Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

ONLY
optimum-nutrition_100-whey-gold-standard-5-lbs-2273g_2.jpg
optimum-nutrition-platinum-hydro-whey-1590gr.jpg
 
Ja jadłem już sporo białek i w sumie z treca jak dla mnie jakieś dziwne w smaku, Olimp jest dobry bo nie jest strasznie słodki(obojętnie jaki to by nie był smak), SFD,Allnutrition, bardzo fajne białka, smak całkiem ok, szczególnie waniliowy, w sumie ostatnio na nich jadę i cena bardzo dobra, bo za 2300g płacę 95 zł, scitec też całkiem spoko w smaku, jednak cena coś jak olimp. Tak na prawdę, to dieta ma być oparta na jedzeniu, a nie odżywkach, więc sprawdzam skład i kupuję. Najbardziej zawiodłem się na Activlabie, ich białka są tak chujowe w smaku w dodatku z dodatkiem kreatyny, która podbija zawartość białka podczas badań, a tak na prawdę jest go mniej.
 
KFD i SFD białka sztos, masa smaków, dobre, tanie, aktualnie dobre promo na styczeń na SFD. 3kg za 150pln + witaminy na 45dni i wysyłka free od 150pln.
 
Ty jesteś endo ?? Myślałem, że ekto, patrząc na wywiady z twoim udziałem. Jaki masz obwód nadgarstka, bo wydaja się cieniutkie ?
To taka moja lużna obserwacja, ale wywiady InTheCage są nagrywane obiektywem ustawionym na szeroki kąt, co powoduje że obiekty są bardzo "zwężane", tutaj masz zdjęcie Mariusza które zrobiłem obiektywem o ogniskowej zbliżonej do ludzkiego oka, i jak dla mnie ni cholery nie nazwał bym go ekto, a jak bym go nie znał i trochę się nie bał to pewnie wyzwał bym od ulanej ku*** :D http://wstaw.org/m/2017/01/23/mar.jpg

To tylko pokazuje, jak ważny jest trening kulturystyczny dla chcących realizować się w reporterce. :D
 
Panowie, szybkie pytanie. Moja narzeczona zakupiła pakiet dietetyczny. Jakiś dietetyk ułożył plan dla niej, koszt 99 zł. Tutaj moje pytanie bo szczerze mówiąc coś tam wiem, ale nie rywalizuje z "profesjonalistami". Jej cel, to przytyć trochę. W planie dzienna kaloryczność to około 1700-1800 kcal. Nasuwa mi się takie pytanie czy oni nie poszli na łatwiznę, nie kasują hajsu po prostu. Ma pracę dosyć ruchliwa, pracuje w sklepie, gdzie trzeba cały czas chodzić, do tego dochodzi trochę silowni, a nie oszczędzam jej. Czy myślicie, że po prostu za tą kasę dostała plan na odwal się i już czy to faktycznie jest przemyślane. Dodam tylko, że nikt jej nie pytał czy ćwiczy i jak wygląda jej plan życia. @Saenchai ?
 
Panowie, szybkie pytanie. Moja narzeczona zakupiła pakiet dietetyczny. Jakiś dietetyk ułożył plan dla niej, koszt 99 zł. Tutaj moje pytanie bo szczerze mówiąc coś tam wiem, ale nie rywalizuje z "profesjonalistami". Jej cel, to przytyć trochę. W planie dzienna kaloryczność to około 1700-1800 kcal. Nasuwa mi się takie pytanie czy oni nie poszli na łatwiznę, nie kasują hajsu po prostu. Ma pracę dosyć ruchliwa, pracuje w sklepie, gdzie trzeba cały czas chodzić, do tego dochodzi trochę silowni, a nie oszczędzam jej. Czy myślicie, że po prostu za tą kasę dostała plan na odwal się i już czy to faktycznie jest przemyślane. Dodam tylko, że nikt jej nie pytał czy ćwiczy i jak wygląda jej plan życia. @Saenchai ?
Ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi jest odpowiedzią. Polecieli w chuja. Pomoglbym jej, ale ja ostatnio jestem specjalistą od redukowania, za to Ty przybrales sporo, więc sz dziw mnie bierze, że nie zwróciła się do Ciebie. Dodalaby nieco owoców i wegli do diety a waga by ruszyła :)
 
Ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi jest odpowiedzią. Polecieli w chuja. Pomoglbym jej, ale ja ostatnio jestem specjalistą od redukowania, za to Ty przybrales sporo, więc sz dziw mnie bierze, że nie zwróciła się do Ciebie. Dodalaby nieco owoców i wegli do diety a waga by ruszyła :)
No i właśnie o to mi chodzi. Niezbyt to wszystko dla mnie było klarowne no ale już trudno. Może i bym jej to ułożył, ale sam wiesz jak u mnie bywa:d
 
Ha ha:D nie ma zalewać:D spokojnie, jak już wydała ten hajs, to wtrace tam swoje trzy grosze:D będzie dobrze:D
 
Ha ha:D nie ma zalewać:D spokojnie, jak już wydała ten hajs, to wtrace tam swoje trzy grosze:D będzie dobrze:D
Najpierw to jakieś badania powinni prosić itp. a już brak pytania o styl życia, sugeruje jedno = gotowiec. Jak chce może spróbować, ale jak jest dość aktywna to pewnie będzie mało tych kalorii...
 
Ty jesteś endo ?? Myślałem, że ekto, patrząc na wywiady z twoim udziałem. Jaki masz obwód nadgarstka, bo wydaja się cieniutkie ?
duzo ludzi ma rozne cechy budowy ciala. Cos z endo, cos z ekto. cos z mezo. Zaryzykuje stwierdzenie, ze wiekszosc. Mozesz byc drobno koscisty a miec tedencje do tycia albo miec rozlozysty szkielet z grubym kosccem a byc wysuszonym jak wior. Tu nie ma sztywnych ram czy zasad
 
duzo ludzi ma rozne cechy budowy ciala. Cos z endo, cos z ekto. cos z mezo. Zaryzykuje stwierdzenie, ze wiekszosc. Mozesz byc drobno koscisty a miec tedencje do tycia albo miec rozlozysty szkielet z grubym kosccem a byc wysuszonym jak wior. Tu nie ma sztywnych ram czy zasad
Oczywiście ! kombinacji są miliardy np. małe dłonie ,drobne-grube nadgarstki.
 
Panowie, szybkie pytanie. Moja narzeczona zakupiła pakiet dietetyczny. Jakiś dietetyk ułożył plan dla niej, koszt 99 zł. Tutaj moje pytanie bo szczerze mówiąc coś tam wiem, ale nie rywalizuje z "profesjonalistami". Jej cel, to przytyć trochę. W planie dzienna kaloryczność to około 1700-1800 kcal. Nasuwa mi się takie pytanie czy oni nie poszli na łatwiznę, nie kasują hajsu po prostu. Ma pracę dosyć ruchliwa, pracuje w sklepie, gdzie trzeba cały czas chodzić, do tego dochodzi trochę silowni, a nie oszczędzam jej. Czy myślicie, że po prostu za tą kasę dostała plan na odwal się i już czy to faktycznie jest przemyślane. Dodam tylko, że nikt jej nie pytał czy ćwiczy i jak wygląda jej plan życia. @Saenchai ?
Zapotrzebowanie zapewne zostalo obliczone na podstawie algorytmu. Czy sie sprawdzi? Wszystko bedzie jasne po ok 2 tyg sumiennego stosowania diety. Byc moze autor diety zaklada po tym wstepnym okresie wprowadzenie odpowiednich zmian w razie potrzeby.
 
