Seriale

SPOILER,



Ale z lewej strony samochodu też chyba ktoś był, już nie pamiętam. Tak czy inaczej, powinni trafić :)
 
"The Killing" skasowane [*]

Stacja AMC zdecydowała się ponownie skasować serial z powodu zbyt małego wzrostu oglądalności.
Istnieje bardzo mała szansa, że po raz drugi uda się go odratować, więc prawdopodobnie trzeba się z serialem pożegnać.
 
Dopiero co zacząłem, a już takie info. To się za dużo nie naoglądam.



Dobrze mieć jeszcze w trakcie Brejkin Beda!
 
Będzie spin off BrBa o karierze Saula Goodmana przed wydarzeniami w serialu. Odcinki mają trwać godzinę i będą utrzymane w stylu Breaking Bad
 
Ogląda ktoś Sons of Anarchy? Ma ktoś może dobrego linka do odcinka, bez tej reklamy po którejś tam minucie po 15 bodajże?
 
A ja kiedyś na filmwebie czytałem, że ten spin off ma trwać 25 min odcinek i być raczej komedią. Tak czy inaczej dobrze, że powstaje, nie da się nie lubić Saula.
 
@Mojso - ja oglądam. Nowego odcinka jeszcze nie zassałem z neta więc nie wiem o co się rozchodzi z tą reklamą ale przy poprzednich sezonach korzystałem z tej wyszukiwarki



http://www.filestube.com/query.html?q=sons+of+anarchy+e01+s06&select=All
 
Mojso, wiem, że pewnie już po ptokach, ale w takich sytuacjach zawsze szukaj linków które mają PROPER lub REPACK w nazwie.
 
Odrobiłem 10 odcinek Dextera przed chwilą. Nie zgadzam się z dwoma wcześniejszymi użytkownikami, dla mnie w dalszym ciągu było słabo.



To nic, że poprzednia zapowiedź była zajebista, w odcinku jakoś tego nie odczułem. Ostatnia zapowiedź, też wygląda na fajną i zachęca (ale to w końcu rola zapowidzi....). Ruszyło się dopiero coś, gdy Harrison upadł (poza tym, dla mnie to wyglądało dziwnie i nierealistycznie). Hanna trochę skopała to, ze wyszła, ale w sumie co miała zrobić? Mogła do Debry dzwonić jeszcze.



Druga sprawa. Od poczatku sezony (no moze poza 1 odciniem) Vogel działa mi na nerwy. Ten jej akcent, zachowanie i wgl. W 10 odc, jak na zawodowego i doświadczonego psychologa, nie umiała udawać, kłamać i się zachować normalnie. ROzumiem, jaka była sytuacja, ale psycholog powinien ogarnąć takie sprawy. Zaproszenie syna bez pretekstu? Skoro zna psychopatów, powinna wiedzieć jak to wszysrko się skończy.







Spoilerów nie czytam i nie będę czytał. Liczę, że zabiją albo zamkną Dextera. Nie wierzę, że po wszystkim "od tak" skończy z zabijaniem (choć w tym sezonie nie zabijał -,-). Hanna to porażka, nie lubię jej roli w serialu. Brakuje mi Astor i Cody. Lekkie zaniedbanie. Zobaczymy czym mnie zaskoczy finał, bo w głowie mam wiele wersji. Ogólnie, Dex po 4 sezonie to nie to samo, tego się jak na razie trzymam...
 
Wszystkie seriale/gry z Iwonką, która wchodzi w kolaborację z głównym bohaterem kończą się jego wielkim dramatem, więc możesz być pewny, że Deksterzyna umrze lub chociaż dostanie po łbie tak, że będzie błagał o śmierć.



:-)
 
Yeah SAMCRO wróciło w wysokiej formie. Spisków, knucia i brudnej gry ciąg dalszy. Akcja z końca odcinka mnie zaskoczyła, ciekawe co dalej z tego wyjdzie. No i ta klimatyczna muza. Przecież ten serial powinien dostać oskara za tą ścieżkę dzwiękową. MEGA.



tylko teraz czekać tydzień na kolejny odcinek:(
 
Ogląda ktoś tu Community? Jestem po 2 odcinkach i jak na razie bez rewelacji, rozkreci się ten serial, czy dać sobie spokój?
 
Ja dałem sobie spokój po 2 odcinkach :)



Co do Sonsów to wrócili w świetnej formie. 1 odcinek był zajebiście mocny i zarysował fabułe na cały sezon prawdopobnie :)
 
Ja klimat Community dopiero poczulem w drugiej polowie pierwszego sezonu. Nie jest to zadne arcydzielo, ale mi sie je milo ogladalo.



Wiec, ja bym dal szanse, bo po pierwszych odcinkach tez chcialem skreslic ten serial.



