Skoki Narciarskie

Polska staje się liderem skoków coś niesamowitego, a Stoch cementuje swoją pozycję w historii.

15826288_1217582458321789_3123947660902621439_n.jpg
 
Coś wspaniałego, nie mogę w to uwierzyć, podobnie jak Zyła na podium :lol:

Jestem pod wrażeniem, że Norweg to ustał ... ale, ku&8a, gdyby się wyłożył byłoby 3 Polaków na podium :o o:
 
Coś wspaniałego, nie mogę w to uwierzyć, podobnie jak Zyła na podium :lol:

Jestem pod wrażeniem, że Norweg to ustał ... ale, ku&8a, gdyby się wyłożył byłoby 3 Polaków na podium :o o:
Zmien ten avatar bo nam forum policje zamknie ;)
 
Ależ się cieszę, że Stoch zapewne zgarnął furę siana. Należy mu się, bo pokazał kurwa charakter jebany. Ma psychikę największego mistrza. Czapki z głów.
A ja sie w tym sezonie najbardziej ciesze z wynikow Żyły i Huli. Pierwszy byl skreslany przed sezonem a w TCS eksperci nie dawali mu szans na miejsce w 10, a tu 2 miejsce i stabilna forma. Co do Huli to on juz mial konczyc kariere a tu znowu jakas forma i regularne punktowanie w PS :dance:
 
A ja sie w tym sezonie najbardziej ciesze z wynikow Żyły i Huli. Pierwszy byl skreslany przed sezonem a w TCS eksperci nie dawali mu szans na miejsce w 10, a tu 2 miejsce i stabilna forma. Co do Huli to on juz mial konczyc kariere a tu znowu jakas forma i regularne punktowanie w PS :dance:
Zgoda, ale spójrz na psychikę Stocha. Gość przed najważniejszymi skokami w swoim życiu się nigdy nie spalił. Mistrz, mistrz z ogromną siłą. Jakby nasi pożal się boże zawodnicy mma mieli 50% jego psychiki to by wymiatali w UFC. Jedynie u kogo widzę analogie do Stocha to Jotko
 
Zawsze bylem fanboyem i psychofanem Adasia.
Cieszy mnie to, ze wkoncu mamy dobrego trenera. Tajner do zwolnienia bo odkad jest prezesem to zatrudnienie Horngachera bylo jego jedyna dobra decyzja.
 
Obejrzałem powtórki z turnieju, gdy wygrał Adam.
Jakie to były emocje wtedy, aż teraz chce się ze wzruszenia beczeć.
 
Back
Top