Zapotrzebowanie zapewne zostalo obliczone na podstawie algorytmu. Czy sie sprawdzi? Wszystko bedzie jasne po ok 2 tyg sumiennego stosowania diety. Byc moze autor diety zaklada po tym wstepnym okresie wprowadzenie odpowiednich zmian w razie potrzeby.
Nie jestem przekonany czy zakłada ewentualne zmiany, ponieważ plan dostała na okres 2 miesięcy. Nie wchodziłem w szczegóły tego czy będą z nią konsultować ewentualne zmiany. Zobaczymy co z tego będzie, ale pewnie i tak zaingeruje w ten plan.
 
Jak to jest z tymi obciazeniami na nadgarstki/kostki. Duzo wypowiedzi czy to w rozmowie ze znajomymi czy to w internecie niszcza stawy, daj sobie spokoj. Tylko, ze pisza to osoby ktore tego nie uzywaly nigdy. Znowu slyszalem i czytalem troche wypowiedzi, ze fajna sprawa i nic nigdy nie rozwalilo od osob ktore uzywaja tego typu wynalazku.

Jest na naszym forum ktos kto uzywa lub uzywal i moze cos na ten temat powiedziec?
 
Jak to jest z tymi obciazeniami na nadgarstki/kostki. Duzo wypowiedzi czy to w rozmowie ze znajomymi czy to w internecie niszcza stawy, daj sobie spokoj. Tylko, ze pisza to osoby ktore tego nie uzywaly nigdy. Znowu slyszalem i czytalem troche wypowiedzi, ze fajna sprawa i nic nigdy nie rozwalilo od osob ktore uzywaja tego typu wynalazku.

Jest na naszym forum ktos kto uzywa lub uzywal i moze cos na ten temat powiedziec?
Tak ja uzywam zarowno opasek na kolana jak i owijek na nadgarstki. Opaski na kolana zakladam jakos od polowy rozgrzewki z ciezarem i sciagam po skonczonych siadach, natomiast ochraniacze na nadgarstki przy siadach powyzej 70% 1RM i wyciskaniu na lawie od ok 100 kg. Uwazam, ze przydatny sprzet.
 
nosilem kiedys takie, na kostke za malolata wtedy gralem w kosza i bylem murzynem. Bodajze 300 gramow jedna sztuka. Chodzilem w nich wszedzie przez prawie rok, lacznie z graniem w kosza. Bardzo pomogly mi na wyskok. Byly dosyc male wiec nie bylo ich, w sumie widac. Na nogi nie polecalbym ciezszych niz wlasnie te 300 gramow bo mozna sobie kolana zjebac. (spotkalem sie z kilowymi a nawet dwu kilowymi, to na rece moze by csie nadawaly do jakis wymachow)
 
@Saenchai a co poleciłbyś jako suplementacja "na stawy" zbliżam się do 30 i chyba czas najwyższy czymś się wspomóc :D
na porady od @ALRI jeszcze przyjdzie czas :P
 
  • Like
Reactions: Tjo
@Saenchai a co poleciłbyś jako suplementacja "na stawy" zbliżam się do 30 i chyba czas najwyższy czymś się wspomóc :D
na porady od @ALRI jeszcze przyjdzie czas :P

Właśnie @Saenchai & @ALRI - co sądzicie o Ostarynie - podobno ma zbawienny wpływ na stawy, chrząstkę, itd. Tak to mi się wydaje, że jedynie zastrzyki z kolagenu, bo w formie oralnej to ściema. W preparatach kojarzonych jako regeneratory stawów robotę robi solidna dawka witaminy C i MSM? Właśnie Chłopaki jakie jest Wasze zdanie na ten ciekawy temat poruszony przez @spontan -a?
Jeśli MK-2866 działa rzeczywiście tak dobrze czy na tyle, że warto pakować w nią kasę? Koszt opakowania to ok. 150 - 260 PLN. Dajcie znać koniecznie.
 
Last edited:
Ostaryna pomaga, akurat sporo opinii głównie chłopaki na macie chwala. Co do innych suplementów na stawy to raczej wyrzucona kasa w błoto chyba że wyszło jakieś cudo, o którym nie slyszlaem.
 
  • Like
Reactions: Tjo
Back
Top