Skoki Narciarskie

Myślę, że jest nawet duża szansa, że jutro odbędą się 3 serie, i tak standardowo oddaje się po trzy skoki, także może może.
 
warunki, 10 metrow na gorze co za kurwy jebane z hofera i tepesa, po chuj oni to tak przeciagaja i przesuwaja co chwile o 10-15 min. odwolac ten syf
 
tepes nie chce odwolac bo synek przez przypadek skoczyl dobrze i sie nie wyjebal :P



dodatkowo stoch nie jest austryjakiem
 
Jaki Stoch :D



72975_521723871182574_2022622054_n.jpg




406111_521723914515903_1307766112_n.jpg




i jego nowa zabawka



309749_521723951182566_1306767075_n.jpg
 
Do Vikersund z naszych skoczkow pojada: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Krzysztof Miętus oraz Dawid Kubacki..



Licze na Piotrka, ze "garbik i fajeczka" pobije znow rekord polski, bo na Stocha czy Kota bym nie liczyl - maja dobre ulozenie w locie do skokow ale nie do lotow.. Choc nie mialbym nic przeciwko jakiejs niespodziance z ich strony..
 
Jacobsen mówi, że chce pobić rekord skoczni.Podobno nie tylko on ma na to chrapkę zapowiada się na prawdę ciekawie.
 
Stoch może nie jest lotnikiem jak Koch czy Kraniec ale na mamutach radzi sobie. Wygrał w Planicy - 2011, 3 miejsce w Kulm - 2012, 6 w Oberstorfie - 2011,12



Zauważyłem też, że np Planica,Kulm i Obersdorf pasuja Kamilowi natomiast Harrachov i Vikersund nie bardzo. Na tych skoczniach nie był jeszcze ani razu w 10.



Kubacki ma nie odpowiedni styl do skakania na mamutach, ciężko będzie walczyć o 30



Kot nigdy nie skakał za daleko na skoczniach mamucich ale też nie był w tak dobrej formie jak teraz. Liczę na dobre występy



Jeśli będą sprzyjające warunki to o Żyłę się nie boje, widać było rok temu, że skoczia mu pasuje, forma tez jest dobra więc powinien wskoczyć do 15



Miętus to wielka niewiadoma, na treningach potrafi być w czołowej 10 a w konkursie ledwo wejśc do 30. Dużo też zalezy od warunków, jeśli będzie wiało pod narty to patrząc na styl Krzyśka (agresywnie i płasko z progu, podobnie jak Piotrek Żyła) powinien osiągnąć jakiś przyzwolity wynik
 
Ja myślę, że stać Kota jednak na bardzo długi lot.Może nie na rekord Polski ale na naprawdę przyzwoity wynik.A tak wogóle jaki ma rekord życiowy?
 
yyyyy co wy pieprzycie, Kamilowi właśnie Certak (Harrachov) pasuje, w 2011 nie miał jeszcze wielkiej formy, która zaczęła się od Zakopca, a skakał przyzwoicie w 07/08 nawet bardzo dobrze. na Vikersund Stoch będzie skakał niezle przy mocnym wietrze w plecy, pod narty będą dalekie miejsce. Zyla i Miętus powinni latać najdalej. Kubacki to wgl masakra, na tą skocznie. . . ale rekord 148m na pewno pobije. Kot raczej swoje 201m równiez.
 
Droni



W 07/08 Stoch w Harrachovie był 12 a w generalce na koniec sezonu był bardzo daleko



W 11/12 zaczął sezon od 3 i 4 miesjca w Skandynawii, następnie był występ w Harrachovie gdzie był 15 i 13. tydzień później w Engelbergu był już 2. GaPa 4, Kulm 6 i 3. Zakopane 1. Do końca sezonu był jeszcze 7 razy w czołowej 6



Harrachov nie leży Kamilowi ale liczę, że w tym sezonie to się zmieni, jak rówież w Vikersund
 
Back
Top