Seriale

Dla mnie osobiście top 3 serialowe wszechczasów.

Jedynie The Wire i pierwszy sezon True Detective cenie wyżej lub na tym samym poziomie.
Ło kurwa to ja odpadłem po trzech odcinkach...
Dla mnie Detektyw S01 i Czarnobyl top :lol:
a największe wrażenie zrobiły piloty The Outsider i Losty
 
Jebać drugą połowę szóstego sezonu Black Mirror w takim razie...
:mamed:
A w BM to nawet nie wiem czy po s02 nie wysiadłem...
A Leftovers s01 jest w chuj ciężki w odbiorze, w dwóch kolejnych sezonach to już Lindelof popłynął na maksa u mu się mocno Lost vibe załączał;)
 
A chuj, namówiłeś :antonio: Bieda ostatnio straszna, więc odświeżę na N pierwszy sezon, a resztę się zestrimuje na wbijam :beczka:
Chuje dali ostatni epizod. A następny sezon pod koniec 2024 roku.. jebane japońce zawsze kurwa tyle zwlekają z wypuszczeniem anime, chociaż manga się już zakończyła
 
The Leftovers to najlepszy serial pod słońcem :jimcarrey:

A do Jill trzepalem tu od samego początku:*

A to stąd kojarzyłem serial! Bo nie miałem kompletnie pomysłu co obejrzeć, a zobaczyłem to na filmwebie i uznałem, że obejrzę, bo skądś kojarzę, że było wiele pochlebnych opinii.
 
The Leftovers to najlepszy serial pod słońcem :jimcarrey:

A do Jill trzepalem tu od samego początku:*

Tez na początku odpadłem, a później s01 wszedł tak, że widziałem go już z 6 czy 7 razy, a na s03 budziłem się w poniedziałek o drugiej w nocy by oglądać premiery. Jedyny taki serial.
Namówiłeś, obejrzę sobie, tylko póki co lecę Sukcesję, jestem w 3 sezonie, jak skończę, sprawdzę The Leftlovers.
 
Chuje dali ostatni epizod. A następny sezon pod koniec 2024 roku.. jebane japońce zawsze kurwa tyle zwlekają z wypuszczeniem anime, chociaż manga się już zakończyła
KnY sztosik, piękna kreska, kaski tam sporo poszło z tego co kiedyś czytałem, najlepsza oprawa audiowizualna w anime, z tego co oglądałem.
Teraz widzę na wbijam, że skończyli trzeci sezon, to się odpali w najbliższym czasie, bida, że tym razem, tylko 11 epków.
 
Widziałem pierwsze opinie o Secret Invasion i nie napawają optymizmem. Co jest pojebane, bo Marvel mógł ten temat zrobić w fajny thrillerowy sposób, mają Samuela L Jacksona, mają Emilię Clark. Gdzieś tam po cichu liczyłem że w końcu będzie coś na poziomie, ale jak przeczytałem że zrobili intro na odpierdol, używając sztucznej inteligencji, to już straciłem resztki nadziei.

Strażnicy Galaktyki 3 ostatnim dobrym tworem Marvela, cały czas jestem ciekaw ile ta teza będzie prawdziwa
 
Mordy z całym szacunkiem moge polecić The Grand Tour: Eurocrash. Piękne zdjęcia z naszej ojcowizny i dużo jajec, jak to u naszych przyjaciół ze Zjednoczonego Kurestwa bywa :)
 
Dobra, obejrzalem dzisiaj 6 sezon Black Mirror i jest lepszy niż myślałem po opiniach.
Są epy słabsze i lepsze ale ogółem jest lepszy od 5 i to zdecydowanie.
Nie jest to poziom z początku serii ale da się obejrzeć.
:wink:
 
Dobra, obejrzalem dzisiaj 6 sezon Black Mirror i jest lepszy niż myślałem po opiniach.
Są epy słabsze i lepsze ale ogółem jest lepszy od 5 i to zdecydowanie.
Nie jest to poziom z początku serii ale da się obejrzeć.
:wink:
Też właśnie skończyłem. Klimat BM ma w sumie tylko 1 ep, ale ogólnie nie na jakiejś tragedii.
Odcinek z demonem zajebisty, najgorszy chyba 4
 
Właśnie skończyłem ostatni odcinek drugiego sezonu from.
:brainoverload:

Ale mają pole do popisu w trzecim. Tylko trzeba czekać tyle.
:childcry:
 
Back
Top