Gambit zapewne wiecej napisze :-)
 
Defthomas zgadzam się w pełni co do SoA, odcinek bardzo mocny i wiele się wydarzyło. Zastanawiałem się przed oglądnięciem odcinka czemu na twitterze pytają czy nie uważamy, że Kurt Sutter przesadził ale po oglądnięciu już wiem skąd to pytanie
 
Taki dzieciak, pewnie wywoluje duzo wieksze oburzenie w Stanach, niz u nas. Wiec, zrozumiale.
 
info równie dobrze może się znaleźć w filmach, ale skoro temat niepweny



http://www.filmweb.pl/news/Cz%C5%82onkowie+%22Ekipy%22+k%C5%82%C3%B3c%C4%85+si%C4%99+o+kas%C4%99.+Zdj%C4%99cia+prze%C5%82o%C5%BCone-98860#



zjeby, zarabiają horrendalnie dużo i jeszcze im mało...
 
Tsubasa, oglądaj. Im dalej od początku, tym lepiej. Poziom się stabilizuje. Jak dla mnie to fajny serial do załączenia po jakichś cięższych filmidłach.
 
SOA robią za długie przerwy między sezonami - zawsze mam problem z ogarnięciem:)



MOŻLIWY SPOILER



Ostatnia akcja bardzo mocna i ciekawe jak się przekłada na resztę odcinków.



Natomiast ostatnia akcja z Jaxem całkowicie bez sensu - robić wszystko dla kobiety a potem i tak dupczyć się z inną ? :]



No chyba, że już miał dość tego pierdolnika i fakt, że nie chciała z nim rozmawiać go mocno zmieszał :P



Co do tego Mortal Kombat - trailery, jak i poprzedni sezon - zajebiste. Tylko jaki tu sens aby robić odcinki po 10 minut? W tym sezonie też mają być takie krótkie?
 
Dzięki za opinie. Skoro mówicie, że będzie lepiej, to poświęcę trochę czasu. Chociaż moim faworytem niezależnie od wszystkiego i tak zostanie The Big Bang Theory, dla mnie kapitalny serial.
 
Moim zdaniem nie ma co porównywać np. sitcomów (jak TBBT) z serialami kryminalistycznymi (Dexter) albo jeszcze innych.



TBBT miało swój klimat jakoś do 3-4 sezonu. Potem było już coraz mniej zabawy z fizyką czy sci-fi, a wiecej problemów ze związkami itp. Mimo tego nadal było przyjemne i czekam na kolejny sezon.
 
Gambit zapewne wiecej napisze :-)
Challenge Accepted :-)

Rzeczywiście pierwsza połowa 1 sezonu Community niczym specjalnie się nie wyróżnia, ot taki amerykański serial komediowy jakich wiele - lekki scenariusz z całą masą nawiązań do popkultury, głównie filmów i seriali. Jednak co jakiś czas autorzy puszczają do nas oko w nienachalny sposób, żebyśmy wiedzieli, że nie tylko to mają nam do pokazania. I z odcinka na odcinek odkrywają karty. Parodystyczne zapędy serialu pokazuje pierwszy halloweenowy odcinek z Abedem w roli Batmana gdzie mamy świetną zgrywę z głosu superbohatera i patosu w filmach Nolana ("Am I a bird? No, I'm a bat. I'm Batman. Or am I? Yes I am."). Jednak to co najlepsze przychodzi wraz z z 21 odcinkiem i magicznym odcinkiem 23 dostajemy w twarz meta-żartami, parodiami i totalną zgrywą ze schematów, kapitalnymi nawiązaniami do filmowych hitów, naigrywaniem się z serialowych schematów. Community staje się serialem praktycznie bez granic, swoistym hołdem dla różnego rodzaju opowieści.
Niestety czwarty sezon jest już najgorszy, ale wynika to z wielu zawirowań, zmiany w obsadzie i konfliktu z Harmonem. Mimo to szczerze polecam ten serial, ale trzeba się do niego przekonać, no i najzwyklej w świecie mieć z ubaw z wyłapywania masy smaczków i nawiązań jakie serwuje nam Community.
Dla mnie to najlepszy komediowy serial ... oczywiście zaraz za moją świętą trójcą, czyli Arrested Development, It's Always Sunny in Philadelphia i The Office.

 
Ja po pierwszym sezonie odpadłem. Były śmieszne momenty, ale ogólnie serial do mnie nie trafił. Kiepski główny bohater i nudnawe odcinki z łatwym do przewidzenia skryptem.
 
Pełna zgoda z kolegą Yagiel - bardzo mocny odcinek Breaking Bad!


Dexter tylko końcówką błysnął, bo przez całą resztę trwania ostatniego odcinka było słabo.
 
Back
Top