Seriale

Po obejrzeniu nowego odcinka TWD wróciła mi ciekawość co będzie dalej
smile.gif


Wydaje mi się, że wszyscy z ocalałego więzienia odnajdą się w tym 'bezpiecznym miejscu'. To takie Woodbary v2 może się okazać. :-)
 
Nowe TD kozak. Drugi z trzech "rozdziałów" (odcinki 1-3, 4 - 6 i 7 - 8) skończony, czas na kolejną zmianę tempa. Zdjęcie zabaw córki Martego zdaje się kierować nieco uwagę na dziadków...
 
Spojler.



TWD - no do chujka, ale scena jak naukowiec zamiast uciekac w strone uzbrojonych żołnierzy bierze broń i strzela w byle co, byle jak, byle strzelac i niszczy cieżarówkę jest dla mnie tak hiper idiotyczna, że odechciewa się oglądać dalej. Jak Woodbery nr 2 okaże się być prawdziwe to definitywnie rozstanę się z tym serialem, bo nic, kompletnie nic nowego się już nie dzieje. Mam wrażenie, że scenarzyści wyczerpali temat.



/Spojler



TD rządzi!
 
Hasz, ale ten naukowiec to jakiś w swojej dziedzinie dobry, a nie bardzo ogarnięty jak się zachować w sytuacji życiowej. Dobrze to zagrał, choć dla mnie to żadna specjalizacja z nauk ścisłych nie byłaby ważniejsza w takim otoczeniu jeśli narażałby tyle osób wokół swoim zachowaniem ;-) Zobaczymy co się później okaże, raczej naukowiec nie padło bez znaczenia i coś tam wykombiuje dziwak ;-)
 
Poszukuję napisów PL do TD 1x6, do tej wersji którą wstawił VOranek (True.Detective.S01E06.HDTV.XviD-AFG). POratuje ktoś?



Gdzie najlepiej szukać napisów?
 
G.Hatak wypuści napisy dziś wieczorem ale internet nie zyje tylko hatakiem :-)



http://subtitlesbank.com/pl/true-detective-haunted-houses-polish-sub-3656615/



e: Pobrałeś i działają ? Zmieniłem link bo tamten wydawał mi się podejrzany
 
Dzięi Voranek. Nadrabiam zaraz TD i TWD. Szukałem włąśnie na Napi i Hataku, ale nie znalazłem. Jeszcze raz dizęki.
 
House of Cards - sezon drugi.



Nic odkrywczego nie dodam. Poziom w porównaniu z pierwszą serią trochę siadł, mamy bardzo dużo rozgrywek interpersonalnych i stosunkowo mało nowych bohaterów. Jedna rzecz szczególnie rzuciła mi się w oczy - Franck przestał pukać w niemalowane (poza ostatnią sceną, gdzie było to podkreślone) albo umknęło to mojej uwadze. Dla miłośników polityki i skurwielów w garniturach pozycja obowiązkowa. Niestety w oryginale ciężko zrozumieć, na razie Hatak udostępnił napisy do siedmiu (ośmiu?) odcinków 8,5/10
.
 
Zrobiłem w dwa dni Broadchurch. Zajebisty serial-taki The Killing ale chyba lepszy. Super pokazana sprawa zabójstwa jak przez szkło powiększające-ofiara, znajomi, rodzina, policjanci, dziennikarze, zabójca. Do tego genialna, nierealna wręcz widokówka nadbrzeża. Solidny angielski poziom.
 
Mess, do 4 czy 5 bodajze pukal, potem juz nie napierdala sygnetem? ja jestem na 6 odcinku, serial naprawde jest dobry.
 
Zrobiłem w dwa dni Broadchurch. Zajebisty serial-taki The Killing ale chyba lepszy. Super pokazana sprawa zabójstwa jak przez szkło powiększające-ofiara, znajomi, rodzina, policjanci, dziennikarze, zabójca. Do tego genialna, nierealna wręcz widokówka nadbrzeża. Solidny angielski poziom.







Potwierdzam, serial świetny
 
Co do napisów to gorąco polecam załozyć sobie konto na n24.pl i tam dodawać sobie napisy, do filmów/seriali, które chcecie obejrzeć do swojej listy oczekiwanych tłumaczeń.



Jeśli tłumacz zakończy tłumaczenie takich napisów dostajecie maila z powiadomieniem, że są dostępne na stronie. :-)
 
Może nie pukał sygnetem dlatego, że go "pogrzebał"...:-)























Spoiler



Potem dostaje nowy egzemplarz.



