Seriale

SPOILER



























Córki Harrelsona to morderczynie


Coś z nimi w końcu musi być, za dużo dziwnych rzeczy się wokół nich dzieje ;)



Głupi superbowl, dawać mi czwarty odcinek.
 
Przed premierą drugiego sezonu House of Cards ogłoszono informację, żę zamówiony został trzeci sezon tego serialu!
 
Czy ktoś kojarzy, jak szybko były dostępne odcinki "House of Cards" i polskie napisy do nich po premierze pierwszego sezonu ?
 
Ściągnęliście kiedyś wersje dla ślepych? Próbuje Almost Human i drugi odcinek mam z komentarzem opisującym co się dzieje. A w nazwie pliku nie ma żadnego ostrzeżenia. Da się to jakoś wyłączyć czy trzeba szukać innej wersji?
 
Innej :)



Ja tak oglądałem Wrong Turn III :D film tak głupi, że jak wyskakiwał napis "kogucia kukawka" czy jakoś tak,(załadowanie obrzyna to chyba miało oznaczać) to było +30 do brechtu ;]
 
I nawet napisy już są. Axl z torrentów rozumiem nie korzystasz, bo tam huczy od linków ;-)?



Do TD jeszcze nie. Chyba ktoś ciekawszy co po przerwie w TWD zamiast konfrontacji detektywów z...:-)
 
Dzięki Voranek, czytasz mi w myślach! Miałem zaraz włączać kinomana, ale o wiele lepiej ściągnąć :-)
 
Zaraz zabieram się za TD - 9.9/10 z ponad 500 głosów za ten odcinek na imdb mówi wszystko.



There's a monster at the end of it :)



det.jpg








midern, wg mnie TWD jest zbyt chujowym serialem, żeby strzępić na niego klawiaturę xD
 
Dobra, chciałęm poruszyć ten odcinek.







<Spoilery>



Po takim czasie przerwy oczekiwałem czegoś lepszego. Odcinek chujowy. Może i poznaliśmy jakąś przeszłość Michonne, pokazało się, ze nie zawsze jest twarda i w samotności potrafi się gubić, do tego nic nie mam. Ale kurwa ten dzieciak Carl? Strasznie mnie irytuje ta postać! Wiem, że można mówić, ze jest młody itp, ale no bez przesady. Nie chce mi się rozpisywać, ta historia mnie po prostu nie urzekła. Każdy jest twardy gdy mówi coś do osoby, która tego nie słyszy itp, to było żałosne. A co było z jego ojcem? Umrzeć nie umarł, przez 24h spał? Czy był nieprzytomny? Było kilka "bugów", albo raczej niedociągnięć w odcinku, ale tego też nie poruszam. Czy mi się wydawało, czy jak Carl zabił ostatniego szwędacza, to z jego mózgu wyszły jakieś pajęczaki, czy onne "coś"?



<END>
 
Ja obejrzałem 3 sezony TWD i czwarty sobie odpuściłem. Serial może i miał swoje momenty, ale jednak generalnie przynudzał no i w zasadzie nie ma postaci które można jakoś bardziej polubić. Stwierdziłem, że wolę poświęcić ten czas na obejrzenie ostatniego sezonu Boardwalk Empire. Czy ktoś z Was może znalazł jakieś streszczenie poprzednich sezonów? Bo ja przyznaję, że się trochę już pogubiłem.
 
TWD poza 1 sezonem to syf im dalej w serial tym więcej absurdów, szkoda że nie poszli drogą komiksu...zmarnowany potencjał
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=633646093339263



Ponoć 4 tom książki nudny, a tutaj zapowiada się wieele akcji (nie spoilerować kto zna dalszy ciag, bo zabije)
 
To jest druga czesc nawalnicy mieczy (ksiazka oryginalnie nie byla podzielona na czesci, zostala tak wydana tylko np w Polsce).



Wiec, za 4 tom uznaje sie "Uczte dla wron", ktory w porownaniu do poprzednich tomow, faktycznie mozna uznac za nudniejszy.



Tak czy siak, czwarty sezon serialu, raczej nie bedzie go obejmowal.
 
Ponoć 4 tom książki nudny,


Kto Ci takich kitów nawciskał? Zresztą czwarty sezon nie jest ekranizacją czwartego tomu. Hubi wziąłbyś się za czytanie, a nie z kuzynem bąki zbijacie :-)
 
Rozumiem, że mogły nudzić sezony z farmą czy więzieniem, ale teraz gdy znowu są na najniższym pułapie przetrwania wydaje mi się być ciekawą opcją na dalsze odcinki. Niezbyt czaiłem co się działo z Rickiem w tym odcinku. Carl wydawał się już być ogarnięty i celny, a tu nagle jakby zapomniał i błędy rodem z tych, gdy do lasu poszedł i bawił się z uwięzionym zombiakiem ;]



TD...Myślałem, że dziś będzie konfrontacja większa, a tu się tak to wszystko zagmatwało jakoś. Tak czy siak fajnie napisany serial i dobrze się ogląda ;-)
 
W TD akcja w murzyniarni i z gangiem przegięta, ale póki co serial doskonały. Rust jaki Anderson Silva :D
 
Jest tu jakiś spec od internetów, bo szczerze to nie chce mi się szukać :-)



Szukam takiego relka



Friends.s10e17e18.the.one.with.all.the.other.ones.pdtv-lol



lub



Friends.S10E17-E18.PDTV.XviD-LOL



jest to dodatkowy odcinek Friendsów, którego nie było w wersji UNCUT - jedyne co znalazłem to martwego torrenta :[
 
Link od voranka - urywa mi w 36 minucie filmu.




Zaprzeczam! Ściągałem poprzez IDM i co prawda, przy 25i 50% miałem jakieś error o wygaśnięcu, ale gdy wznowiłem, to leciało dalej od tego samego mometu. Obejrzałem od poczatku do końca bez ściny :)




midern, wg mnie TWD jest zbyt chujowym serialem, żeby strzępić na niego klawiaturę xD


Oo, dopiero teraz zauwazyłem tą wiadomość :) Raz się juz rozpisał o wielkich niedociągnięciach i błędach tego serialu, ale też mi sie już nie chce. Oglądam, zeby obejrzeć, jak zacząłem to chcę skończyć :D No i czasami sobie myślę, ze fajnie byłoby zrobić sobie taki test, że na tydzień czy dwa żyję w takim świecie, chciałbym się sprawdzić - oczywiście, jak zginę, to nie zginę na prawdę (ale zabawa skończy się szybciej) i po czasie wszystko wróći do normy.
 
Czasem mam takie fazy, ze sobie wyobrażam i gdybam, w sumie beka z tego :D Dzięki za propozycje, w czerwcu jak zrobię prawko to będę mógł wbić :-)
 
Back
Top