Seriale

"albo jakaś babka nago się zabawia :D" To co Ty oglądasz;)?



W Spartakusie jak były takie sceny to tłumaczyć można było "To normalne w tamtych czasach" ;-) Także mi samemu to pozwalało dzierżyć jakoś wątek gejowskich gladiatorów jednak i jakoś go spychać na dalszy plan ;-) Choć w żadnym innym filmie bym chyba nie był w stanie tego tak tolerować. Na szczęście nie było tych scen aż tak wiele i podobnie ukazanych co seks damsko-męski :)
 
@Born, coraz wiecej jest już seriali, gdzie celowo kobiet (a przynajmniej góry) nie zasłaniają. Począwszy od tych seriali opowiadajacych o przeszłości (GoT, Rome, Spartacus) skończywszy na tych współczesnych albo XIX/XX wiecznych :D Californication, jak na razie jeden odcinek SFU i kilka innych seriali.



Na połączenie dziewczyna+serial jeszcze przyjdzie w moim życiu czas :D
 
skąd u takiej ilości ta zajawka tą grą o tron, obejrzałem kiedyś połowe 1 odcinka i wyłączyłem bo nie mogłem zdzierżyć tych głupot... myśle czy nie dać temu drugiej szansy, przy moim trybie oglądania ogarne cały serial w 4-5 dni :-)
 
Mayhem jeśli oglądałeś pierwszy odcinek pierwszego sezonu to w sumie nie ma się co dziwić, nic nie zapowiada, że to będzie taki zajebisty serial ;d a jednak jest, plus całą masa zwrotów akcji jakie się w tym świecie dzieją powala na kolana.
 
Ja też kiedyś obejrzałem pół pierwszego odcinka pierwszego sezonu i dałem sobie spokój. Potem przyszedł czas na Władców Pierścieni, Hobbita, Vikingów i mocno się wciagnąłem w klimaty walk, rycerzy itp. Powróciłem do pierwszego odcinka GoT i w chuj mnie wciągnął. Mam już wsyzstkie odcinki do 4 sezonu na dysku, czekam na przeprowadzkę i tam na spokojnie ogarnę cały serial, który wywarł bardzo pozytywne wrażenie po drugim odtworzeniu pierwszego odcinka. Coś się po prostu we mnie zmieniło i polubiłem te klimaty.
 
Pierwszy odcinek GOT jest słaby, drugi obejrzałem pół roku później jak już wszyscy oglądali.
 
Ja ze 3 razy robiłęm podejście do pierwszego odcinka Sonsów. a teraz? jak sierial się skończy to ja mogę umierać
 
Eeeee, od Sonsów nie można się oderwać jak się tylko usłyszy parę pierwszych taktów czołówki...Raaajding....:-)
 
Pierwszy odcinek SoA oglądało mi się dziwnie. Ale tak już mam z kazdym serialem, b przecież w pierwszym odcinku ogarniamy całą sytuację, co nie? Broń, motocykle, gangi, pochwały od Cohones i od razu serial mi się spodobał. A finał sezonu trzeciego to chyba najlpeszy odcinek finałowy ze wszystki seriali jakie widziałem. Kozak!
 
Ozymandias z BB bije wszystkie inne (chociaż to nie finałowy). a najlepszy odcinek finałowy (oprócz SFU) to oczywiście Full Measure i Felina.
 
Ja kończę drugi sezon SoA i akcja jest kozacka.







Wie ktoś kiedy wychodzi nowy sezon bo chciałbym nadrobić do tego czasu?
 
@Gambit, z tytułu cięzko mi przypomnieć sobie dany odcinek. Jednak SoA miażdży chyba i BB. A SFU oglądam, juz drugi sezon, jestem ciekaw co na tym końcu będzie.



@Tar, chyba we wrześniu, czy październiku. Oglądaj, bo warto :)
 
@Mayhem



Ja zacząłem oglądać z nudów, myśle nic ciekawego, się nawet wymęczyłem na pierwszym odcinku. Później mnie zaciekawiło, bo ktoś dostał w mordę, a tego kogoś nie lubiłem. Pierwszy sezon jeszcze obejrzałem powolutku, a potem "załapałem bakcyla" i teraz to jest bezwzględnie mój ulubiony serial i uważam za zbrodnie, że na każdy kolejny sezon trzeba czekać rok.
 
10355013_483461688467012_6231425285256573417_n.jpg




10177222_446974892115692_926106302023760601_n.jpg








#StannisTheMannis
 
PO zwiastunie widzę, że serial poświęcony dwóm głównym osobom? Moje pierwsze skojarzenie to "Kasia i Tomek" w bardziej hardkorowej, erotycznej wersji :D
 
Suabe :( Sztuczne i nieśmieszny humor. Wydaje się, że targetem jest młodzież szkolna.



















ps. żartuję, trailer mnie nie przekonał, ale zobaczę kilka epizodów
 
przebrnąłem przez 1 sezon gry o tron i nie powiem złapałem się na tym że musiałem odpalić kolejny odcinek bo chciałem wiedzieć co będzie dalej(miałem podobnie tylko przy prison breaku :-)), ale przy końcu sezonu i na początku 2giego wszystko stało się kompletnie przewidywalne, mam nadzieje, że tak dalej nie będzie.
 
widze że sami fanboje tutaj. w pogotowiu sercowym też się widze udzielacie dużo, to wszystko wyjaśnia :-)
 
Penny Dreadfull nikogo nie wciąnęło ;-)?



Sam zdecydowanie wolęzombie i inne potworki niż wampiry, ale nie jest źle :)
 
Penny Dreadfull nikogo nie wciąnęło ;-)?


Mm obejrzany jeden odcinek i jestem ciekawy kolejnych. Ale to któryś tam serial na mojej liście, więc trochę jeszcze minie, zanim ogarnę resztę. Gambitowi z tego co wiem, się bardzo spodobało. Można powiedzieć, że mi ten wampiry trochę zastąpią SPN :)
 
Niektóre odcinki wolniejsze, jak w każdym serialu. Wydawało się, że więcej akcji będzie, ale ja tam jestem wkminiony, coraz bardziej rozbudowana fabuła. Nie sądziłem, że wprowadzą postaci Dr Frankensteina itp. więc oglądam już 6 odcinek, a jest po siódmym już ;-)
 
@Tens



To jednak nie ma reżyserować tylko jeden/kilka odcinków tylko cały sezon ? Różne rzeczy czytałem, chyba trzeba poszukać jakieś wiarygodne źródło.
 
Back
Top