Spoiler
 
polecam bardzo mocną i długą rozkminkę wszystkiego możliwego w TD, zawiera niezłe spoilery, nie czytac jeśli ktoś nie oglądał chociażby jednego odcinka:



http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?640834-True-Detective&p=13651052
 
Może to ten sam malarz xD



W lepszej rozdziałce -> http://fotoo.pl//out.php?i=736150_es.jpg&id=40bac67ecbf146aa343334313534
 
spojler spojler TD



to podobno sugeruje, że Maggie mogła być w psychiatryku przez jakiś czas...



spojler end







Chyba jeszcze nigdy nie widziałem takiej produkcji, która by tak wciągała użytkowników internetu, że wyciągają na różnych forach najdrobniejsze szczególiki, żeby odkryć jakiś ślad.



Jeszcze Gambit nie wyciągnął zamieszania ze zdjęciem klasowym ze szkoły, a ono ma wg mnie bardzo duże znaczenie dla całego śledztwa :)



edit: właśnie czytam kolejne teorie, np "Telios del Orca" i moja szczęka jest coraz niżej... Kur..!!!!! co ja czytam :-)



A ja myślałem, że jak odkryłem dwa odcinki temu podwójne nawiązanie do Yellow Kinga i Carcosy to jestem zajebistym detektywem :D



Polecam wszystkim wkręconym w serial linka, który zamieściłem kilka postów wcześniej. Gość o ksywie RubiconDecision na tym forum jest zajebisty, Gambit mógłby mu buty czyścić :P
 
Ja tam wolę się nie zagłębiać w te wszystkie teorie do TD, będzie większa przyjemność z zakończenia i więcej potencjalnych zaskoczeń. Ten serial w porównaniu do innych prezentuje całkiem inny poziom i daje radę zapełnic pustkę po BrBa.
 
Może gościu zna scenariusza po prostu, co nam Gambita obrażasz ;-)))



W sumie jest coś w tym co old snake napisał. Zbyt duże zastanawianie się może zepsuć zabawę ;-) Tak jak właśnie fakty znajomości danych aktorów potrafią wpłynąć, jak w moim wypadku a propos tego duchownego aktora Shea Wighama. Znając branżę myśli się, że nie mógł dostać jakiejś nieznaczącej roli, no ale tendencje też się zmieniają...Czasem :-)
 
SPOILERY



TWD - bardzo średni, a nawet ryzykowałbym stwierdzenie słaby, jest sezon 4. Po Woodbery, wszystko wskazuje na to, co już dwie osoby mówiły wcześniej - nagle magicznie, wszyscy ocalali (czyli z naszej paczki wszyscy prócz Hershela) znajdą się w "Bezpiecznym Miejscu", czyli pewnie Woodbery. Po raz kolejny zaczyna widzieć spory brak realizmu i logiki, ale ten serial już tak ma. Nie chce mi się pisać szczegółów. Moje przeczucie? Wszyscy się spotykaja, dochodzi kilku nowych, doktorek ma swoje info, zmierzają do Waszyngtonu, doktorek komuś powie o ściśle tajnych informajach (pewnie Rick), albo nie powie nikomu, zostaną napadnięci, doktorek zosaje zjedzony, i jezeli paczka wie, albo nie wie o informacji od doktorka, to i tak idą do Waszyngtonu. To najbliższa przyszłość według mnie.



TD - hmm... Sam serial jest w sobie dobry. Ciekawie nagrane, dobra sprawa. Bardzo fajnie mi się go ogląda. Czytam te wszystkie wasze anazlizy, dociekania, i zastanawiam się nad jednym. Ja jakoś nie mam czegoś takego. Owszem, historia mnie wciągnęła, chcę już kolejne odcinki, ale nie dostrzegam tych wszystkich szczegółów itp. Nie łączę faktów. Nie mam powiązań serialu z innymi dziełami. Zastanawiam sie tylko czemu. Zawsze czegoś szukałem, głókowałem. A teraz nie. Moze to fakt, że przed kompem ciężko mi sie skupić? Po całych sezonach SPN, SOA i BB, zacząłem masę innych seriali i niektóre dalej kończę. Może to ma wpływ, że jakoś nie mogę się skupić i glądam dużo wszystkiego? Dziwnie mi sie ostatnio ogląda seriale. Bez emocji. Za jakiś czas, jak nie bliższy to dalszy, mam zamiar wrócić do początku, śledzić wszystko po kolei. Zrobić nawet jakiś maratonik. Ale coś się ze mną dzieje pod kątem seriali.



