Seriale

@krzychu88



SPOILER GRY O TRON!



.



.



Dzięki, że nie uprzedziłeś, że nie spoilerujesz serialu, tylko książkę. KURWA MAĆ! Nie dość, ze od półtorej roku wiedziałem, że Joffrey zginie, to jeszcze mi teraz zjebano rozkminę na temat tego kto dokonał tego zamachu.



.



.



.
 
Póki co nowym królem zostanie Tommen, który jak narazie był tylko tłem w poprzednich sezonach i jestem bardzo ciekawy jak ta postać zostanie zagrana bo można powiedzieć, że to dopiero początek bo nic o nim nie wiemy.
 
Myślę, że za dużo osób powiązałeś w tym spisku.


Mess, bardzo dobrze to przedstawil.



LF i Varys to zajebiste postacie. A koncowka tanca ze smokami, jasno pokazuje, ze moga naprawde grubo namieszac w stolicy.



Sneaky guy & Sneaky bald guy :-)



@Hubi, gdyby to forum nie pamietalo czasow dinozaurow, to moze doczekalibysmy sie tagow
.
 
Trejler nowego Dziecka Rosemary. Szału narazie nie ma (gdzie ta muzyka?) ale wierzę w dobrą rękę do klimatu Pani Agnieszki-kilka razy już udowodniła, że zna się na serialach







http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,127222,15805562,Agnieszka_Holland_mierzy_sie_z_kultowym_dzielem_Polanskiego_.html
 
Homeland jak najbardziej wart obejrzenia. Dobrze się ogląda, fabuła nawet fajna, ale były szef naszego wywiadu czy kontrwywiadu odniósł się do samej pracy wywiadowczej w filmie i mówił, że to ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Odnośnie samej pracy wywiadu mówił, że film "Zawód: Szpieg" jest najbardziej zbliżony do rzeczywistości.
 
Ja wczoraj skończyłem 3 sezon Homeland i całkiem fajne. Wiadomo, że przekoloryzowane wszystko, jedna fajnie się ogląda. Jednak po końcówce trzeciego sezonu myślałem, że czwarty będzie już niepotrzebny, ale zobaczymy we wrześniu, bo chybawtedy ma być premiera.
 
https://www.youtube.com/watch?v=d4Orzw6Skvo



Rosyjski rimejk True Detective chyba nadchodzi wielkimi krokami :-)
 
Proponuje żałożyć temat



Serial - SPOJLERY !



Kurwa co tu wchodzę to coś przeczytam czego nie chcę, do kurwy nędzy przestancie tak spoilować.
 
Temat o serialach, jak czegoś nie obejrzeliście to zanim wejdziecie obejrzyjcie ;-) Poza tym co Wy całe posty pożeracie jednym spojrzeniem? Skoncentrujcie uwagę na pierwszych słowach by nie widzieć reszty, ale zorientować się o czym ktoś pisze ;-)



Osobiście jak nie obejrzę gali, nie wchodzę na cohones, nie obejrzę odcinka to nie wchodzę w temat Seriale :-D
 
Ale tutaj jest bardzo dużo linków do seriali wrzucane, jak do ich pobrania. Do tego pisanie spoilerów, bez ostrzeżenia jest zwykłym kurestwem i nie można szukać dla tego zagrania usprawiedliwienia. Czasami może być to omyłkowe, ale wmawianie komuś, że przeczytanie takiego spoileru to jego wina jest po prostu słabe.
 
Peaky Blinders - zajebistość w czystej postaci, długo się zbierałem, ale po piwerszym epie na C+ nadrobiłem całość. Niby nie grzeszy oryginalnością, ale ogląda się wyśmienicie. Cillian Murphy jest kapitalny w swojej roli, normalnie kozak, teraz dopiero patrzę, że grał w 28 dni później - leci do ulubionych. W drugim seznie ma pojawić się Hardy, ale nie ma bata, że skradł show Cillianowi.



9/10
 
Ja również już nadrobiłem całość Peaky Blinders i takie same odczucia mam jak Gambit. Murphy kozacka rola, a jeżeli z Hardym to prawda i pojawi się w drugim sezonie to jest to strzał w 10, idealnie się wpasuje do tego serialu.
 
gdyby to forum nie pamietalo czasow dinozaurow, to moze doczekalibysmy sie tagow
.
Sedno. Nie żabym wyszedł na narzekającego zgreda, ale kilka rzeczy można by tu poprawić, mnie chyba najbardziej by cieszyła wtyczka do tapatalka.
 
