Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Ja wczoraj zaliczyłem właśnie 7km biegu i 5x60m sprintu zaraz po biegu, ale na równej powierzchni. Jak na pierwszy bieg w tym roku, to nie było źle, ale rewelacji nie ma. Teraz planuję zacząć biegać 3x w tyg, bo pogoda dobra się robi, to trzeba korzystać.
 
Ja aktualnie łącze treningi i wychodzi Mi trening całego ciała...



1.Trening 100 pompek + rozciąganie w formie: rozpiętki lub przenoszenie



2.4x30 przysiadów z 60sek przerwami i lekkim obciążeniem(11kg)



3.Trening 30 podciągnięć (aktualnie 9/12/9/9/12 z przerwami po 120sek)



4.Brzuszki w formie treningu "PLANK" czyli na Nasze "DESKA" bo doszedłem do 4x50 i 1x100 na ławce skośnej z 45sek przerwami i już nie sprawiało żadnego problemu, dojechanie do 500 czy 1000 to tylko strata czasu, a ten trening wykańcza Mnie, ~7min ciągłej pracy składającej się z 6 ćwiczeń i czuć brzuch, a całość zawiera tylko 120 powtórzeń.



I to jest jeden trening, jedno ćwiczenie niezależne od drugiego ale tak żeby nie kolidowało ze sobą. Trenuję wtedy klatkę, triceps, przedni akton barków, tylni akton barków, biceps, plecy, brzuch, uda, zaangażowane są też pośladki i łydki więc dość kompleksowo. Calość przy dobrym tempie zajmuje godzinę.
 
Masuhatsu



images




żartuję oczywiście, ktoś go znajdzie:-)
 
Panowie małe pytanko, paluszki rybne takie zwykłe ze sklepu robione w piekarniku bez dodatku tłuszczu, czy można je traktować w jakim kolwiek stopniu jako rybę tzn tak jak np. filecik z ryby ? Myślę pomału nad dodaniem do diety czegoś więcej jak filet z kurczaka bo mi się przejje w końcu, a, że jestem mięso-żerny to szukam zastępstwa w mięsie.
 
ja wpierdalam piersi od roku bez przerwy praktycznie, moze na weekendy jak wroce do domu to jem cos innego, ale ogolnie jest mega spoko. makarony i kurczak. kombinuj z sosami i przyprawami, serio. w men's healthcie czesto sa rozne wariacje, polecam. :)



curry, przyprawa gyros i slodka papryka zrobia z Ciebie zawodnika!!! <tak na poczekaniu, haha>
 
Mam małą prośbe mogłby mi ktos podpowiedziec co jeśc aby zbic kg . Mam niedoczynnosci tarczycy wykryta i leczona dopiero od sierpnia 2012 a mam 18 lat . Choroba głównie polega na przybieraniu w moim przypadku ok 10 kg rocznie , wyszlo tak ze wazylem 130 kg przy wzroscie 182 cm w dwa miesiące waga spadła do 115 kg teraz waże 111,6 i mam zbic do 90 i juz nie moge jestem na diecie takiej na krotej byłem przy zbiciu 15 kg ale nic a nic nie moge zbic . Jeśli moglby mi ktos cos doradzić bede wdzięczny
 
ciezko tutaj o dietetyka. nie masz zawodowej pomocy zadnej? zadnych dietetykow w miescie? nie chce sie bawic, bo nie znam sie az tak, ograniczasz weglowodany?
 
Moj doktor ktory mnie prowadzi nie dal mi skierowania do dietetyka bo stwierdzil ze waga ladnie schodzi jak na moja chorobe bo ludzie z niedoczynnoscia tarczycy maja bardzo ciezko zbic wage . Teraz jade do niego za jakies 3 tygodnie moze cos doradzi . Moja dieta wyglada tak



Śniadanie (od 8 rano do 16)



Dwie bułki białe z szynka



Obiad



(Sałata lodowa plus pomidor z jakims lekkim sosem winegret i do tego szklanka kaszy kuskus



i kolacja jak musze to jakis jogourt naturalny



i od niedawna biore tabletki na wyplukanie dodatkowej ilosci wody z organizmu i nic
 
