Seriale

Jestem w trakcie drugiego odcinka HOC, trochę lepszy niż pierwszy. Mam nadzieję, że serial nabierze szybkiego rytmu.
 
Zabrałem się znowu za Wikingów, obejrzałem dwa pierwsze odcinki trzeciego sezonu. Trzymają poziom, intrygują i pozostawiają pewien niedosyt. Jak zwykle do tej pory jestem zadowolony z oglądania tego serialu, nie zawiodłem się.
 
mi się podobał pierwszy odcinek Służb, czekam na więcej, jeżeli pójdzie śladami wcześniejszej produkcji Vegi to serial przeroście film
 
Panowie przypomnijcie mi o co chodziło z tym całym hakerem w HoC w drugim sezonie? Gavin czy jakoś tak? Od czego on był i z kim on współpracował? Bo oglądam teraz 3 odcinek 3 sezonu i cholera pustka w głowie.
 
Jadąc do pracy sluchalem audycji w ChiliZet (chuje jebane wylaczyly juz te stacje w Szn) z jakims krytykiem filmowym, ktory wypowiadajac sie na temat House of Cards wskazywal, ze amatorzy tych klimatow powinni zapoznac sie serialem Rząd produkcji szwedzkiej. Ja jeszcze z braku czasu nie widzialem, ale planuje w wolnej chwili zaczac, bo i tak czekam, az sezony moich seriali zostana wyemitowane w calosci.
 
@Tar-Ellendil co do The Walking Dead ta osada co są teraz w niej w serialu to jest hmmm "dobra?" Kurde słów mi zabrakło. Chodzi mi o to, że Ci to tam mieszkają to nie odpierdalają nic, to żadna podpucha, że ich zapraszają? Tak jak Ci kanibale?
 
I sorry za post pod postem, ale kto oglądał serialowe Służby Specjalne? Ma potencjał Pitbulla?
 
To ja tak moze ni w pizde ni w oko:wink: : Jakbyscie mieli wybrac jeden utwor z jakiegos serialu,ktory wywarl na Was najwieksze wrazenie(wpadl w ucho) to jaki bylby to utwor. (utwor,ktorego wczesniej nie znaliscie i uslyszeliscie wlasnie w serialu) Tu moj faworyt z serialu Skins
mistrzostwo swiata:heart:
 
Swego czasu strasznie jarałem się tymi dwoma, nie do końca w serialu bo było to w trailerach ale do serialu :) Lubię takie spokojne, czilałtowe klimaty:



i tutaj cała nuta:



oraz to:


i tutaj całe:
 
@Tar-Ellendil co do The Walking Dead ta osada co są teraz w niej w serialu to jest hmmm "dobra?" Kurde słów mi zabrakło. Chodzi mi o to, że Ci to tam mieszkają to nie odpierdalają nic, to żadna podpucha, że ich zapraszają? Tak jak Ci kanibale?

To jest dobra osada. Tylko jedna osoba robi tam kłopoty. Jest to jedna z 4 osad w okolicach Waszyngtonu. Jest to dom dla Ricka i spółki przez wiele czasu
 
No fajna ta osada. Choć wiadomo, że i między ludźmi zachodzą okoliczności różniste. Typ od fryzjerki pewnie się wkurwi i zazdrosny będzie, a ten Aiden będzie miał urazę do Glenna, choć ten dobrze zrobił. Po co oni w ogóle chcieli łapać tych szwendaczy, a nie ubijać? Gdzie w tym sens ;-)
 
@Scurvol
bardzo fajny temat, Skins to w ogóle kopalnia fenomenalnych utworów, do tego emocjonalnie trafiających w "dziesiątkę".





No i tu mistrz



To tak na szybko, może później coś wymyślę.

Tutaj też jest moc w wykorzystaniu klasyka :]

 
Last edited:
Ktoś już obejrzałem kilka nowych odcinków HoC ? Aż tak źle jak tu nie którzy piszą :( Aż boję się zaczynac w takim razie, bo to jeden z moich ulubionych seriali !
 
Odnośnie momentów z fajnymi podkładami muzycznymi mnie najbardziej wgniotło pojawienie się Śmierci w Supernatural. Ehhh.....szkoda, że serial tak obniżył loty, że nie chce mi się oglądać najnowszego sezonu.
 
Ktoś już obejrzałem kilka nowych odcinków HoC ? Aż tak źle jak tu nie którzy piszą :( Aż boję się zaczynac w takim razie, bo to jeden z moich ulubionych seriali !
smialo ogladaj ,jak podobaly Ci sie wczesniejsze sezony to ten tez Ci sie spodoba.Serial jest fikcja,mimo,ze niektore watki wydaja sie/moglyby byc a moze nawet sa prawdziwe,ktoz to wie co tam sie dzieje za kulisami swiatowej polityki? Ktos tu zarzucal propagande,owszem jest ale to chyba nie powinno dziwic w amerykanskich produkcjach.Nie ma co sie tu obruszac bo to standard (mnie tez troche irytuje ta anty-........ propaganda)
......-spoiler
 
Odnośnie momentów z fajnymi podkładami muzycznymi mnie najbardziej wgniotło pojawienie się Śmierci w Supernatural. Ehhh.....szkoda, że serial tak obniżył loty, że nie chce mi się oglądać najnowszego sezonu.



Ten serial trzeba oglądać bez przerw, o wiele lepiej wtedy wchodzi.
 
I sorry za post pod postem, ale kto oglądał serialowe Służby Specjalne? Ma potencjał Pitbulla?
Serial komediowy , coś w stylu "Swiat według Kiepskich" tak samo się ogląda i dobrze bawi ,wrażenie po 1 odcinku , tyle...
 
Last edited:
HOC ssie pałę w 3 sezonie ! Całkiem co innego niż 1 i 2 sezon. 1 i 2 sezon to najlepszy serial ever. 3 sezon to tandeta, tania propaganda antyputinowska i progejowska. Żenada. Te wątki są mega na siłę i mega sztuczne. Serial stracił na dynamice, robi się sztywniejszy i nudniejszy.
 
Back
Top