Seriale

Chyba też tutaj się nadaję. Walhberg powiedział, że nie ważne jak wypadnie pierwsza częśc kinowego Entourage, to zabierają się powoli i tak za 2 już.
 
nie jestę hipsterę, nic mnie nie zaskoczyło jestem aktualnie na 4 odcinku 2 sezonu i wszystko jest przewidywalne, może to dlatego że myśle podczas oglądania? :-)



nie wiem jak dalej jeszcze 26 odcinków~ jest więc może coś się ruszy narazie zamuła.



nie mówie, że złe, ale narazie nie rozumiem hypu.
 
jestes po prostu za madry, odpusc sobie seriale i zacznij produkowac jakies lekarstwa na raka.
 
pewnie to, ze Varys nie ma penisa albo Daenerys pokaze swoje ladne piersi. #nostradamus



powiedzielismy, obejrzyj caly 2 i wtedy wroc. chociaz w sumie pewnie wroci i powie, ze wszystko przewidzial. :v
 
10471190_10154312003885022_7143601070182052131_n.jpg
 
Wychodzą jakieś nowe seriale warte polecenia? Póki co Dominion pilota obejrzałem i całkiem spoko
 
W poniedziałek jest pierwszy ep "The Leftovers" - będzie moc. Jutro startuje czwarty sezon Wilfreda :) Nie mogę się doczekać. Serial wymiata i zakończenie poprzedniego sezonu było super !
 
W poniedziałek był pierwszy odcinek The Last Ship, jak dla mnie ciekawy (reklamy widziałem ponad 2-3 miesiące temu podczas gal UFC i w sumie sporo ludzi czekało na ten serial, na n24 napisy pojawiły się kilka godzin po tym jak serial trafił do netu). Na imdb ocena 7.3 po pierwszym odcinku. Efekty w serialu sztuczne a gra aktorska trochę drewniana. Na pewno nie będzie to mega hit, ale myślę że mając sporo wolnego czasu warto dać szanse bo mimo tych mankamentów serial sam w sobie może być ciekawy.
 
http://www.imdb.com/title/tt2568204/



Obejrzałem 1 odcinek i bardzo fajnie się zapowiada, i czekam na nastepne.
 
Dzięki Piotrek za kolejne przypomnienie :-) The Last Ship też chciałem obejrzeć.



Jeszcze jak już się pojawi obejrzę to, o wampirach znowu najwyraźniej, ale bliższe czasy tym razem niż w Penny Dreadul ;-)



"Akcja rusza w momencie, gdy na lotnisku Kennedy'ego ląduje Boeing 777, którego załoga nie daje znaków życia. Do zbadania maszyny wezwany zostaje specjalista od zagrożeń biologicznych, Ephraim Goodweather. Wszyscy pasażerowie okazują się martwi, a na pokładzie są ślady dziwnej istoty. Wkrótce Goodweather będzie musiał stawić czoła inwazji wampirów. Pomoże mu były profesor Abraham Setrakian." tytuł The Strain
 
Właśnie skończyłem oglądać pilot nowego serialu twórców Homeland "Tyrant" dla mnie zajebiście się zapowiada.
 
Fargo bardzo dobre, przy czym najchętniej bym obejrzał spin offa o wcześniejszych przygodach Lorne "Jestem największym badassem na świecie" Malvo.
 
The LAst Ship wygląda jak kalka El Barco :) viva la hiszpańskie telenowele z elementami s-f(El interando też)
 
Dla fanów GOT polecam fp:



https://www.facebook.com/pages/Meryn-Trant-the-sweetest-gentleman-in-Westeros/1497273707155829



:D



nie mogę ze śmiechu, ludzie mają mega pomysły
 
Szkoda, czekałem właśnie na to, gdyż znałem ten spoiler wcześniej... Tzn. wiedziałem to kto się pojawi, ale nie wiedziałem co ona będzie robić.
 
Dzisiaj rusza drugi sezon Under The Dome. Pierwszy jakoś mnie nie porwał strasznie, ale tragedii też nie było. Przy drugi pracował King, więc może być dużo lepiej. Zobaczymy.



HBO wypuszcza nowy serial - Pozostawieni. Ktoś coś wie na temat tego cuda?
 
Myślałem , że się skusze , ale nie moje klimaty. Polecacie jakiś serial najlepiej taki , który wyszedł niedawnno i ma narazie za dużo sezonów. Ostatnio zacząłem oglądać seriale. Na razie na rozkładzie mam : Spartacus , GoT, Sherlock, TD,Wikingowie,I niektóre (perwsze) odcinki Arrow.
 
Obejrzałem 1 odcinek Leftovers i mam mieszane uczucia jednak. To niby podstawie książki, ale trochę tak nie wiadomo o co chodzi, i dziwnie akcja idzie, przynajmniej dla mnie. Zobaczymy co dalej.
 
Dla mnie leftovers tragiczny, nawet w minimalnym stopniu mnie nie zainteresował. Oceniać nie chcę po jednym odcinku, ale drugiego już nie obejrzę. Tak samo odpuszczam sobie the last ship, obejrzałem dwa odcinki i starczy. Ciekawie zapowiada się Extant z Halle Barry, premiera 10 lipca.
 
Aż specjalnie wbiłem w temat, żeby o tych "Pozostawionych" zapytać - w radiu reklamę słyszałem i mnie zaciekawiła. Widzę, że jeszcze nie spradzone.
 
A ja widziałem i LAst Ship dwa odcinki. Może nie porywa, ale co mi tam i tak teraz za wiele nie leci ;D Nie można wypaść z wprawy. Leftovers wkrótce obejrzę. Nie do końca się Bóg wie czego spodziewałem, ale poświęcę czas skoro ktoś poświęcił pieniądze na tą produkcję ;-) No i Penny Dreadful 8 odcinek czeka...
 
Linder aktorem w Hordzie



Mieliśmy to ogłosić jakiś czas temu, ale ogłaszamy dzisiaj. Nowym członkiem ekipy aktorskiej w naszym serialu, został mistrz świata kickboxingu w latach 2009, 2010 oraz zawodnik MMA, Gerard "Black Dragon" Linder. Gerard zagra jednego z najniebezpieczniejszych wojowników naszego post-apokaliptycznego uniwersum, za którym stoi nie tylko niezwykły duch walki o przetrwanie, ale również siły nadprzyrodzone.
 
Back
Top