Seriale

@Gambit



No ogólnie widzę w wielu miejscach pisanie jaka to Sansa nie jest śliczna, jakieś kwejki z nią, w serialu cały czas się spuszczają,że to najpiękniejsza kobieta w siedmiu królestwach itd.
 
Hubi,skoro pisze tak na kwejku to już chyba wiadomo kto się nią jara. . Sansa może jest ładna ale żadna z niej piękność, do tego jest wkurwiającą małolatą która w sumie nic do serialu nie wnosi, tylko płacze albo robi maślane oczy do Lorasa ( w sumie już nie, bo mężatka) :-). Gra o Tron jest pełna ładniejszych aktorek.
 
@Calo


Mój problem z Zachiem jest prosty - która to już postać z kolei, która rozumie Dextera ? Może i jego wątek jest prowadzony dobrze, ale sama postać jest nijaka i nieoryginalna. Twórców stać na więcej.


Pozostały problem (Hannah) wymieniłeś i trudno coś dodać ode mnie. Jest mi tak samo obojętna, jak wyżej wspomniany Zach.
 
tylko płacze albo robi maślane oczy do Lorasa ( w sumie już nie, bo mężatka).


Czyli jednak się hajtnie, ehh. jestem w połowie 3 sezonu, trochę wyprzedziłeś fakty :-)
 
Ach, teraz rozumiem. Wg mnie Sansa ładnie rośnie :-)



tumblr_mpz9dokVE81qcah0ho5_250.gif
 
Sophie_Turner_2013_(Straighten_Colors).jpg




Zdjęcie aktorki Sansy z wikipedii. To ja już wolę ją w serialu niż tak zrobioną.
 
@up



To ja wolę już w takiej wersji, przynajmniej nie są te włosy tak wkurwiająco rude.



Za to najlepsza jest Daenerys Targaryen, na początku mnie nie przekonywala, ale do 3 serii dużo zyskała na sexowności :-)
 
Przecież najładniejsza w GoT jest Cersei, ten fakt został potierdzony naukowo.



images




Milf jak się patrzy. I ten "suczy" wyraz twarzy dodaje jej uroku:)
 
Daenerys Targaryen Zrodzoną z Burzy, Niespaloną, Matkę Smoków, khaleesi Dothraków, Królowa Andalów, Rhoynar i Pierwszych Ludzi :-)



Emilka jest przecudna ...



658GEoS.jpg




wiecej w temacie o Kobietach xD



Hardkorowi fani robią tak



comment_ilATOUBdxsQhttlwgSpLpAGFEWwZ3VtE,w400.jpg
 
@ziggy



raczej Doreah :-) Teraz jest jeszcze dorosła wersja Missandei, ale jakoś nie potrafią wykorzystać jej talentów :-)



jw8WCzA.gif




@Masutatsu



ważny członek obsady xD



q78fF0H.jpg
 
Tyrion jest najzajebistszą postacią w całej Grze o Tron obok Khaleesi. Wara od niego:-)



@Gambit



Z jakiego filmu ten gif?
 
Gra o Tron SPOILER SPOILER SPOILER KURWA SPOILER RAZ JESZCZE, więc kto nie oglądał 9 odcinka z sezonu 3, niech nawet tego nie czyta!



.



.



.







.



.



WTF?! Co to kurwa jest, wszystkich najlepszych bohaterów pomordowali :(? Została tylko Khaleesi, bez niej wszystko będzie do dupy. Frey to śmieć, niech dalej sprzata korytarze jako Filch w Harrym Potterze, a nie zabija Króla na Północy. Do tego o co chodziło Stannisowi z "Uzurpatorem" Robbem Starkiem? Przecież można powiedzieć,że walczyli we wspólnym interesie, pomógłby mu pokonać Lanisterów i wrócił do Winterfell. Do tego jego ojciec chciał właśnie Stannisa na króla, więc kolejny zdrajca. Oby Khaleesi im wszystkim dojebała! WAR Khaleesi!
 
Hubi widzę, że podobna reakcja jak wielu osób hehe :P no dobrze zamotali sytuacje i mocny to był odcinek, którego nikt (poza tymi którzy czytali ksiązki) się nie spodziewał
 
9 to był jedyny dobry odcinek z całego trzeciego sezonu. Książek nie czytałem, ale mam nadzieję, że czwarty i piąty sezon to już nie będzie taka padaka.
 
SPOILER



Mi się tam trzeci sezon nawet podobał, bo wreszcie Khaleesi zaczęła zdobywac to co jej się należy, ale drugi sezon to był magia. Po 9 odcinku pierwszego sezonu byłem wkurwiony jak obcięli głowę Eddardowi, ale obejrzałem 10 odcinek i 1 epizod drugiego sezonu i wkręciłem się strasznie w ten serial.
 
Stanis jest skomplikowanym, bezkompromisowym człowiekiem po prostu ;) Uważa, że tylko on jest prawomocnym władcą Westeros i wszyscy pozostali powinny przed nim klękać. Robb ogłaszając się królem północy jest zdrajcą i w jego oczach to jest ważniejsze niż wspólny wróg.



Dodam jeszcze, że w książkach Robb nie był tak pierwszoplaną postacią jak jest chyba w serialu.



Dla mnie trzeci tom był najlepszy. Czwarty i piąty to wstęp do jakiegoś sporego kotła , który zapewne nastapi w kolejnych częsciach ;) Dodatkowo 4 i 5 tom dzieją się równolegle i każdy dotyczy innych bohaterów.
 
