Skoki Narciarskie

Chuj z belka bo kamil jest w takim gazie, ze nie bedzie mu to robilo roznicy. Gorz3j z tymi kurwami sedziowskimi

Kamil dostał 55,5. Piotrek tak samo
Jedynie Tepes w I serii dostał więcej - 56pkt
Tande - 54,5

Oby nie dali o sobie przypomnieć w drugiej

Wyluzujmy. Będzie dobrze :OK:
 
Byle kutasiarze z jury nie zaczęli z belką kombinować i będzie dobrze.

PO ZŁOOOTO KAMILEK, PO ZŁOTO!
W pierwszej też kombinowali bo obniżyli akurat przed skokiem Tande. Ale tak jak mówisz, oby nie było więcej zmian bo różnie to może wyjśćz
 
W pierwszej też kombinowali bo obniżyli akurat przed skokiem Tande. Ale tak jak mówisz, oby nie było więcej zmian bo różnie to może wyjśćz

Musieli obniżyć bo jeśli taki Tepes bez wyraźnej formy skacze ponad 140m a wiatr nadal wieje pod narty to Tande mógłby przegiąć i przeskoczyć skocznie. Dobry ruch jury choć szczęście dziwnie często sprzyja Norwegowi :deniro:

Powrót do belki startowej tez na plus
 
Musieli obniżyć bo jeśli taki Tepes bez wyraźnej formy skacze ponad 140m a wiatr nadal wieje pod narty to Tande mógłby przegiąć i przeskoczyć skocznie. Dobry ruch jury choć szczęście dziwnie często sprzyja Norwegowi :deniro:

Powrót do belki startowej tez na plus
Wiem wiem, decyzja słuszna tylko właśnie śmieję się z tego, że akurat tak się złożyło, że to przed skokiem Tande. Ale w tej sytuacji to akurat chyba przypadek.

Treningi dzisiaj z 9 skakali? Wiesz może?
 
Kot w drugiej serii pierdolnie jak dzik w sosnę. Mówię wam, mam czutke, że jebany skoczy ze 140metrow.
 
Back
Top