Peaky Blinders obowiązkowe, czekam na 2 sezon. Gambit grał w paru fimach, ale akurat ja go przede wszystkim z głównej roli w 28 dni później kojarzyłem. Miało to pewien wpływ na wiarę w serial, gdy się do niego zabrałem :-)
 
Wczoraj ruszyło Fargo. Uwielbiam wersję kinową ale serialem nie pogardzę.







https://www.youtube.com/watch?v=xZCiyw1ZfB0
 
10256565_824363577580737_9074831201203480207_n.jpg
 
kurwa mac, specjalnie sobie ten temat odpuscilem zeby GoT ogladac na lajcie, ale Internet na to nie pozwoli, juz mi spoiler Joffreya z tysiac razy wyskoczyl WSZEDZIE praktycznie, omg. a powtarzalem sobie od 1 sezonu wszystko (wkrecilem kobiete, myslala, ze chujowy i nudny serial, teraz sie za glowe lapie), takie wprowadzenie do 4, chuj w dupe spoilerowcom. rozumiem ostrzezenie przed spoilerem, a potem dyskusje, ale jak ktos wrzuca zjebany obrazek na glowna co chwile to nie da rady przeciez tego nie ogarnac.
 
Dlatego nie ma sensu robić światu na przekór i oglądać po sezonie. No, albo nie wchodzić w internet przez pare miesięcy ;-) Wolę to pierwsze i oczekiwanie co tydzień na kolejny odcinek. Galę oglądam z odtworzenia też jak najszybciej. Łatwiej zmienić swoje podejście niż kontrolować cały świat czy w tym wypadku internet. Większość jednak tak robi, niż odwrotnie, więc wypada się samemu dostosować. W lesie jak wiewiórka nie wpadnie w pułapkę to pretensje do natury i losu czy jednak trzeba znaleźć inny sposób na jej dorwanie by mieć co jeść ;-)?



Rozumiem wkurzonych, ale z racji, że sam to przeżywałem uważam, że najlepszą opcją jest po prostu oglądanie na bieżąco i życie serialem wraz z innymi, którzy tak robią. Z kim pogada się po całym sezonie? Z tymi samymi, ale jedynie o zakończeniu serialu/sezonu ;)
 
@Baju miałem tak samo. Omijałem ten temat na cohones z daleka zanim nie obejrzałem 2 odcinka nowego sezonu GoT a przeglądając jakieś randomowe strony w necie znalazłem obrazek z wiadomo z jakiej sceny. Głupie kurwy wszędzie bezczelnie spolerują
 
No z racji, że złośliwych i lubiących wkurw**ć ludzi jest jeszcze więcej niż takich, którzy zrobiliby to nawet nieświadomie tym bardziej lepiej nie czekać do końca sezonu ;-) Złośliwość powinna być karana karą śmierci, ach jak przyjemnie by się żyło, każdy dla każdego, a nie każdy ponad każdym ;-)
 
Jedyne wyjście to omijanie wszystkich stron, gdzie może trafić się spojler i oglądać na bierząco tak jak cała reszta.







To jest temat dla tych, którzy obejrzeli i chcą się podzielić wrażeniami.To chyba oczywiste, że jak nie obejrzałem najnowszego odcinka to nie wchodzę do tematu o danym serialu.
 
ja nie mowie o tym serialu, mowie o facebook'u, tam zagladam dosyc czesto i jednak zawsze ktos/jakas strona sie trafi co pierdolnie obrazek bez alarmujacego spoilera.



'ach jak przyjemnie by się żyło, każdy dla każdego, a nie każdy ponad każdym ;-)' +1, to jest po prostu szokujace jak teraz sie to rozprzestrzenia, szczegolnie w mlodszych rocznikach. nawet po ludziach na studiach moge to stwierdzic. jebac, trzeba sobie z tym poradzic. :)
 
Ja nawet nie chcę się sprzeczać co lepsze, rozumiem ludzi (chęć obejrzenia po sezonie też), bo miałem nie raz sytuację, że czegoś nie chciałem wiedzieć zanim nie obejrzałem. Jedyna metoda to albo się odseparować albo samemu rywalizować o to by jak najszybciej obejrzeć i nie bać się przeczytania/obejrzenia czegoś z danego odcinka.



