Skoki Narciarskie

Mi bardziej szkoda Gangnesa, który ma pecha niczym Cruz jeśli chodzi o kontuzje. Pamiętajmy, że w tamtym sezonie był bardzo mocny.
 
Skok Tandego na 117m :siara: Nie zwróciłem na to uwagi. Całe podium powinno byc nasze

Skoki.png



http://sport.radiozet.pl/Sporty-zim...odium-TCS.-Sedziowie-zle-zmierzyli-skok-Tande


 
Nie jestem jakimś znawcą skoków, ale jak dla mnie to skoczył te 117 m. Ta grafika, którą wrzuciłeś jest mocno przekłamana. Proponuje obejrzeć video i tam przy powtórkach ewidentnie widać, że 115 metrów wyraźnie przekroczył.
 
Nie jestem jakimś znawcą skoków, ale jak dla mnie to skoczył te 117 m. Ta grafika, którą wrzuciłeś jest mocno przekłamana. Proponuje obejrzeć video i tam przy powtórkach ewidentnie widać, że 115 metrów wyraźnie przekroczył.

Nie skoczył. Puść sobie ten skok w prędkości 0.25 i zatrzymaj gdy pierwsza noga wyląduje na zeskoku. Wyszło mi identyczne ujęcie jak na tej grafice. Obrysowałem przód i tył narty zaraz po wylądowaniu. Nie, to nie jest cień.


skok.png


Czuję się jak Jacek Gmoch trochę.
 
Brawo Kamil piękny występ :applause::pray: po za tym że Kamil został liderem PŚ to jeszcze Polacy powiększyli przewagę w pucharze Narodów :boss:
 
Pięknie odleciał, lądowanie również bardzo dobre. Dziwne, że nie pojawiła się żadna 20.

Będzie drugie zwycięstwo :cool:
 
Pięknie odleciał, lądowanie również bardzo dobre. Dziwne, że nie pojawiła się żadna 20.

Będzie drugie zwycięstwo :cool:
Nie no te lądowania to najsłabsze ogniwo u Kamila. Odjeżdża mu noga i jest to dość mocno widoczne. Musi chłopak zaleczyć tę nogę i wtedy będzie perfekcja. 20 będą się sypały jak śnieg z nieba.

I jestem ciekaw jak długo Szaran przy okazji skoku Johanssona będzie nawiązywał do konkursu w Innsburcku :DC:
 
Back
Top