Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

@Saenchai @kokaina Czy jest jakiś problem jeżeli trenując PHATEM robię w pon Plecy+barki a we wtorek Klatkę z Ramionami ? Niestety nie mogę zrobić dnia przerwy .

Nie jest to optymalne rozwiazanie i pewnie troche zaburzy regeneracje ale mozna tak zrobic. Mi czasem tez sie tak zdarzy polaczyc partie jak nie mam czasu w inne dni wykonac treningu.
 
Nie powinno się robić klatki dzień po barkach. Dla mnie te dwie grupy mocno kolidują. Ja potrzebowałbym minimum 2-3 dni przerwy zaleznie od obciązeń i intensywności.
 
Nie powinno się robić klatki dzień po barkach. Dla mnie te dwie grupy mocno kolidują. Ja potrzebowałbym minimum 2-3 dni przerwy zaleznie od obciązeń i intensywności.

Ten trening jest tak skonsutrowany, ze ciagle cos ze soba koliduje w pewien sposob, dlatego intensywnosc tez jest mniejsza w poszczegolne dni.

btw

Dobre promo na bulk powders - 1 kg bialka kolo 25 zl wychodzi.
 
Ten trening jest tak skonsutrowany, ze ciagle cos ze soba koliduje w pewien sposob, dlatego intensywnosc tez jest mniejsza w poszczegolne dni.

btw

Dobre promo na bulk powders - 1 kg bialka kolo 25 zl wychodzi.
Pewnie gdyby zrobic katkę dzień po barkach na cwiczeniach typu krzyżowanie linek rozpiętki i lekkie wyciskania to jakoś by przeszło. Na dłuzszą mete będzie to mocno faworyzowało barki kosztem klatki.
 
Chciałem sobie poćwiczyć brzuch w ten sposób: Co o tym sądzicie? I jeśli spoko to ile razy w tyg i ile razy powtarzać sobie takie ćwiczenia? Mam kratę na brzuchu, ale do wakacji chce mieć 6 pak bez napinania :D
 
@Overhood zaproponowałbym po prostu dodanie wznosy nóg w zwisie na drążku i "wycieraczke". Z brzuchem ciężko ogólnie moim zdaniem najprostsze ćwiczenia wystarcza. Jak robisz poza tym ćwiczenia wielostawowe to tez ćwiczysz.

 
Ktoś, coś w temacie tego specyfiku? @ALRI, @Saenchai
13012595_461151254081926_5552137081504494814_n.jpg
 
Ktoś, coś w temacie tego specyfiku? @ALRI, @Saenchai
13012595_461151254081926_5552137081504494814_n.jpg
Kolega to jadl i byl zadowolony, kg na sztandze i na wadze poszly w gore, minusem bylo to ze napompowany woda jak zaba. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle ale to jest jeden z mocniejszych sarmow, generalnie specyfik z ciemnej strony mocy, nie moja specjalizacja :) @ALRI z pewnoscia powie Ci cos wiecej
 
Masz tylko jedną puszkę? Sam nie jadłem, interesowałem się tematem i, z tego co czytałem, to Brawn konkretnie najlepszych opini nie zbiera. Ibutamoren zalecy raczej na dłuższe stosowanie, cykle na 1 czy 2 miesiące nie mają sensu. Zamierzasz stosować solo?

@ALRI pewnie powie więcej:)
 
Ktoś, coś w temacie tego specyfiku? @ALRI, @Saenchai
13012595_461151254081926_5552137081504494814_n.jpg


Tu pisalem o tym

http://cohones.mmarocks.pl/threads/trening-dieta-suplementacja-fightera.480/page-55

Przejrzyj. Ale radzę uważać, bo ostatnio robi się głośno na temat dosypek, jak w prohormonach. Także radzę sprawdzać wątróbke. Stosuje nadal tak jak pisałem najbardziej odczuwalne efekty, lepsza regeneracja, skóra jak dupa bobasa, włosy i pazury jak u dzika. No grzeszki dietetyczne lepiej przechodzą, lepsze ubicie miecha. Nie mam czasu się rozpisywać, masz jakieś pytania to pisz. Pozdro.
 
Tu pisalem o tym

http://cohones.mmarocks.pl/threads/trening-dieta-suplementacja-fightera.480/page-55

Przejrzyj. Ale radzę uważać, bo ostatnio robi się głośno na temat dosypek, jak w prohormonach. Także radzę sprawdzać wątróbke. Stosuje nadal tak jak pisałem najbardziej odczuwalne efekty, lepsza regeneracja, skóra jak dupa bobasa, włosy i pazury jak u dzika. No grzeszki dietetyczne lepiej przechodzą, lepsze ubicie miecha. Nie mam czasu się rozpisywać, masz jakieś pytania to pisz. Pozdro.
Kusisz!
 
Nie żebym komuś polecał :) Wiecie jest to w miarę swiezy temat, te substancje nie są jeszcze do końca znane, nie wiadomo czy za kilka lat od stosowania nie wyrośnie wam trzecia ręka itp. Poza tym to wszystko chinole, nie ma kontroli nad tym co tam wrzuca do puszki. Jeśli już ktoś przemyslal sprawę i chce się brac za doping to najlepszym pomysłem jest przybic sobie teścia, minimalne dawki i lecicie elegancko z tematem.
 
