużył, chociaż na skoczni typu Klingenthal,Ga-Pa prawdopdobnie walczyłby o zwycięstwo.
 
Jestes zalosny czlowieku ;]. Zobacz na wyniki Stocha w poprzednich latach. Jakim prawem miałem sądzić, że skoczy dobrze? Rok temu czy nawet dwa lata temu był chyba nawet w wyższej formie. Wystarczy zobaczyć jak średnio sobie radził w tym roku w Sapporo. Jak chcesz Al to choć na Quiz w czwartek wiedzy o skokach







http://flash-chat.pl/chat.php?chatID=10010087







Zapraszam z pewnością pokazesz nam swoją wiedzę. ;]
 
Jebie mnie Twoja wiedza o skokach rozumiesz. Jesteś zarozumiały i tyle w tym temacie. Myślisz, że wszystko wiesz najlepiej z tej dyscypliny sportu, a jak ktoś coś napisze nie po Twojej myśli to od razu piszesz, żeby Ciebie nie wkurwiać. Jak ktoś ma inne zdanie to pewnie ciężko Ci to zrozumieć...
 
Znawco Droni, po czym wnioskujesz, ze skok Stocha w drugiej serii był słabszy od pierwszego? Po tym, ze w drugiej serii jego nota byla tylko 216,8pkt, a w pierwszej az 197pkt? i sorry jesli Cie wkurwilem tym postem:-)
 
hah kotek ;) pozderki i kiski ode mnie lecą w twoją stronę. 1.5 roku ode mnie jesteś krócej, a nabiłeś już tyle bezwartościowych postów że aż szkoda gadać, nikt nie jest nieomylny, ty np. nazwałeś macedończyków w ręczną słabiakami czy itp. każdemu zdarza się popełnić błąd, a Stoch w końcu zaczął dobrze skakać na tej skoczni. wiesz, twoje zdanie mnie nie obchodzi, gdyż, iż,ponieważ nie za bardzo cię szanuję ;) Pa :**********
 
Dziecko ostatni raz pisze robiąc OT. Czytaj następnym razem ze zrozumieniem, bo jesteś gimbus jakich mało. Gdzie ja napisałem, że Macedonia to beznadziejny czy słaby zespół?

Dla mnie Słowenia jest faworytem. Rosja męczyła się nawet z Macedonią i mecz zakończył się remisem.
 
Znowu nie czytasz ze zrozumieniem. W tamtym poście odnisosłem się do wczęsniejszej dyskusji i oceniałem szanse Słowenii w ewentualnym meczu ćwierćfinałowym z Rosją i dla mnie Słowenia była faworytem. Mam wrażenie, że należysz do ludzi, którzy nigdy nie przyznają się do błedu i zawsze idą w zaparte. W sumie to nie ma co się dziwić, bo przecież wszystko wiesz najlepiej...

Szczególnie ten 1szy skok był rewelacyjny, ten 2gi słabszy.


Ty oglądałeś chociaż te skoki?:-)
 
aha.





Szczególnie ten 1szy skok był rewelacyjny, ten 2gi słabszy.


Ty oglądałeś chociaż te skoki?
wall.gif








Tym już potwierdziles moje doniesienia o kompletnej niewiedzy na temat skoków.



1 Seria - belka 15 (Trudne warunki)



2 Seria - belka 18 (super warunki)







po 1 serii był 3ci. Ten 1szy skok był super na prawdę jeden z najlepszych Stocha w tym sezonie.
 
Al



Nie warto z nim gadać ... Uważa się za wielkiego "znafce" a jest zwykłym prostakiem.

hah kotek ;) pozderki i kiski ode mnie lecą w twoją stronę. 1.5 roku ode mnie jesteś krócej, a nabiłeś już tyle bezwartościowych postów że aż szkoda gadać


:-)
 
okiem człowieka, który na Małyszu zakończył przygodę ze skokami to na co robić skocznie na której można oddawać skoki teoretycznie 250 metrów, a skaka się 170 metrów ? telewizyjnie nie jest to widowisowe, a przepisy jeszcze dołują ten sport w oglądalności wg mnie



Polacy bardzo dobrze dzisiaj wypadli, szkoda że podium Stochowi uciekło, Żyła też mógł się pokusić
 
o Boże. jak mam sie nie nazwać znawcą tego skoro siedzę w tym od 2000/01. oglądałem niemal każdy konkurs pucharu świata, znam niemal wszystko, może nie jestem największym ''znawcą'' tej dziedziny, bo to normalne, ale na pewno na tym forum znam się lepiej od Cb Al i od Cb Voranek. Zreszta na prawdę, skoro mnie uważacie za takiego byle kogo, to nie komentujcie tych postów. Proste.
 
Back
Top