Seriale

Entourage - mieszane uczucia. Bardzo płytki. Nie ma jakiejś wciągającej fabuły. Parę sezonów zabawy, szastania kasą, zaliczania lasek zaczyna nużyć.







A oglądacie The Office US?



Biurowe życie pracowników firmy sprzedającej papier w małym mieście w Pensylwani.



To jest jeden z najlepszych sitcomów jakie w życiu widziałem. Leci już 9-ty sezon, więc to już nie to samo, ale pierwszych 5 sezonów obejrzałem prawie na raz.
 
Ta ja oglądam The Office US i uważam go za najlepszy serial komediowy ever. Jestem na 9 odc 9 sezonu i musze przyznać że brakuje Michaela. Szkoda że to już sama końcowka;/ Będzie mi ich brakować
 
The Office jest mega mega, ale niestety nowe sezony bez majkela zawodzą. Satuk widziałeś Parks and Recreation?


btw. Spartacus nowy wyszedł.
 
Widziałem z 2 sezony chyba , słabszy od office ale ujdzie. Spartacus już na dysku czeka na napisy ;]
 
Ktos tu cos wspominal o Eeastbound and down.Zaczalem pierwszy sezon,dwa odcinki i serial jest ZAJEBISTY! Juz teraz wiem,ze obejrze wszystkie sezony.Kenny Powers jest miszczem:)
 
Z komediowych polecam Modern Family. Zajebisty w stylu mockumentary, dodatku gra tam Al Bundy. Dobra beka gwarantowana
 
W tym tygodniu wyszedł nowy serial o nazwie The Following, w którym gra znany większości Kevin Bacon. Tak w skrócie serial opowiada o seryjnym zabójcy, który w pewien sposób stara się zrzeszyć innych sobie podobnych oraz o byłym agencie FBI ( w tej roli wspomniany wcześniej Bacon), który wpakował do więzienia tego słynnego seryjnego zabójce, jednak z powodu pewnych okoliczności zmuszony jest powrócić na służbę. Nie chcę więcej pisać, żeby nikomu nie spoilerować ale ogólnie po pierwszym odcinku mogę polecić, ponieważ jak dla mnie trzymał w napięciu i miał na tyle ciekawe zwroty akcji, że już czekam na kolejny odcinek
 
1o lutego ruszają dalsze odcinki Walking Dead wiec jeszcze trochę. A tym czasem wszystkim spragnionym WD wrzucam czasoumilacz:



Lauren Cohan in Esquire Feb 6.gif
 
axl, jeszcze trzeci się nie skończył (jeszcze 8 odcinków, najbliższy 10 lutego) a Ty już o IV sezonie marzysz ?:D



Co do seriali - od jakiegoś czasu oglądam Różowe Lata Siedemdziesiąta i jest zajebisty ;]
 
Przez super bowla nie wyjdzie shameless ;/ . Oglądaliscie coś z nowosci? Ja jestem na bieżąco z Banshee i The Following i póki co te 2 seriale miażdzą ;D
 
Sorki za dubel, ale kocham ten serial i wreszcie wraca, szkoda, ze bez Harmona, ale będzie dobrze ...



https://www.youtube.com/watch?v=z584YZtS9c4
 
ja nie dalem rady przebrnąc przez 3 sezon Community. 2 pierwsze pochłonołem w pare dni a trzeciego nie mogę oglądać. Strasznie mnie nudzi i totalnie nie smieszy.
 
A wg mnie trzeci sezon najlepszy, po prostu maksymalna jazda po bandzie, że z niektórych akcji płakałem ze smiechu :]
 
Obejrzałem dopiero 10 pierwszych minut , ale z czystym sumieniem mogę polecić serial "House of cards". Kevin Spacey i thriller polityczny, przecież coś takiego nie może nie wyjść:-)



 
Są pewni aktorzy, których sama obecność sprawia, że coś ogladam i tak pewnie będzie w przypadku house of cards
 
Warto przy tym wspomnieć, że jest to pierwszy taki serial, który jest dostępny tylko i wyłącznie w sieci i został wypuszczony w całości za jednym zamachem, czy to początek serialowej rewolucji?
 
Obejrzałem pierwszy odcinek domu z kart - bardzo dobra produkcja. Ciesze się, że co tydzien będę mógł zobaczyć Kevina ;)
 
Tłumacze chyba zapomnieli, że 2 dni temu The Walking Dead było, bo nadal nie ma napisów a dziś jest polska premiera, lecz z racji na późną godzine, wolałbym aby ogarneli je w końcu :P
 
Back
Top