Seriale

hahaha 8 odcinek 18 sezonu SP "Cock Magic" jebany geniusz :D
Jednak South Park jest jeszcze w stanie zaskoczyć. Randy w tym sezonie rozpierdala system. Chociaż odcinek 9 już słabszy.
 
motyw jak Randy wpada do domu i mówi żonie że zrobili jego hologram a potem Tupac wychodzi jest mistrzostwem :D, ale fakt odcinek średni.
 
Obejrzałem 4 odcinki Dextera i szczerze mówiąc póki co szału nie ma. Zobaczę jak będzie dalej.
 
W tym tygodniu zakończenie 1 sezonu Kingdom i dwie walki. Już się doczekać nie mogę, choć potem będzie żal, że 2 sezon za jakiś czas. Seriale się pokończyły, trochę oddechu będzie do złapania, ale i jakiejś pustki "tasiemców". Film to jednak co innego ;-)
 
To słabo. Ogólnie nie spodziewałem się, że to już półfinał sezonu będzie, dosyć szybko minęło...
 
jako iz zaraz nastapia pustki przerwa w praktycznie wszystkich serialach chcialem sie wziasc za the 100 ktos ogladal dobre??
 
Wiele razy pisałem, że oglądam :D Mnie wciągnęło nawet, fajna fabuła dość, choć trochę można nie rozumieć w dalszej części, ale źle nie jest. W czwartek oglądam kolejny odcinek 2 sezonu i zakończenie Kingdom.
 
Raczej tak mało mnie interesuje ten serial, który wydaje mi się jako typowe pierdy dla nastolatków - wnioski po trailerze ;)

FW pokazuje mi 44098 pozycji z bazy których nie widziałem, wydaje mi się, ze nie umieściłem The 100 zbyt nisko.
 
Southcliffe widziałeś ;-)? 6 odcinków ;-)
nie widzialem ale z tego co wyczytalem przed chwila w komentarzach na filmwebie to sam nie wiem czy warto zaczynac.O ile dobrze pamietam to juz jakis czas temu sprzedales mi spoilera,ze nie ma happy endu ;)
 
Gambit, no nie jest to wybitny serial, ale jak nie ma nic lepszego to i poświęcić 45minut tygodniowo na serial o tym jak ludzkość wyniosła się ze skażonej ziemii na statek, a po 100 latach wracają wydaje się nawet interesujący ;-) Ja nie jestem tak wybredny, a też nie każdy serial oglądam. No, ale bliższe mi te S-F i postapokaliptyczne niż jakieś sensacje obyczajowe, których wokół samych nas jest pełno ;-)

Scurvol, zależy jak na to patrzeć, ale nie zmuszam, mi się podobał :-D
 
Udało mi się skończyć Breaking Bad. Super serial wciągnął mnie prawie jak Mafia za młodu :cool: Mało seriali oglądam, nie wiem skąd wy macie tyle czasu na te wszystkie.
 
Scurvol, Gervais'a lubisz? Extras -> Life's too short -> Derek.
Na nic innego nie mam pomysłu, bo pewnie wszystko co dobre i znane widziałeś.

Born, wiem, że tematyka fajna, ale teraz jakoś ostrożniej/rzadziej dobieram tytuły.
 
Bo oglądam(y) co tydzień po odcinku, a nie wchłaniam(y) całe na raz. Przynajmniej zwykle, bo na to to faktycznie czasu trzeba by cały sezon czy serial łyknąć ;-)
 
@Gambit Gervaisa'a kojarze jednak zbyt malo zeby mowic o jakies sympati(lub antypati) do niego.Nic z tego co wymieniles nie widzialem.Co jest wg Ciebie najbardzoiej godne uwagi? bo na Filmwebie dosyc dobre recenzje wszytskich trzech
EDIT: no ja chyba sprawdze tego"Dereka" najpierw
 
Czyli nie widziałeś The Office? Dla mnie koleś jest fenomenem. Extras jest zdecydowanie najlepsze.
 
Nie widzialem "The Office"(tzn porzucilem po pierwszym odcinku) ogolnie to odpuszczam takie typowe komediowe tasiemce. Sprawdze to Extras rowniez bo widze,ze sporo osob sie nim podnieca. THX
 
Back
Top