Seriale

SOA już za mną, co do ostatniego odcinka to chyba można było się pewnych rzeczy domyślić że skończą się tak a nie inaczej ;)
Teraz zacząłem oglądać House of Cards i każdemu polecam a w chwilach "odpoczęcia" od intryg relaksuję się Teorią Wielkiego Podrywu, aktualnie jestem na 6 sezonie.
 
Skończyłem 2 sezon Arrow

Który zaczał mnie chyba denerwować bardziej niż pierwszy. DObra, odcinki kończyły się tak, że chciało się włączyć początek kolejnego, ale potem nuda. Wkurzały mnie postaci wracająca nagle po "śmierci", brak logiczności (nie chodzi mi o nadludzką siłę, ale brak spójności i błęddy w scenariuszu). Nie przepadałem za Sarą. Dobra, w stroju miała fajnie zaakcentowane cycki, ale Lauler jest lepszą i ładniejszą postacią. Wkurzało mnie to, że z początku Laurel i inni nie potrafią rozszyfrować arrowa, albo Sary. Bliskie kontakty, widoczne charakterystyczne miejsca typu cera Sary, szczęka i krótka broda Olivera. A ludzie nie poznawali. Ale czego ja się czepiam. To przecież bajka. Nie ogladam 3 sezonu. Jak wyjdzie w całości, to może do tego powrócę.
 
Są polskie napisy do 5go odcinka Kingdom? Bo Napiprojekt mi coś nie wyszukuje.
 
Skończyłem 2 sezon Arrow

Który zaczał mnie chyba denerwować bardziej niż pierwszy. DObra, odcinki kończyły się tak, że chciało się włączyć początek kolejnego, ale potem nuda. Wkurzały mnie postaci wracająca nagle po "śmierci", brak logiczności (nie chodzi mi o nadludzką siłę, ale brak spójności i błęddy w scenariuszu). Nie przepadałem za Sarą. Dobra, w stroju miała fajnie zaakcentowane cycki, ale Lauler jest lepszą i ładniejszą postacią. Wkurzało mnie to, że z początku Laurel i inni nie potrafią rozszyfrować arrowa, albo Sary. Bliskie kontakty, widoczne charakterystyczne miejsca typu cera Sary, szczęka i krótka broda Olivera. A ludzie nie poznawali. Ale czego ja się czepiam. To przecież bajka. Nie ogladam 3 sezonu. Jak wyjdzie w całości, to może do tego powrócę.

Midern oglądaj 3 sezon, 9 odcinek tego sezonu robi nawet niezłe wrażenie, mam na myśli końcową scenę tego właśnie odcinka ;)
 
Niezły ten pilot Marco Polo, tylko ten główny bohater dla mnie jakiś taki nijaki - raczej nikt z Nas nie wyszedłby z tego Korytarza Pięciu Pragnień ;)

 
Jeszcze raz zapytam. Jak jest z napisami do Kingdom? Tylko od 1 do 4 odcinka są?
 
Oglądał już ktoś Ascension 1 odcinek? Wg hataka miały być 1 i 2 za jednym razem,dzień później 3 i 4, i dwa dni później 5 i 6, ale na razie widzę pierwszy only...
 
ktoś kojarzy seriale reklamowane na tym ufc co było z Aśką ? zapewne to będzie fox : ) mignęła mi tam reklama ale tytułu nie spamiętałem
 
być może to ten Masu, okukam, sprawdziłbym ale mam ufc z torentów bez reklam a czujność w nocy nie ta co zawsze : )
 
Ktoś kto robi napisy do Kingdom ma okropne tempo. Jak wyjda wszytskie to może na forum wykonamy profesjonalne poprawki, co?
 
Tak się walczy w Marco Polo - 90 mln $ wydane na latające pierogi :]

marco-polo-ep2-fight4.gif
 
Back
Top