Seriale

SPOILER



I Debra "w końcu" wróciła do pracy.



Jak myślicie, kto zabije Dexa? Vogel, Debra czy Hannah? :)







midern, wiem, też wolałem początkowe sezony, Dexter powinien się skończyć na poprzednim sezonie a Debra powinna strzelić do niego a nie do Marii ;) Ale i tak najsłabszy Dexter jest lepszy niż wiele innych seriali :) A z tych co wymieniłeś teraz to nie oglądałem żadnego.
 
SPOILER



Jak na razie, Debra wzięła tylko odznakę. Jeszcze musi zapewne pogadać z Matthews'em, i wtedy ja zobaczymy jako detektywa. Myślę, że będą ją namawiać po jakimś czasie na sieżanta, jak Quinn i ta druga go nie dostaną ;)







HIMYM i TBBT to raczej sitcomy, niż seriale typu Dexter. Tam jest dużo humoru itp. Jak to w sitcomach ;) W wolnych chwilach oczywiście polecam. Chociaż TBBT jakoś od 3 sezonu, też zmieniła priorytety. Zamiast humor naukowców i fizyków, teraz jest łównie o związkach, co mi się jakoś mniej podoba. Ale zawsze można się z czegos pośmiać ;)
 
Z sitcomów to tylko Miodowe lata :-)











DEXTER SPOILER



Myślę że serial się skończy zanim zostanie kimś wyżej niż detektywem :)
 
Oglądam ostatnio Graceland. Dość przyjemne, bez ambicji na serial roku ale fajnie się ogląda. Jakaś akcja, rozkminka i dużo bikini.
 
@midern


Gdzie to wyczytałem? Chociażby na poprzedniej stronie tego tematu ;)


Mnie tam nie ruszają te wydarzenia. Odcinek ciekawy, ale - po takich tekstach - czekałem jednak na pier....
 
midern, niczego takiego nie wywnioskowałem, więc to raczej Ty sobie coś dopowiedziałeś, tak jak mówię, oglądnę. :P
 
Kuźwa, nie mogę już edytować.



mmammag, nie wiem gdzie Ty chłopie doszukałeś się 9 odcinka najnowszego sezonu, jeśli chodzi o mnie to pisałem o sezonie czwartym. Tytuł 'Hungry Man'. Akcja z popierdolonym tatusiem i jedzeniem posiłku epicka.



Zaraz nie będę miał co oglądać po Deksie. Californication, HIMYM, TBBT, TVD, SPN, Homeland, Skins - albo nowe sezony dopiero będą, albo serial się skończył (Skins). Zastanawiam się nad Orphan Black i The Killing, serio są tak dobre jak przyjęło się to mówić?
 
@ mmammag, było mówione o 09x04, a nie 09x08 ;D Także źle przeczytałeś, jak to Bardock napisał.



A właśnie, jeszcze na Californication czekam z najnowszym sezonem, ale to też już nie jest to samo, co na początku. Co nie zmienia faktu, że zawsze mam bekę jak to oglądam ;D



Mam ten sam problem, co Bardock - co potem? Gra o Tron z pierwszym odcinkiem jakoś mnie nie pociągnęła. Może jakieś anime? :-)
 
Przy Cali trzymał mnie przede wszystkim Atticus, mega typ.



Anime? Haha, nie oglądam już od kilku lat nic, tylko czasami wymęczę One Piece, ale też z trudem.



Tenk ju za tytuły do obczajenia.
 
Jest w ciul zajebistych seriali, a nie tylko te którym towarzyszy hype w mediach.



Podam swoje 10-ki i 9-ki z FW (niestety niektóre oceny tyczą się tylko dwóch-trzech sezonów, nie całości - wygrywa sentyment)



Ocena 10



Breaking Bad, Skins, It's Always Sunny in Philadelphia, The Office, Arrested Development, Rome, The Wire, Band of Brothers



Ocena 9



The Shadow Line, The Take, The Killing, Suits, Louie, Shameless US, The League, Terriers, Community, The Guild, Dead Set, Sons of Anarchy, Game of Thrones, Mad Men, Dexter, The IT Crowd, Extras, How I Met Your Mother, Trailer Park Boys, Scrubs, The Shield, Entourage, Oz, Deadwood, Married with Children, Six Feet Under, Twin Peaks, Black Mirror



No i jeszcze 34 seriale ocenione na 8 - które też są świetnymi pozycjami xD



Orphan Black to dla mnie taka mocna 7-ka, zajebisty początek, świetna główna bohaterka(i), później trochę dołuje, jednak ogólnie to jedna z lepszych nowości tego roku ...



Co do animców to już dawno nie siedzę w temacie, a EP to zupełnie nie moje klimaty, jednak tytuł swoich wyznawców ma, więc musi być dobry.
 
U mnie Entourage jako jedyny serial w histori, który obejrzałem zasługuje na 10/10 :) Bo jak dla mnie wyprzedza o lata świetlne wszystkie seriale, conajmniej raz do roku spotykamy się z ziomkami i lecimy przy browarach od początku :)
 
@up oj tak :D



Swego czasu krążyły plotki, że na zakończenie ma powstać jeszcze pełnometrażowa Ekipa, ale chyba tylko na gadaniu się skończyło :(



No i Sasha była, ale to całkiem inny typ urody :D
 
To może ja polecę serial Taken/ Wybrańcy Obcych dla fanów kosmitów i X Files pozycja obowiązkowa. Czołówka ma dla mnie magiczny klimat
 
W innym wątku było o horrorach i przypomniał mi się pewien świetny serial - Apparitions - coś w stylu Egzorcysty. Jeśli ktoś lubi takie motywy to szczerze polecam.



@up świetna wiadomość :D
 
The Killing genialne. Obejrzałem właśnie pierwszy sezon i już niby było wiadomo, ale końcówka mnie zmiażdżyła :) od razu wziąłem się za drugi. Polecam!
 
Oglądał ktoś finał sezonu True Blood? Wiem, że O. Rydzyk napewno nie, bo już byłoby głośno o tym że Jason ze swoją vamp girl ruchali się pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej:-)







PS Jebany Alcide-trzeba iść na siłkę.







Violetjasonp3973456.jpg
 
Back
Top