Skoki Narciarskie

ja pierdole styl krafta, a styl stocha i porownywalne noty za styl... i nikt o tym nic nie powie
 
Niech mi ktoś wyjaśni fenomen tego sportu. Błagam.
Przecie skoki narciarskie trenuje dokładnie tyle samo osób co rzut młotem kobiet. Sporty narodowe kurwa.
 
Niech mi ktoś wyjaśni fenomen tego sportu. Błagam.
Przecie skoki narciarskie trenuje dokładnie tyle samo osób co rzut młotem kobiet. Sporty narodowe kurwa.

Ale co Ci tu tłumaczyć ? Jedni oglądają płwanie synchroniczne, inni skoki, inni szachy byłskawiczne itp itd. Mieliśmy sukcesy za Małysza, znaleźli sobie Polacy bohatera narodowego i tak teraz się ciągnie bo dalej jesteśmy mocni. Tak samo swego czasu w Polsce każdy był ekspertem od chodu na najważniejszy imprezach, bo Korzeniowski.
 
  • Like
Reactions: MZ
Niech mi ktoś wyjaśni fenomen tego sportu. Błagam.
Przecie skoki narciarskie trenuje dokładnie tyle samo osób co rzut młotem kobiet. Sporty narodowe kurwa.
Fenomenalne jest to, ze człowiek na nartach potrafi przelecieć 240 metrów i przeżyć. Fenomalne są te chude chłopaki co maja wielkie jaja ze by sobie tak latać. Jak byś stanął na rozbiegu skoczni gigant to byś sie tak obsrał, że byś zapomniał jak wymawiać ksywkę swojego ulubionego rapera.
 
Fenomenalne jest to, ze człowiek na nartach potrafi przelecieć 240 metrów i przeżyć. Fenomalne są te chude chłopaki co maja wielkie jaja ze by sobie tak latać. Jak byś stanął na rozbiegu skoczni gigant to byś sie tak obsrał, że byś zapomniał jak wymawiać ksywkę swojego ulubionego rapera. NIE PODOBA SIĘ? TO ZRÓB LEPIEJ!!!

poprawiłem. Nie zesraj się :siara:
 
@Laikike1 na jednej stronie zostałeś zgaszony trzy razy, odpuść już temat i to hejtowanie skoków jeśli Cię nie interesuje ten sport.

@ridz A tutaj ciekawe wideo dotyczące sposobu mierzenia długości skoków:

 
Szkoda, że nie ma teraz jakiejś drużynówki to byśmy roznieśli rywali

Kot 2
Żyła 3
Stoch ponownie odpuścił kwalifikacje. Jutro skacze z Kraftem w ostatniej parze

Dodam jeszcze, że Kamil wygrał dzisiaj dwie serie treningowe :no no: Co gość jest w gazie to nie mam pytań



:penn:

 
Stoch zaliczyl upadek w sesji treningowej :S niby nic groznego, ale slabo to widze
warunki pogodowe tez dramat
 
O kurwa ze Stochem nie za dobrze. Bardzo mocne stłuczenie barku i nie ma jeszcze 100% pewności, że dzisiaj będzie skakał. Gdyby nie to, że to tak ważny konkurs to już na pewno by sobie odpuścili, póki co fizjoterapeuci walczą. Może dobrze by było jakby odwołali dzisiejszy konkurs :D
 
Narzekamy czasem na Dankę, ale z takiego Hoffera czy innych decydentów z PŚ to dopiero są łajzy :)
Byle się hajs zgadzał
 
Back
Top