Seriale

Moge tylko potwierdzić, zachwyty nad Banshee są w pełni uzasadnione. Juz w pierwszym odcinku wiedziałem, ze to będzie wyjątkowy serial. Ocena FW 7,7 nie jest zła, ale moim zdaniem zanizona na imdb ma 8,4
Gdybym miał porównać ten serial do jakiegoś filmu, to tylko do trylogii Bourne'a
 
2 pierwsze sezony banshee miazga ten kolezka w wiezieniu co mu glowny bohater obcina hooya no ta scena robi wrazenie :evil:trzeci w normie ale juz nie kosmos . Od siebie polecam bardzo Americans,serial o ruskich szpiegach w USA tzw.spiochach czyli udajacych normalna amerykanska rodzine z dziecmi i normalnym zyciem-dla mnie najwyzsza polka,w szczegolnosci,ze bardzo bliski rzeczywistosci bo takie rodziny istnialy naprawde.
 
bana mu.
prosze was wsadzajcie te gify w spoilery albo cuś bo tak kurewsko się długo ta strona doczytuje że mnie chuj strzela
 
The 100 coraz ciekawsze. w TWD mieliśmy akcję z gejami, a w The 100 z pocałunkiem fajnych kobiet. A i zaraz potem krótką scenę seksu heteroseksualnego ;-) Ciekawie się robi ;-D

Od 45 sekundy ;-)

A zaraz czas na Vikings s03e02! ;-)
 
zajebista sprawa z tym serialem na tvp.
mam nadzieje że będzie taki sam kozak jak Pitbull
o 21:10 1 odcinek w niedziele.
 
zajebista sprawa z tym serialem na tvp.
mam nadzieje że będzie taki sam kozak jak Pitbull
o 21:10 1 odcinek w niedziele.
na razie jest zapowiedzianych pięć odcinków, jeżeli będzie miał oglądalność będą kolejne sezony. Pitbull był mega, ale Służby mają wszystko by go pobić
 
fajna sprawa ten dragon ball :)
Ciekawe ile odcinków będzie:) Nawet jak ze 4, to po złączeniu fajna pełnometrażówka z tego może wyjść :) Dobrze zrobione, bije o kilka klas to gówno sprzed kilku lat. W końcu zapowiada się jakiś porządnie zrobiony aktorski obraz Dragon Balla :) Czekam na kolejne odcinki.
 
Wrzucałem ten trailer już parę dni temu, twórcy tego pilota chcą nawiązać współpracę ze stacją FOX, żeby tam stworzyć "profesjonalnego" Dragon Balla.

Tak w ogóle to trzeci sezon House of Cards już lata w internetach.
 
Drugi odcinek Vikings za mną, ten serial jest genialny na takie późne wieczory. Moze akcji i walki w tym sezonie jeszcze nie było dużo, jednak jest wiele wątków, które mnie wciągają i sobie kminię co z nich będzie wynikać. Świetnie zrobiony serial.

Coraz bardziej nie chce mi sie ogladać Arrow. Nie wiem czemu, taka bajeczka.

Banshee może nieco słabiej w tym sezonie niż we wcześniejszych, jednak dalej trzyma swój poziom i świetnie mi się to ogląda.
 
game-of-thrones-key-art-season-5.jpg
 
Obawiam się ze to scena z ostatniego odcinka sezonu. Właśnie zacząłem powtórkę wszystkich sezonow w oczekiwaniu na nowy.

Khaleesi nadal daje rade :)
 
Obejrzał juz ktoś wszystkie odcinki House of Cards ? :lol:
Jak skończę The Missing to zabieram się za ostro za "Franka". Choć pewnie i tak będę oglądał z dwa tygodnie, heh
 
Genialny, nie? :)
Jestem jeszcze we wstępnej fazie serialu aby to w pełni potwierdzić. Wciągnął mnie a to oznacz

1 sezon przemęczyłem, kiedyś obejrzę 2 i 3 :P
Pytam o 3 sezon, który dzisiaj wyszedł. 13 odcinków wypłynęło


edit:
Ten 3 sezon dopiero dzisiaj wypłynął? Myślałem że już jest ;)
No dobra wczoraj
 
Last edited:
Back
Top