Skoki Narciarskie

W pierwszej 3 dwóch Polaków, nie pamiętam kiedy tak było, pierwsze podium od prawie roku i to dwóch naszych skoczków na 1 i 2 miejscu. W pierwszej 20 aż 4 Polaków, szkoda że Żyłe zdyskwalifikowali.
stoch 1 i malysz 3 w ostatnim sezonie malysza. ale zeby 1 i 2 to chyba nigdy tak nie bylo. kozackie skoki naszych od poczatku sezonu. tak sie ciesze za stocha, uwielbiam tego chlopaka
 
Tak wysoka i równa forma naszych reprezentantów bardzo cieszy szczególnie, że już niedługo TCS, w którym historycznie raczej nam się nie wiodło. Tylko raz Polak wygrał TCS (2000/2001) i było to wtedy kiedy Małysz był w MEGA gazie :bleed:.
 
Tak wysoka i równa forma naszych reprezentantów bardzo cieszy szczególnie, że już niedługo TCS, w którym historycznie raczej nam się nie wiodło. Tylko raz Polak wygrał TCS (2000/2001) i było to wtedy kiedy Małysz był w MEGA gazie :bleed:.
mi sie czasami wydaje, ze akurat te skocznie nie pasuja Polakom :lol:
 
mi sie czasami wydaje, ze akurat te skocznie nie pasuja Polakom :lol:
Być może chociaż ja osobiście bym stawiał na "złe" przygotowania fizyczne w trakcie lata. Polacy mało kiedy trafiali z formą na pierwszą część sezonu i dopiero w drugiej części sezonu się rozkręcali.
 
mi sie czasami wydaje, ze akurat te skocznie nie pasuja Polakom :lol:

GaPa i Innsbruck leżą Stochowi. Najgorzej to Obersdorf wypada w statystykach. Chociaż teraz jak jest forma to nieważne jaka skocznia, nasi powinni skakać wszędzie dobrze

Za tydzień Engelberg. Stara skocznia gdzie Polacy lubią skakać. Stoch w karierze był tam 4 razy na podium
 
Za tydzień Engelberg. Stara skocznia gdzie Polacy lubią skakać. Stoch w karierze był tam 4 razy na podium
Jestem ciekaw jak będzie, bo mocną ją przed tym sezonem przebudowali. HS ze 137 na 140, krótszy rozbieg, wyższy próg... No i oświetlenie dodali :) Będzie konkurs wieczorny.
 
Jestem ciekaw jak będzie, bo mocną ją przed tym sezonem przebudowali. HS ze 137 na 140, krótszy rozbieg, wyższy próg... No i oświetlenie dodali :) Będzie konkurs wieczorny.

O widzisz, zapomniałem o tym. Dla wszystkich bedzie nowa wiec szanse są wyrównane. Ale tak jak pisałem - zawodnik w formie skacze wszędzie dobrze
 
Maciek jaki wywiad po konkursie strzelił to czapy z głów:penn: Widać, że jest gotowy na świetne wyniki:irish:

ej czemu nie grali hymnów?
Podobno w Lille wczoraj tak samo było, a obowiązków grania hymnów po prostu nie ma.
 
A w skokach największa afera z udziałem zawodników to Jane Ahonen gdy skakał na kacu w Planicy w 2005 roku.
 
Zajebisty konkurs. Najlepszy w tym roku

Kamil drugi! Dalekie i świetnie wykonane próby. Brawo!


Cz93KXxXEAELus5.jpg
 
ci sedziowie stylowi sa popierdoleni

Temat wałkowany od lat. Jak sami sędziowie przyznają z tych wież sędziowskich nie widać dokładnie lądowania dlatego zdarzają się przekłamania. Cwani skoczkowie potrafią to wykorzystać i nabrać oceniających :nono:
 
Temat wałkowany od lat. Jak sami sędziowie przyznają z tych wież sędziowskich nie widać dokładnie lądowania dlatego zdarzają się przekłamania. Cwani skoczkowie potrafią to wykorzystać i nabrać oceniających :nono:
jak nie widac, to niech ogladaja na monitorach pajace. to jest strasznie wkurwiajace
 
Back
Top