Seriale

@Grzechu
Szczerze, to Robocop gorsze wpierdole dostawał



@Freeman

tamten był z jakiejś stronki, tutaj już z efektami slow motion :]

2nhhidw.gif

Zjebali Filmweba, zjebali napisy24, zjebali hataka ... dobrze, że cohones nie sknocili :]
(wiem, że old.* niby jest po staremu, ale co za ludzie bez pomysłu zabierają się za zmianę designu strony, ze wygląda jak robiona w gimnazjum)
 
ahaha, wlasnie nadrobilem s18e07 South Park, rozjebalo mnie. :D pewnie juz bylo, ale musialem sie tym podzielic + Arrowa zakonczenie gigant - czekam na
Lazarus Pit i jego wyjscie w jeszcze lepszej formie, huh! Stephen Amell najlepszym aktorem serialowym ever jesli chodzi o interakcje z fanem i jego zachowania. :)

w swieta SoA bede jebal caly sezon, do tego moze Luthera, Gotham i TWD - chociaz z tym dziwna sprawa - wie ktos czemu na kickassie nie ma w ogole 5 sezonu?
 
3 sezon Arrow ma już finał? Widziałem, że 9 odcinków dopiero (chyba, że zakończenie teraz, przed tą przerwą świąteczną?). Ja już nie wiem czy brać się za 3 sezon, czy nie.

Mam Spartacusa całego pobranego, ale jakoś nie mogę się zabrać za niego. 1 odcinek oglądałem i te komputerowe efekty które widać, torchę nie odpychały. South Park mam na 8 sezonie, ale też już straciłem zapał, zeby oglądać masowo.

I fakt, filmweba strasznie zjebali.
 
No tak, już się domyśliłem. I chyba jednak przez tą przerwę nadrobię sobie ten 3 sezon, to tylko 9 odcinków.
 
Ludzie od napisów Kingdom strasznie się opierdalają. Chyba zasysam angielskie napisy i jadę dalej z odcinkami.
 
ZA napisy do Kingdom odpowiada w sumie jeden użytkownik z "Projkt Haven", ja też lecę razem z napisami. I też chyba zassam angielskie. Jezyk znam dosyć dobrze, jednak bez napisów nie mogę się skupić wystarczająco dobrze, niektórych kwestii nie słyszę dokładnie. Z angielskimi napisami będzie o wiele łątwiej.
 
ogarnalem @ALRI - dzieki!

@midern - serio juz do 6 odcinka nie ma napisow? siedzialem dzis w pkp troche i lyknalem Kingdom pare odcinkow, dobre jest nawet!
 
Jest juz finalowy odcinek drugiego sezonu The Fall. Bardzo dobry serial,super rola Jamie Dornan'a (Paul Spector) super klimat,naprawde polecam. Mimo,ze serial brytyjski to przyrownalbym troche do amerykanskiego "The Killing".Troche tak pokretnie bo jednak UK i USA to dwa zupelnie inne swiaty ale jakos tak mi sie kojarzy,mozliwe,ze ze wzgledu wlasnie na "klimatycznosc"obu produkcji.
 
Ja właśnie skończyłem Marco Polo, w dużym skrócie to serial o niczym. Realizacyjnie to najwyższa telewizyjna półka, jednak scenariusz sprawia, ze to produkcja co najwyżej średnia, a przez niektóre w chuj przerysowane akcje aż oczy bolą.
Finałowa bitwa, niby w całości efektowna i przewyższająca wszystkie takie potyczki z GoT, ale rażąca taką głupotę, że aż dziw bierze, że ci mongołowie byliw stanie osiodłać konie.

Na plus obie książniczki ze wskazaniem na Khutulun.

nwzQByM.png
 
zjadlem cale Kingdom w 2 dni w sumie i nawet spoko chociaz te walki przekoloryzowane w chuj (trojkat na comeback najlepszy, pamietajcie).

ogolnie mam blokade w glowie, nie moge sie jakos przekonac do seriali ktore kiedys uwielbialem: Supernatural (stanalem na finalowym 9sezonu, SoA (wlasnie ogladam pierwszy odcinek ostatniego sezonu, ale totalnie na sile), TWD (tego jakos nigdy nie lubilem specjalnie, ale po 3 sezonie IMO zenada), nie mowiac juz nic o Flashu ktory trailer mial 1000 razy lepszy niz odcinki.

jak SP przezyl 'renesans' formy tak inne seriale po prostu sie jebia.
 
W przyszłym roku będzie serial Evil Dead vs. Ash :) Kontynuacja filmu. Bruce w roli Asha :) Pierwszy odcinek robi Raimi :) Będę oglądać :)
 
@baju, co do seriali to zgadzam się z Tobą. W Supernatural nie odnajduję juz tego samego co kiedyś, ostatnie sezony to jakaś kupa. Ostatni sezon SoA mocno średni i poza genialną czołówką, sezon przeszedł bez echa. TWD najlepszy okres miało w więzieniu, po fajnym poczatku 5 sezonu, potem tylko wkurza. Nawet Arrow, którego trzeci sezon oglądam, wkurza mnie coraz bardziej rzeczami z dupy wziętymi, pierwszy sezon był spoko. No i teoria wielkiego podrywu, w której w pierwszych sezonach był "matematyczny humor" to teraz jest gówno o zwiąkach itd. Ostatni sezon HIMYM też kaszana.