Siemanko, mało udzielam się na cohones, ale często przeglądam. Tak się składa, że jestem dietetykiem. White95 jeśli chcesz żeby Ci pomóc to możesz pisać na [email protected], bo to nie jest chyba miejsce do udzielania większych porad.
 
przede wszystkim wg mnie wiecej spadnie kilo gdy jesz czesto, a malo. sniadanie starczy Ci od 8 do 16? conajmniej 5 posilkow.



masz kontakt do PTK, oby Ci pomogl. :)
 
Tak . Dwie bułki mi starczaja jak wracam do domu nawet bardzo glodny nie jestem a waga i tak stoi w miejscu
 
w sumie nie chodzi o to czy Ci starczy, po prostu pobudzasz zoladek i organizm gdy jesz czesciej, a mniej, trawienie i przemiana materii podskakuja i kilogramy spadaja. cwiczysz? mozesz w ogole?



pewnie pierdole troche glupoty, ale tak wynika z mojej jakiejs tam wiedzy i doswiadczenia, jestem otwarty na hejt. :)
 
Warto uwzględnić w swoich planach treningowych ćwiczenia takie jak- pompki na poręczach, martwy ciąg, rawnie i podrzut, przysiady, podciąganie na drążku :) można skleić mega trening obwodowy po którym wychodzi się na czworakach :))
 
Biegam teraz od 2 tygodni codziennie i robie cwiczenia, ale zaczalem czuc wilczy glod.



Jem sniadanie po bieganiu okolo 7.00 nastepnie w pracy o 10.00 i 13.00, po pracy okolo 18.30 jem obiad. Ale zaraz pol godziny pozniej jestem glodny. Chce zredukowac fat wiec unikam smazonych i wysokokalorycznych posilkow. Ale jest ten problem ze chodze caly czas glodny...
 
Więcej wody pij, na początku tym trzeba "zapijać" głód. Ogólnie dziwne ułożenie posiłków, największy posiłek, bo "obiad" jesz o 18.30, czyli trochę późno.
 
Opierdol twaróg chudy ok 21:30 żeby metabolizm był nakręcony a efekt głodu to mózg tworzy po pewnym czasię się przyzwyczaisz.......
 
Moim zdaniem jedzenie tak późno to nie jest dobry pomysł, ale skoro inaczej niż w pracy się nie da, to chyba tak trzeba... A około 16 nie dasz rady zjeść w pracy?



@down



Jak z czymś innym siedzisz, to i z obiadem dasz rade, chyba,że wtedy masz przerwy tylko, nie mam pojęcia jak to jest u Ciebie, dlatego tylko zapytałem :)
 
Chyba tak bede robil wtedy. Poltora miesiaca do urlopu w Polsce, troche forme zrobic a potem dalej trening ostro.
 
Na poczatku będą się śmiać ludzie w pracy i gadać durne teksty a później ty będziesz się z nich śmiał w lato ;d
 
Wiesz ja jestem w biurze z szefem, jego kobieta i jedna sekretarka. Troche wiochy narobie :D
 
Zlatan powiem Ci z mojego doświadczenia, że głód będzie niestety, ale pół godziny po posiłku to stanowczo za wcześnie. Radziłbym zwiększyć trochę porcje i pić mnóstwo wody i zielonej herbaty. Sam zrzuciłem już 41 kg
 
@up



Jeśli odczuwasz głód to twoja dieta kuleje. Ja nigdy na redukcji nie byłem głodny.







Co do problemów z jedzeniem w pracy. To polecam zapoznać Ci się z jem / nie jem. Leciałem na tym 3 miesiące, zrzuciłem 15 kg i cały czas czułem się świetnie. Ale ja jestem cyborgiem, więc ty możesz tego nie przeżyć:-)
 
Lugasek spokojnie, pokaz mi to jem/nie jem z ktorego korzystales :P Mysle ze moja determinacja jest wystarczajaca...
 
Back
Top