Mnie i tak wkurwia, że te obiecane kolejne książki nie są dokończone. Biorąc pod uwagę tempo w jakim Martin wydaje kolejne dzieła, a jeszcze równolegle pracuje nad innymi projektami, to bardzo prawdopodobne jest, że szybciej kopnie w kalendarz niż dokończy sagę. I wtedy będzie jeden wielki chuj. Niby paru gości w HBO dowiedziało się od niego, jak się potoczą dalsze losy wszystkich bohaterów, ale jakoś średnio to wszystko do mnie przemawia i nie potrafię patrzeć z optymizmem w przyszłość.
 
Martin ma kumpla Abrahama, który mu pewnie dopisze ostatni tom jeśliby mu się umarło, tak samo jak Sanderson Jordanowi "Koło czasu" dokończył.
 
Kiedyś na bieżąco czytałem bloga Martina i robił wszystko, żeby tylko nie pisać kolejnych części Pieśni. Konwenty, tomiki, scenariusze i ciul wie co ... nawet wesele ze swoją miłością życia xD



98991_640.jpg




A po weselu znowu rok melanżu i konwenty, w nawet takich zapyziałych krajach jak Polska xD Jednak oddając HBO prawa do ekranizacji chyba musi jakoś się wywiązać z kontraktu ... pytanie tylko czy HBO będzie dalej chciało robić kolejne sezony, bo troche zamulają, ale mają jedną niewątpliwą zaletę, a mianowicie mnóstwo cliffhangerów i świetnie nadają się do zakańczania odcinków.
 
Dokladnie, gdy do tego widze, jak on wyglada, to naprawde duzo (oczywiscie mu tego nie zycze!) zycia mu nie zostalo.



Kurwa, chce juz Wiatry Zimy :-)
 
ŻE KURWA CO ?!?! 2 kwietnia 2014 rok dopiero będzie pierwszy odcinek 4 sezonu?! Gdybym to wiedział, to bym się tak nie śpieszył z tą Grą o Tron...







P.S. Jakie są wszystkie książki o "Grze o Tron"? Bo kupiłem Tom 1 Gry o Tron,ale chyba coś jeszcze było przed tym, tak?
 
Najgorsze, a zarazem najlepsze jest to, że na jednym tomie to się na pewno nie skończy. Dobrze, bo historia jest zajebista i chciałoby się, aby trwała jak najdłużej, ale rzeczywiście on może tego nie ukończyć. Chłopina ma już 65 wiosen i jego produktywność będzie raczej już tylko spadać.







up


  • Gra o tron (A Game of Thrones, 1996) • w Polsce w 1998
    [*]
    Starcie królów (A Clash of Kings, 1999) • w Polsce w 2000
    [*]
    Nawałnica mieczy (A Storm of Swords, 2000) • w Polsce w 2002 i podzielona na tomy Stal i śnieg (Steel and Snow) oraz Krew i złoto (Blood and Gold)
    [*]
    Uczta dla wron
    (A Feast for Crows
    , 2006) • w Polsce w 2006 i podzielone na tomy Cienie śmierci
    oraz Sieć spisków


    Taniec ze smokami
    (A Dance with Dragons
    , 2011) • w Polsce w 2011-2012 i podzielona na tomy - pierwszy tom został wydany 22 listopada 2011<sup class="reference" id="cite_ref-2">[2], natomiast drugi tom został wydany 21 lutego 2012<sup class="reference" id="cite_ref-3">[3]

    The Winds of Winter
    (w przygotowaniu)

    A Dream of Spring
    (w przygotowaniu)
 
Gra o tron 1998

Starcie królów 2000

Nawałnica mieczy. Stal i śnieg 2002

Nawałnica mieczy. Krew i złoto 2002

Uczta dla wron. Cienie śmierci 2006

Uczta dla wron. Sieć spisków 2006

aniec ze smokami. Część I 2011

Taniec ze smokami. Część II 2012

The Winds of Winter

A Dream of Spring
 
Możliwe, że też spoiler
@Hubi -
jakie war Khalesi jak to jest kurwa najnudniejsza postać w całej grzeo tron. Z tym swoim przyjacielem który okazje do zamoczenia miecza ma tylko wtedy gdy kogoś potnie dosłownie zanudzają mnie na śmierć. Dopóki żył "jej słońce i niebo" czy chuj wie jak ona nazywała tego przywódce dzikusów to mi się podobało bo liczyłem na jakąś solidną rozpierduchę. Zamiast tego dostałem męczenie buły o smokach. Ona niech pojawia się tylko jak będzie chciała pokazać cycki bo poza tym nie ma nic do zaoferowania. Najlepszą postacią jest karzeł i jak go zabiją to kończę oglądanie GoT:D

A odcinek kozacki. Mi się podoba ten pomysł, że nie wiesz czego się móżesz spodziewać. Uczucie zaszczucia czy Twój bohater dożyje do końca odcinka nadaje klimat.
 
Khaleesi jest fajna tylko z wyglądu. W książce wkurwia. Tylko Tyrion i Jamie są zajebiści.
 
Mówimy o serialu, a w serialu dla mnie jest zajebista. Jedni wola sukowate kobiety, tak jak Ty wolisz tę kurwę Cersei, a ja wolę Khaleesi, bo to jest materiał na prawdziwą królową.



Jamiego nie lubiłem, ale w trzeciej serii zacząłem nawet dość dobrze go lubić.



Tyrion jest genialny, koniec kropka.



To rozumiem,że z książek nic nie poprzedza tego co się działo w serialu?
 
Khaleesi jest fajna tylko z wyglądu. W książce wkurwia. Tylko Tyrion i Jamie są zajebiści.


Tak. Chyba tylko rozdziały Sansy i od trzeciego tomu Arii bardziej zamulały. Właściwie Sansa nawet ciekawsze w trzecim tomie miała. (no, bazuje na połówce, bo Krew i złoto czeka na półce, aż się uporam z bardziej priorytetowymi dla mnie ksiażkami)
 
Back
Top