Ba, jak pisałem wchodziłem w ten temat nawet przed obejrzeniem, ale po 1-2 słowach czyichś wiedziałem o czym pisze. Domyślałem, się, że nie każdy napisze "Spoiler", sam starałem się to jednak robić przynajmniej świeżo po odcinku. Nie rozpędzałem się z czytaniem tak by dopiero po całym poście zorientować się o czym był i że zdradził mi fabułę. Logiczne, że w takiej chwili trzeba uważać, a to prawdziwa sztuka przetrwania bywa :D Przetrwać w necie, temacie o serialach i nie poznać faktów z odcinka na który czekamy ;-)



@up baju, skasuj FB, ja nie mam, od czasów braku UFC w ogóle nie wchodzę na "konto" i się nie denerwuje chociaż takimi bzdurami ;P Co do słów, niestety, ustrój i system sprawia, że więcej musimy jak szczury rywalizować, a oni się śmieją, że to robimy wciąż ;-) To nie jest już społeczeństwo. Teraz nawet donosy nie są dla dobra ogólnego, a żeby komuś konkretnemu uszczknąć coś, najlepiej w efekcie dla siebie.
 
Ale to chyba logiczne, że nie wchodzi się w temat o serialach,a potem się wkurwiać, że są spojlery.... czysty debilizm... to tak jak wejść w temat z wynikami UFC i narzekać, że się wyniki są jasne już.
 
z gala robie tak samo, unikam cohones, fb, twittera, wstaje czesto o 7/8, pierwszy torrent jaki jest do sciagania i albo ide spac na jeszcze godzinke/dwie albo ogladam cokolwiek zeby spalic czas, a gdy przyjdzie do ogladania to nudne walki przewijam sobie w bestplayerze, haha. jebane OS zabralo na zywo i teraz trzeba kombinacje alpejskie krecic, eh!



FB mi czesto sluzy gdy chodzi o studia czy kontakt z ludzmi, jak jestem w Szczecinie to nie zawsze mam jak z friendsami sie ogarnac, bo siedza w Goleniowie czy innych miastach. video chat z kobieta tez jest czasem przydatny, poza tym, to czytam zazwyczaj garstke newsow od sportowcow i tyle. to, ze w Polsce kazdy chce zeby inni mieli gorzej to juz standard. dlatego tak bardzo nie lubie naszej mentalnosci. w Szczecinie to jest mega widoczne. takkk, znowu marudze na to miasto. :)



jak juz przeczytalem te zalegle strony to pytanie, az tak was Homeland wciagnal? 1 i 2 sezon jeszcze jakos lykalem, ale 3 mnie tak nudzi, ze wole sobie HIMYM ogladac od nowa. ogolnie polecam jak ktos byl fanem serialu od 1 sezonu pociagnac, co za roznica od tych koncowych, po prostu nie do porownania, przypomnialem sobie jak swietny humor tam byl.
 
Mojso, więcej asertywności ;-) Debilizm w tym wypadku to jedynie brak logiki w danej sytuacji. Inaczej, logika tu jest, ale realia są takie, że jednak staje się to nielogiczne, nieskuteczne jako metoda oglądania...Nie znaczy, że ktoś jest kompletnym idiotą, bo nie znasz przecież człowieka (nawet znając kogoś od lat na forum tak na prawdę niewiele wiesz o kimś). Nie wiesz w czym jest dobry, wiesz jedynie, że stosuje mało logiczne działanie w tym wypadku. W czymś innym z kolei może być tak dobry, że to ktoś śledzący odcinek regularnie wyjdzie na idiotę...Zachować się głupio w konkretnej sytuacji zdarza się każdemu z nas ;-) To taki przykład szufladkowania, uogólniania i często prowadzi do właśnie tego o czym z bajem piszemy ;) Zamiast się dogadywać to tylko sobie najlepiej dopier**lić... Po co? :-) Wolę widzieć ludzi uśmiechniętych i samemu się śmiać niż śmiać się, bo komuś dogryzłem skutecznie :-) To i proste i prostackie, bo łatwo się czepiać, dużo ciężej pomagać innym. Bez złośliwości Panowie.
 
Back
Top