Za Spartacusa się wezmę nidługo i zobaczę jak na przestrzeni serii sie zmieniał (nie licząc głównego aktora z wiadomych, smutnych, przyczyn). No i wczoraj jak oglądałem, to od razu poznałem Slade'a Wilsona z Arrow :)

Na Better Call Saul czekam, bo może być zabawny serialik, z momentami wziętymi z Breaking Bad.
 
haha, dobra chronologia. ja widzialem w Slejdzie Kriksosa. mogles mnie chociaz troche oklamac z SoA to ludzilbym sie dalej, ze bedzie zajebisty sezon - eh.

ten sezon Arrow uratowal final, z poczatku w ogole nie ruszalem tego, bo po s03e01 widzialem, ze lipa, ale jakos sie przekonalem i 9 odcinek mnie wkrecil - czekam. :)
 
Nie chciałem zaczynac 3 sezonu, ale doszedłem do wniosku, ze skro jest przerwa i mało odcinków do nadrobienia, to sobie obejrzę, zebym wiedział, co się dzieje. I tak jestem na 5 odcinku, do najnowszego odcinka dojdę pewnie niedługo. Ale bajka staje się jeszcze większą bajką w moim odczuciu.

Kriksosowi się przyglądałem, i nie byłem do końca pewny, czy to Slejd czy nie. Ale jak usłyszałem głos, to już nabrałem pewnosci :D
 
Ja mam podobnie odczucia do tego co ostatnio wychodzi i staram sie lapac jakies nowosci. Z tego co nie skasowalem po 1 odcinku pozostal Ray Donovan oraz Power. Oba w temacie gangsterskim.

Wszystkie Te arrow, flashe czy gotham odrzucaja mnie po 1 odcinku.
 
Ja jestem po całym sezonie "Tulipana-a", tego z 1986r. Wczoraj z dzieciakami oglądałem Rockiego, dzisiaj im obiecałem Rocky II.
 
Ukończyłem najnowszy odcinek Arrow

No i tak jak @baju mówił, mocna końcówka, spośród wszystkich odcinków, najmocniejsza chyba. Już byłem pewny, że po wspomnieniu matki i ojca, Oliver nagle wyrzuci "Demona" z klifu, a tu całkiem na odwrót.Hmmmm... KOńcówka taka, że chce się oglądać dalej, a tu chuj i musimy czekać do nowego roku. Ale i tak jestem pewny, że Oliver magicznie przeżyje i wszystko jakoś się ułoży, albo będzie żył ajko "nieżywy dla zakonu". Moja pierwsza wizja końcówki była właśnie taka, ze Arrow wygra to starcie i sam zostanie głową zakonu zabójców, jednak potoczyło się inaczej.
 
Ukończyłem najnowszy odcinek Arrow

No i tak jak @baju mówił, mocna końcówka, spośród wszystkich odcinków, najmocniejsza chyba. Już byłem pewny, że po wspomnieniu matki i ojca, Oliver nagle wyrzuci "Demona" z klifu, a tu całkiem na odwrót.Hmmmm... KOńcówka taka, że chce się oglądać dalej, a tu chuj i musimy czekać do nowego roku. Ale i tak jestem pewny, że Oliver magicznie przeżyje i wszystko jakoś się ułoży, albo będzie żył ajko "nieżywy dla zakonu". Moja pierwsza wizja końcówki była właśnie taka, ze Arrow wygra to starcie i sam zostanie głową zakonu zabójców, jednak potoczyło się inaczej.

Lazarus Pit - wygoogluj sobie @midern, sam Amell na fb dawal taki 'hint' widzom, ogolnie jesli jeszcze nie 'lubisz' go na fb to sobie dodaj go, swietny gosciu i duzo fajnych rzeczy wrzuca, haha. #mememonday ogolnie to Arrow wrzuci pewnie jeszcze mocniejszy i bedzie w koncu moc. :)
 
Lazarus Pit - wygoogluj sobie @midern, sam Amell na fb dawal taki 'hint' widzom, ogolnie jesli jeszcze nie 'lubisz' go na fb to sobie dodaj go, swietny gosciu i duzo fajnych rzeczy wrzuca, haha. #mememonday ogolnie to Arrow wrzuci pewnie jeszcze mocniejszy i bedzie w koncu moc. :)

No sprawdziłem sobie, jeżeli faktycznie dojdzie to do fabuły, to będzie grubo. I mam nadzieje, że już nie będzie ciągłych powrotów i nawiązań do starych rzezy, typu koljna, dziesiata już kurwa, próbka z usprawnionym Vertigo itd. O Lazarusie nie wiedziałem, ale trochę o nim poczytałem i ogarniam. Amella właśnie polubiłem na FB, tak samo jak i Arrow po nadrobieniu wszystkich odcinków (żeby spoilerów nie nałapać, wcześniej nie zlajkowałem).

Ogółem, widzę, że powstał jakiś osobny serialik, Flashu? Nie przepadam szczególnie za tą postacią.
 
ja uwielbialem Flasha, jak bylem mlody to mialem pare 'action figures' z roznymi flashami + ogladalem ten serial starszy. po obejrzeniu trailera tego nowego strasznie sie jaralem, ale kurwa to co daja to padaka totalnie cukierkowa + ten aktor do mnie kompletnie nie przemawia. ostatnie odcinki ogladalem ze wzgledu na Prison Breakow. <3 #majkelscofieldvillain
 
Back
Top