Seriale

To znaczy mi właśnie chodziło o to, że nie lubię właśnie tego Flasha, który grał w Arrow. Za dzieciaka nie miałem wiele do czynienia z Marvelem (owszem, były jakieś komiksy i bajki), bardziej mama kupowała mi Kaczora Donalda, a ja sa oglądałem Żółwie Ninja czy coś :D Ale podstawowe postaci od Marvela znam. Orientujesz się może, jak ma się komiks green arrow do serialu? Jadą według tego samego schematu, tyle, że serial jest łagodniejszy (jak to zrobiono w TWD?).
 
Post pod postem, ale co tam!

Spartacus - Krew i Piach, S1E05 i coraz bardziej czuję, jaki to zajebisty serialik (chociaż średnio mi się to na poczatku widziało)!
 
Post pod postem, ale co tam!

Spartacus - Krew i Piach, S1E05 i coraz bardziej czuję, jaki to zajebisty serialik (chociaż średnio mi się to na poczatku widziało)!


Bo trzeba przetrawić grafikę i Xene, a potem już leci:)
 
Jak dla mnie Spartacus był zajebisty jeśli chodzi o klimat. Każdy sezon, z Gannicusem oczywiście też. Zresztą chyba od tego sezonu najlepiej zacząć oglądać, choć niechronologicznie, ale w Krew i piach dużo o nim mówią, bo w końcu to czasy wcześniejsze.
 
Bo trzeba przetrawić grafikę i Xene, a potem już leci:)

Do Xeny nic nie mam. Żadna z postaci mnie nie irytuje na razie, nawet ta pusta blondyna (Na "I"?). Własnie grafika średnio mi sie podobała, przez te wszystkie efekty, ale przywykłem, to jest coś, co rozróżnia trochę ten serial.

Jak dla mnie Spartacus był zajebisty jeśli chodzi o klimat. Każdy sezon, z Gannicusem oczywiście też. Zresztą chyba od tego sezonu najlepiej zacząć oglądać, choć niechronologicznie, ale w Krew i piach dużo o nim mówią, bo w końcu to czasy wcześniejsze.

Ja obejrzę chronologicznie według daty wydania. Jednak wiem, ze kolejny sezon to prequel w sumie. Ale co tam. Zobaczę jeszcze jak będzie grać "nowy" Spartacus w zwiazku ze śmiercią aktora grającego w pierwszym sezonie :)
 
No "pierwszy" Spartacus lepiej jakoś mi się wpasował w postać, ale i lepszy czas(scenariusz) do odgrywania miał moim zdaniem. Co zrobić...Jak na zastępstwo to tak źle nie poszło, z czasem można się przyzwyczaić. Wyboru nie ma i nie był to w końcu "foch" aktora :-/
 
Do Xeny nic nie mam. Żadna z postaci mnie nie irytuje na razie, nawet ta pusta blondyna (Na "I"?). Własnie grafika średnio mi sie podobała, przez te wszystkie efekty, ale przywykłem, to jest coś, co rozróżnia trochę ten serial.


Xena akurat jest spoko-na początku po prostu myślałem że serial może być na poziomie Xeny.

Pusta blondyna? Chcesz się napierdalać o honor POLKI? :mad:
viva-bianca_10.jpg
 
Źle się wyraziłem, moze nie pusta blondynka, ale zgrywa taką sucz :D
O świeceniu cyckami i myszką czytałem w jakimś komentarzu na filmwebie i do tego absolutnie nic nie mam! :D
@Masu
 
Jak można zaspoilować cycki? :(

EDIT by Grzechu:
Gołe tyłki tylko w tematach na to przeznaczonych. Niestety musiałem ukryć.
 
Najlepszą dupką w Spartacusie była Gwendoline Taylor, nie ma innej opcji.

Dobra, czas skończyć The Missing.
 
No to ja już chyba kończę temat Spartacusa, wrócę do dyskusji, jak obejrzę całą serię, bo Gambitowej Taylor jeszcze nie znam, więc nie spoileruję sobie, ani nic :D
 
Seppia też daje radę, zwłaszcza teraz ;-) No, ale żona Spartacusa Sura też dawała radę. A nawet nie skojarzyłem, że Naevię wymienili też :-D
 
Ja mam podobnie odczucia do tego co ostatnio wychodzi i staram sie lapac jakies nowosci. Z tego co nie skasowalem po 1 odcinku pozostal Ray Donovan oraz Power. Oba w temacie gangsterskim.

Wszystkie Te arrow, flashe czy gotham odrzucaja mnie po 1 odcinku.

Serio Power?? Obejrzałem wszystkie odcinki, to taka mega popłuczyna dla dzieciaków dla których fifty senty i inne murzyny są idolami. Mega prymitywny i mega pusty. Ale to moja opinia ;)
 
Serio Power?? Obejrzałem wszystkie odcinki, to taka mega popłuczyna dla dzieciaków dla których fifty senty i inne murzyny są idolami. Mega prymitywny i mega pusty. Ale to moja opinia ;)


Nie mogę się zgodzić. Bardzo fajna intryga i jeszcze lepsze kobiałki. Dla mnie git.
 
Ja jestem na 4 odcinku i narazie jest OK. Nie jest jakies wybitne dzieło - to fakt. Ale jak porownam to z takim Gotham, gdzie na kazdym kroku widac braki w finansowaniu to oglada sie milo. Za to Ray Donovan bardzo dobre widowisko.
 
Skończyłem wczoraj "The Missing" Ostatni odcinek miażdźy. Podsumowując wszystkie 8 odcinków, 9/10 Polecam każdemu.
@defthomas
Teraz czas na
Gomorra_La_serie.png
 
Last edited:
Ja jestem na 4 odcinku i narazie jest OK. Nie jest jakies wybitne dzieło - to fakt. Ale jak porownam to z takim Gotham, gdzie na kazdym kroku widac braki w finansowaniu to oglada sie milo. Za to Ray Donovan bardzo dobre widowisko.

Co do Raya Donovana to się zgadzam w 100%!!! Tak naprawdę, fabuła nie jest skomplikowana, ale zajebiście się ogląda.
 
No ja zabieram sie za "The Missing". Co do Raya Donovana.To serial jest spoko,fajny pomysl,bardzo dobrze zrealizowany(wysokobudzetowo),obsada tez niezla ale jest jedna rzecz,ktora mi mnie pasuje a mianowicie to aktor grajacy glowna role Liev Shreiber ja po prostu nie znosze jego geby,wogole mi nie pasuje do tej roli.Wedlug mnie jego morda ;) zepsuli super pomysl,naprawde dobra produkcje i wlasnie dlatego dalem sobie spokoj z tym serialem.:p
@Grzechu Gomorra cienka wg mnie porzucilem po paru odcinkach.Nie rozumiem zachwytu nad ta produkcja,banalna na maxa.
 
Last edited by a moderator:
Rome jeszcze nie miałem przyjemności, ale słyszałem że tam raczej na intrygę się nastawili a nie na akcję jak w Spartacusie, który BTW bardzo mi się podobał. Kto nie lubi kiepskich scen sexu? :)
 
Dobre cycki to dobre sceny seksu. Ja nie rozumim jak mogły by być lepsze? Z bitą śmietaną i dildo?:(
 
Back
Top