Seriale

Masu chyba niezbyt? ;-) Skąd ten pomysł?
Swoją drogą nie zauważyłem nawet, że gdzieś tam się pojawił Cody Bollinger wg listy obsady w bodajże 3 odcinku ;-D
 
Ale to film będzie czy 3 sezon? ;-) 1 i 2 świetne, takie niecodzienne pomysły na serial/film mi zawsze w porę do obejrzenia.
 
Czy poleciłby ktoś jakiś dobry serial w stylu "True Detective"?
P.S. Sherlock/The Killing/Luther obejrzane ;)
 
Zacząłem oglądać, ale nie mogę przekonać się do Martina Freemana. O ile w Sherlocku nie mam mu nic do zarzucenia, to tutaj nie mogę go "przełknąć" :\
 
Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i przyznaję, że jestem mile zaskoczony.
Jako następny w kolejności, oczywiście po zakończeniu obecnego, upatruję Twin Peaks (dzięki @Masu )
I pytanie, w czym wydaję Ci się podobny do Detektywa serial Daleko od szosy?
 
Skończyłem PB i teraz się zastanawiam czy zacząć Dextera, SoA czy The Wire. W sumie cieszę się, że jeszcze tyle dobrych seriali przede mną. Znajomi namawiają mnie na GoT, ale ja kompletnie nie przepadam za klimatami fantasy więc nie wiem czy się przełamię.
 
U mnie najpierw był Dexter, potem SoA. Ale wtedy jeszcze nie ogarniałem seriali jak teraz :D

Co do SoA, to czekam na kolejny odcinek. Tyle mam teorii w bani, kilka innych wyczytałem, a finał pewnie będzie jeszcze inny i wszyscy się zdziwią.
 
Skończyłem PB i teraz się zastanawiam czy zacząć Dextera, SoA czy The Wire. W sumie cieszę się, że jeszcze tyle dobrych seriali przede mną. Znajomi namawiają mnie na GoT, ale ja kompletnie nie przepadam za klimatami fantasy więc nie wiem czy się przełamię.

Zobaczysz pierwszy odcinek i te opory znikną, uwierz :)
 
@DaimonFrey, wydaje mi się, że każdy kto czyta ten temat już o Black Mirror słyszał :]

Widział ktoś Intruders? Jestem po pierwszym epie i zapowiada się bardzo ciekawie.

 
Skończyłem PB i teraz się zastanawiam czy zacząć Dextera, SoA czy The Wire. W sumie cieszę się, że jeszcze tyle dobrych seriali przede mną. Znajomi namawiają mnie na GoT, ale ja kompletnie nie przepadam za klimatami fantasy więc nie wiem czy się przełamię.
Bierz The Wire 10/10 naprawde bardzo dobra produkcja,moja absolutna czolowka,z reszta widzisz jaki mam avatar(OMAR),Dexter tez dobry jednak im dalej w las tym gorzej a The Wire trzyma poziom do konca. Co do GOT to mialem ten sama opory co Ty nie przepadam za klimatem fantasy ale powiem Ci,ze sie milo rozczarowalem naprawde bardzo dobry serial i wbrew pozorom nie jest wcaale jakis tam az specjalnie fantasy czy tez sci-fi. SOA dla mnie to szmira,banalna do granic mozliwosci,wiem,ze tu sie strasznie tym podniecaja ale ja osobiscie nie polecam(nie wiem moze jakis stary jestem czy tam cos),od samego poczatku poprostu smieszyla mnie banalnosc tej serii.
 
Więc to stąd avatar :-)
Lubię gościa. w Zakazanym Imperium też grał dość istotną rolę, a i w Purge Anarchii ostatnio go widziałem :)
 
Back
Top