Skoki Narciarskie

Ja pierdole, ale pięknie. Normalnie chce mi się płakać.
Genialny sezon w wykonaniu naszych zawodników. No i Kamil, rewelacyjny gość.
 
Piękna chwila przy śpiewanym hymnie przez kibiców i te szczęście na twarzy Kamila. Aż było widać pod jak wielki wrażeniem tej chwili był Wellinger.
 
9,8pkt za wiatr i 131m zrobiło swoje. Pozostali po Kamilu mieli słabszy wiatr (od 2,2 do 6,7pkt) przy podobnych lub takich samych odległościach co Polak. Jest pięknie. Zazdroszczę tym, którzy byli na miejscu. Emocje, euforia i wybuch radości - chciałoby się to przeżywać jak najczęściej :bayan:

Karawana jedzie dalej. Za tydzień Willingen gdzie Kamil lubi skakać i już w przeszłości 3 razy tam wygrywał. Szaleństwo trwa w najlepsze :yahoo:
 
Królowanie Stocha trwa dalej! :putin::putin::putin::putin: 4 z rzędu .



Jeszcze dodam jakby ktoś nie wiedział, że Janda w sezonie 2005/2006 zdobył dwa medale MŚ, turniej czterech skoczni razem z Janne Ahonnem oraz Kryształową Kulę.
 
Jeszcze dodam jakby ktoś nie wiedział, że Janda w sezonie 2005/2006 zdobył dwa medale MŚ, turniej czterech skoczni razem z Janne Ahonnem oraz Kryształową Kulę

Sezon życia i nic więcej. Chwała mu za ten sezon ale tylko za ten
Kamil to firma i maszynka do zwycięstw z powtarzalnością na przestrzeni wielu sezonów

Nie wchodziłbym w historie i wyniki innych skoczków


:penn:
fgterter.jpg
 
Last edited:
Sezon życia i nic więcej. Chwała mu za ten sezon ale tylko za ten
Kamil to firma i maszynka do zwycięstw z powtarzalnością na przestrzeni wielu sezonów

Nie wchodziłbym w historie i wyniki innych skoczków


:penn:
fgterter.jpg

Zawsze leje z tego jak to Szaranowicz powtarza przy każdym skoku .
 
Dzisiaj przy obu skokach :corn:

Mnie osobiście to nie przeszkadza jak cały jego komentarz. Zawsze wybieram TVP kiedy Włodek komentuje.
Odnośnie Jandy to co może o nim innego powiedzieć? Wymienianie największych sukcesów to norma i robi to każdy komentator, jeden rzadziej drugi częściej. Znają się, nie raz pewnie rozmawiali, Kuba trenuje na polskich skoczniach - częsty gość w Polsce (był na weselu Roberta Matei :mamed:). Aby kibice nie zapomnieli o jego świetnym niegdyś sezonie Szaran po znajomości przypomina o tym kiedy ma na to okazję chociaż jak pisałem, nie kojarzę tego aby robił to tak często. Może tak być ale nie musi. po prostu nic więcej nie potrafi o nim powiedzieć :fjedzia:

Szaran znany jest ze swoich schematów i powiedzonek. Jak mu się jeszcze chce i ma na to siłe to niech komentuje. Na MŚ w Lahtii będzie bankowo
 
Mnie osobiście to nie przeszkadza jak cały jego komentarz. Zawsze wybieram TVP kiedy Włodek komentuje.
Odnośnie Jandy to co może o nim innego powiedzieć? Wymienianie największych sukcesów to norma i robi to każdy komentator, jeden rzadziej drugi częściej. Znają się, nie raz pewnie rozmawiali, Kuba trenuje na polskich skoczniach - częsty gość w Polsce (był na weselu Roberta Matei :mamed:). Aby kibice nie zapomnieli o jego świetnym niegdyś sezonie Szaran po znajomości przypomina o tym kiedy ma na to okazję chociaż jak pisałem, nie kojarzę tego aby robił to tak często. Może tak być ale nie musi. po prostu nic więcej nie potrafi o nim powiedzieć :fjedzia:

Szaran znany jest ze swoich schematów i powiedzonek. Jak mu się jeszcze chce i ma na to siłe to niech komentuje. Na MŚ w Lahtii będzie bankowo
Ja mam sentyment do Szarana i cieszę się, że spotykamy się z nim w roli komentatora na najważniejszych zawodach w sezonie. Niezapomniany, magiczny komentarz przy dwóch złotych medalach w Predazzo Adama Małysza w 2003 roku, to co wyprawiał za mikrofonem na dużej skoczni to esencja emocji jakie może przynieść sport, komentarz na małej skoczni idealny w tym właśnie momencie kariery Małysza. Mowa końcowa na pożegnanie Orła z Wisły łapie za serce i zmusza do refleksji. Widać, że Pan Włodzimierz zżył się ze skokami i wywołują u niego autentyczne emocje, które potrafi za pośrednicem mikrofonu przelać na widzów. Oczywiście zdarza mu się mieć wpadki, czegoś nie dostrzec ale taki to już urok, że teraz będzie skakał "Matti Hauma... Hauma... Haumataki".

Dla mnie komentarz Szczęsnego i emocje, które próbuje budzić są sztuczne i na siłę. Wyprowadzenie kolejnego mocnego ciosu przez skoczków kilka razy w każdym konkursie jest dla mnie irytujące. Każdy ma swój gust ale myślę, że dla ludzi oglądających skoki przez wiele lat Pan Szaranowicz zawsze będzie budził pozytywne odczucia.
 
Szaran nie tylko w stosunku do Polaków potrafi się emocjonowac skokami. Na szybko kilka przykładów











+ francuski komentarz i niedowierzanie co do wyczynu Małysza

 
  • Like
Reactions: MZ
Szok. Tak zasłużony Fiński skoczek musi pracować na kolei :no no:
Dla przypomnienia dorobek medalowy Mattiego
gfg.jpg


 
  • Like
Reactions: MZ
Szok. Tak zasłużony Fiński skoczek musi pracować na kolei :no no:
Dla przypomnienia dorobek medalowy Mattiego
gfg.jpg




Odczeka jeszcze kilka lat i będzie miał emeryturę olimpijską i nie będzie musiał pracować jako przewoźnik na kolei.
 
A jestes pewny, ze w Finlandii jest emerytura olimpijska?

Pewny nie jestem, ale chyba większość krajów europejskich takową wypłaca? To myślałem, że państwa skandynawskie znane ze swojej "ekonomii dobrobytu" wypłacają emeryturę olimpijską.
 
Opowiadaj mordo jak tam wyprawa!
Mordo jestem jeszcze na kontraktacji 4f wiec albo praca albo bania, na Cohones mam troche malo czasu. Jutro napisze co i jak bo mam kilka przemyslen/komentarzy

@HubiSSJ3 nie mialem czasu sprawdzic jak tam Finlandia ale doczytalem sie, ze Polska jest jednym z nielicznych krajow, ktore to praktylkuja. Bogate panstwa wychodza z zalozenia, ze profesjonalni sportowcy zarabiaja wystarczajaco ze sportu i reklam. Obecnosc na IO ma byc nagroda a nie szansa na "emeryturke".
 
Back
Top