Seriale

Z końcówką grudnia(26 grudnia dokładnie) HBO ma wypuścić The Wire w wersji HD.
Będzie w sam raz na nudny początek 2015..
 
O to git. Czekam. A do Dextera dalej się przekonać nie mogę. 6 odcinek i wciąż nudy.
 
Ja też miałem 2 podejścia do Dextera, jak zaczynałem seriale oglądać. Najpierw zastrzymałem się na tym chłodniarzu, nie ogarniałem, potem pobrałem normalną jakość i weszły wsyzstkie sezony.


Góra z GoT na małym sparingu bokserskim.
 
mam bardzo wazne pytanie jak pewnie juz wiecie zamkneli pirate bay :( ma ktos zastepcza strone gdzie szybko pojawialy sie amerykanskie seriale??? nie mowie tu o torrentach....
 
99bb785f40db6d7778c42728a472c6e6.jpg
 
podobno zawineli im serwery i zamkneli ostatniego ziomka co ta strone stworzyl..
@Grzechu wrocic wroci na pewno ale za jakies pare miesiecy :D
 
Nie pierwszy raz zamknęli TPB i wracali. Może to kwestia dłuższego czasu, ale pewnie to nastąpi.
 
No nie pierwszy raz zamykaja The Pirate Bay,mam nadzieje,ze nie na dlugo ale przeciez jak wyszukujesz torenty np przez torentz.eu to oprocz zatoki piratow masz z dobre dziesiec innych miejsc z torentami takze luz np mononova,torrenthound,torrentreactor itp itd jest tego fchuj ;) wiec nie ma co plakac
 
Już obejrzane, bez napisów bo potem nie będzie czasu.

Ktoś się spodziewał innego zakończenia?
 
Z Nation>Walking Dead
polecam! pierwsze odcinki są dość słabe, lecz im dalej tym lepiej
ja już cały obejrzałem i serial jest przezabawny, masa akcji, fajny bohaterowie(nie to co w TWD) dużo absurdów, ale mnie to bawi, ogólnie jest zajebisty ciągle coś się dzieje
w jednym sezonie działo się więcej niż w 5 TWD
nie sugerować się oceną z filmweb serial dla fanów zombie jest obowiązkowy
mały spoiler jak ktoś oglądał "Zombie na Wiagrze" zniszcyły system XD
 
Back
Top