KONIEC SPOILERóW





Jak się nazywa ta aktora która teraz towarzyszy Glenowi ?


A co, podoba Ci się? :D Ma taką dziwną (charakterystyczną będzie lepiej) twarz. Dla mnie i tak, w tym serialiku Maggie jest najlepsza :D
 
Sory, że post pod postem. Ale wpadło mi coś ciekawego (w sumie, to raczej nie jest ciekawe, a dla mnie zmarnowanie dobrego imienia).







Słyszał ktoś o Supernatural:Tribes? Ma to być spin-off Supernatural. Od siebie od razu dodaję, że dla mnie to małe zhańbienie serialu Supernatural. No proszę, "seksowny wilkołak"? "seksowny wampir"? Dla mnie to przesada. Poniżej zamieszczam informacje o tym "pomyśle" z polskiego portalu o SPN:

Powoli pojawia się coraz więcje informacji o spin- offie Supernatural czyli Supernatural:Tribes. Serwis TVLine opisuje ogólnie fabułę nowego serialu jako epicką opowieść o pięciu chicagowskich rodzinach potworów, które rywalizują ze sobą i o szukającym zemsty łowcy.



Wiemy również nieco o głównych postaciach mających być bohaterami serialu (pojawią się już w dwudziestym odcinku Supernatural, który jak pisaliśmy wcześniej ma być odcinkiem wprowadzajacym)







Najważniejsi bohaterowie:



lucien_laviscount_nathaniel_bozulilc.jpg




Ennis Roth (z lewej) - de facto potencjalna gwiazda i główny bohater nowej serii. Młody człowiek (ok.20-23 lata), sympatyczny, o silnej osobowości i wysoce rozwiniętym poczuciu sprawiedliwości. Syn policjanta, wychowany w biedzie. Decyduje się wstąpić do Akademii Policyjnej ale ktoś z jego bliskich zostaje zamordowany, prawdopodobnie przez jakiegoś potwora. Spotyka Sama i Deana i dowiaduje się prawdy o zdumiewajacym świecie istot nadnaturalnych oraz o tym, że podziemne Chicago jest rządone przez pięć niezwykłych rodzin (w tym rodziny wilkołaków i zmiennokształtnych)



David Hayden (z prawej) - zmiennokształtny z jednej z rodzin rządzących miastem. Żyje przez jakiś czas jako człowiek ale tragednia zwraca go z powrotem ku rodzinie. Ma około 20 lat.



sean-faris-supernatural-tribes-featured.jpg




Juliana Duranta- czyli seksownego i aroganckiego wilkołaka ma zagrać Sean Faris, aktor znany z serialu Pretty Little Liars.
Od siebie dodam, ze jest też znany z filmu "Po Prostu Walcz", którego na pewno kazdy widział :)



Pozostali, aktorów jeszcze nie wybrano:







Margo Hayden - zmiennokształtna, siostra Dawida. Profesjonalistka, silna i zdeterminowana. Nowa głowa rodziny po śmierci poprzedniego przywódcy. Ma około 20 lat.


Volet Durant - wilkołak z bogatej i wpływowej rodziny Durant, zakochana z wzajemnością w kimś z rodziny Hayden ale ta miłość jest zabroniona.


Freddie Costa - zmęczony życiem, ponad trzydziestoletni! (!) gliniarz. Ma słabość do Ennisa, znał jego ojca. Ma sekret.















Jak już mówiłem, dla mnie to będzie raczej bajeczka, aktorzy dobrani tak, aby kobitki leciały z okrzykami i zachwytami. Nie za bardzo mi się to podoba. Tym bardziej, że będzie to również pokazane w głónej fabule SPN, w ponoć 20 odcniku aktualnego sezonu).



A Wy co o tym myślicie? Ktoś ma jakieś pozytywne myśli na ten temat?
 
Najlepszy serial wszechczasów ever ma już date wydania filmowej wersji, szkoda, że trzeba tak długo czekać.



http://variety.com/2014/film/news/entourage-movie-gets-a-summer-2015-release-date-1201120686/







ależ Turtle na tym zdjęciu chudziutki w porównaniu do 1-2 sezonu :)
 
Obejrzałem przed chwilą Vikings s02e01, strasznie smutno mi się pod koniec zrobiło, masakra.
Ale Ragnar debil, a taką miał fajną Lagerthę. Popieram chłopaka, dobrze zrobił.
 
Back
Top