Chciałem przejść na Push/pull 4 razy w tyg.
Pon-push
Wt-pull
Sr off
Czw off
Piatek off
Sobota push
Niedziela pull
Czy mógłby ktoś trochę pomoc z ułożeniem jakiegoś sensownego planu? Bo co sobie plan próbowałem zawsze układać czy na split czy na fbw to okazywało się, ze jest za ciężki/za lekki dla osoby z nie dużym doświadczeniem.
 
Chciałem przejść na Push/pull 4 razy w tyg..
Pon-push
Wt-pull
Sr off
Czw off
Piatek off
Sobota push
Niedziela pull
Czy mógłby ktoś trochę pomoc z ułożeniem jakiegoś sensownego planu? Bo co sobie plan próbowałem zawsze układać czy na split czy na fbw to okazywało się, ze jest za ciężki/za lekki dla osoby z nie dużym doświadczeniem.
4 treningi pod w ciągu i 3 dni przerwy ? Zrób 2 dni treningu dzień przerwy, 2 dni treningu 2 dni przerwy. Możesz regulować (dodawać jeden dzień ) przerwy kiedy czujesz że brak ci regeneracji
 
Źle rozpisałem, poprawiam:
Pon - off
Wt - push
Sr - pull
Czw - off
Piatek - off
Sobota - push
Niedziela - pull
Coś mi się pomieszało, bo zaspany pisałem wcześniej. To moja jedyna opcja, bo tylko w te dni mam czas.
 
Źle rozpisałem, poprawiam:
Pon - off
Wt - push
Sr - pull
Czw - off
Piatek - off
Sobota - push
Niedziela - pull
Coś mi się pomieszało, bo zaspany pisałem wcześniej. To moja jedyna opcja, bo tylko w te dni mam czas.
Jak zaczynałem cwiczyć to robiłem identycznie So Nie Wtorek Środa tak miałem czas i najmniej ludzi było na siłowni w so i nie.
 
Jak zaczynałem cwiczyć to robiłem identycznie So Nie Wtorek Środa tak miałem czas i najmniej ludzi było na siłowni w so i nie.
Do tego plus taki, że będę śmigał przed południem, wiec siłka powinna być na prawdę pusta :)
Znalazłem takiego gotowca w necie, co o tym sądzicie?

Wtorek
Push


- Wyciskanie sztangi skos (+) 4s
- Wyciskanie płasko hantli 3s
- Wyciskanie hantli (barki) 3s
- Unoszenie ramion bokiem w opadzie tułowia 3s
- Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3s // Tutaj coś zamiennego muszę, ponieważ miałem dwa razy złamaną rękę w łokciu i odczuwam ból przy większości ćwiczeń na triceps.
- Wspięcia na palce siedząc 3s


Środa
Pull


- Przysiady 4s
- Uginanie nóg leżąc 3s
- Podciąganie na drążku 4x MAX
- Wiosłowanie sztangą 3s
- Uginanie ramion ze sztangą 3s


Sobota
Push


- Pompki na poręczach 3s
- Wyciskanie hantli skos (+) 3s
- Wyciskanie z klatki 3s
- Face pulls 2s
- Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego 3s
- Wspięcia na palce stojąc 2

Niedziela
Pull


- Wyprostu nóg na ławce, siedzac 3s
- Wykroki 3s
- Martwy Ciąg 3s
- Wiosłowanie końcem sztangi 4s
- Uginanie ramion z hantlami z supinacją nadgarstka 3s


 
Czytam tutaj temat dość często i widzę że jest parę osób co ma pojęcie więc mam kolejne pytanie:
FBW dla początkującej dziewczyny, jak polecacie ćwiczyć? I czy w ogóle FBW na początek to dobry pomysł?
 
Czytam tutaj temat dość często i widzę że jest parę osób co ma pojęcie więc mam kolejne pytanie:
FBW dla początkującej dziewczyny, jak polecacie ćwiczyć? I czy w ogóle FBW na początek to dobry pomysł?
Bardzo dobry, polecam przygotowywuje fajnie ciało ;)
 
Dobra, to to zmienię, a reszta okej?

Slabe to. Nie ma ladu, ani skladu. Wez to co dorzucam do tego pliku - (c) mnbcc.com - to z tego forum od Pumy.

Jak jestes poczatkuajcy, to tam gdzie sa techniki specjalne zrob zwykla progresje.
 

Attachments

  • FazaIrozpiska.jpg
    FazaIrozpiska.jpg
    131.2 KB · Views: 83
Slabe to. Nie ma ladu, ani skladu. Wez to co dorzucam do tego pliku - (c) mnbcc.com - to z tego forum od Pumy.

Jak jestes poczatkuajcy, to tam gdzie sa techniki specjalne zrob zwykla progresje.
Dzięki :beer:Jakbyś jeszcze mógł powiedzieć o co chodzi z rampa "2+3"? Wiem co to sama rampa, ale 2+3? Jeśli chodzi o siłownie to wiedzy nie mam zaawansowanej, coś tam trochę ćwiczyłem, ale zawsze skupiałem się na sportach walki.
 
Last edited:
Back
Top