Seriale

Ja lecę dalej ze spartacusem, a po tym sprawdzę Rome (pierwszy odcinek już kiedyś oglądałem) i wtedy ocenię. Mam jeszcze parę starszych seriali na liście, więc nudzić mi się nie będzie.
 
No i już w 1 odcinku odstrzelili kolesia, którego podejrzewałem o jedną z głownych postaci, i to lubię. Hollywood to to nie jest ;)
 
Grzechu, a znasz włoski by oglądać bez napisów :-P?

Dla mnie Gomorra zajebista. Realizm i Włochy od tej strony elegancko pokazane. Film o tym tytule też w porządku, choć jednak zupełnie inny.
 
Nie wiem co powiem, ale jest taka możliwość. To samo mówiłem po Twin Peaks i po The Wire i po Sopranos też :)
 
Ale tego filmweba zjebali. Jest jakaś możliwość, aby wrócić do starej szaty graficznej?

Mira fajna kobieta i tak mi się właśnie wydawało, ze grała Nyssę w Arrow. Tam mi się podobała, w Spartacusie podoba mi sie jeszcze bardziej :) Sprawdzałem na filmwebie, nie znalazłem powiązania, a potem dopiero ogarnąłem, że w wystepy gościnne trzeba wejść osobno teraz, i już fakty się połączyły.
 
Tylko do głównej strony, strona z filmami nadal jest nowa. Ale ta głowna też tylko do końca roku.

Jestem strasznie niepocieszony. Teraz wszystko jest o wiele mniej przejrzyste i tylko się denerwuję jak tam ostatnio wchodzę.
 
Zawsze coś muszą spierdolić, ludzie narzekają a potem się przyzwyczajają - tak już jest :)
Tak, ja też narzekałem :)
 
"The Missing" zajebiste,trzyma w napieciu,to jest to co JA uwazam za"dobre europejskie kino" nie jakies tam banalne i zakrawajace o smiesznosc wloskie gnioty:p Naprawde warto obejrzec!
 
Obejrzałem Spartakusa Krew i Piach oraz Bogowie Areny. Znakomite sezony (o ile tak to można nazwać) i sam nie wiem w jakiej kolejności lepiej by się oglądało (w KiP poznaliśmy podstawy przyjmowania rekrutów i zasady domu. W BA było już tego mniej, jednak widzielibyśmy wszystko od początku bez wiedzy, kto przeżyje, a kto zginie). Jednak bardzo mi sie to spodobało.

Obejrzałem też 1 odcinek "Zemsty" i od samego poczatku nie czuję już tego przyciągania. Nowy aktor grający Spartakusa średnio mi podchodzi, brakuje trochę ludus, ogółem fabuła jest inna, bo już nie jest to życie w domu Batiatusa, jednak całkiem co innego. Średnio mi się to widzi, ale zobaczymy przy dalszych odcinkach. Wg. Was dalej jest lepiej, czy jednak nie przebije to pierwszej części?

Jakieś takie mnie skojarzenie wzięło z Prison Break, gdzie pierwszy sezon, gdy akcja działa się w zamkniętym wiezieniu, był zajebisty, a potem, po wyjściu, było już gorzej. Może zbyt się zapędziłem z tym stwierdzeniem, bo nie oglądąłem jeszcze dalszych odcinków, ale nie wiem.
 
Tak jak pisałem, inaczej jest poza ludus, ale nie mogli tak zmienić historii Spartakusa by jednak nie był kim był, w końcu musiał wyruszyć na czele niewolników ;-) Do aktora idzie się z czasem przyzwyczaić, choć wiadomo, że różnica jest odczuwalna i praktycznie dzieli serial na dwie części samoistnie. Dla mnie akcje ze szkołą gladiatorów i walką na arenach były ciekawsze niż te w terenie, ale każdy może mieć inaczej, choć chyba nie na tym forum ;-)
 
Remastered The Wire już jest !!!

458993_10151292064333872_336501414_o.jpg
 
Oglądam Ray Donowan season 1 i w sumie wszystko mi się podoba oprócz:

-brzydkiej żony
-brzydkiej córki i jej irytujących wątków
 
Pewnie wiekszosc z was juz dawno obejrzala najnowszy sezon Zakazanego Imperium, ja jestem dopiero po 3 odcinkach i po prostu miazga. Az zal, ze zanim sie zdaze nacieszyc to juz bedzie koniec.
 
Pewnie wiekszosc z was juz dawno obejrzala najnowszy sezon Zakazanego Imperium, ja jestem dopiero po 3 odcinkach i po prostu miazga. Az zal, ze zanim sie zdaze nacieszyc to juz bedzie koniec.
to wg mnie najslabszy sezon tej bardzo udanej produkcji
 
Ja dlugo, dlugo czekalem, az rozwina nieco watek Lucky'ego Luciano i wyglada na to, ze sie doczekalem- moze dlatego mi ten sezon sie tak wkrecil. Inna sprawa, ze ostatnio procz SOA ogladalem jakies szmirowate seriale dla zabicia czasu przed snem i moge miec nieco obnizone wymagania.
 
Back
Top