Seriale

Peacemaker - jestem po dwóch odcinkach i polecam każdemu komu podobał się Suicide Squad 2 od Jamesa Gunna.
Mi siada ten humor.
Jedyne o co się martwię to czy niektóre wątki poprawne politycznie są tam wrzucone ot tak bo wypada czy Gunn ma na to jakiś fajny pomysł.
Ty przypadkiem nie umierałeś na Curvida? To ja tutaj, kurwa, żałobę w planach mam, a Ty się o jakieś seriale na podstawie komiksów rozpisujesz. :childcry:
 
Obejrzałem najpierw Squid Game, potem Alice in Borderland i Squid Game oceniam na 5/6 a Alice in Borderland oceniam na 3/6

Squid Game > Alice in Borderland

Ci co twierdzą inaczej są zdrowo upośledzeni albo mają max 15 lat.
 

ok, jest szansa, przynajmniej dobrali odpowiedniego aktora do postaci a nie jak wcześniej Tomasz Kruz 1,50 w kapeluszu...

po trailerze widzę, że całkiem blisko odwzorowane na książkach... chyba, że to tylko tych kilka scen...
Nie jest blisko odwzorowane na książkach. Tak z innej beczki zapytam, po co ma być blisko odwzorowane na książkach, jakbym chciał taką samą historię to bym sobie książki poczytał.
 
Nie jest blisko odwzorowane na książkach. Tak z innej beczki zapytam, po co ma być blisko odwzorowane na książkach, jakbym chciał taką samą historię to bym sobie książki poczytał.
Po scenach z trailera poznałem sceny z książek, może to tylko tych kilka, reszta jest zmieniona, nie wiem.

Odpowiedź: nie musi być blisko odwzorowane, napisałem tylko obserwację. Masz rację, i tak nie ma lepszej wersji książki niż ta z mojej (Twojej) głowy podczas czytania więc adaptacja nie musi iść słowo w słowo, nie kłócę się z tym poglądem.

edit:

skąd wiesz? to chyba jeszcze nie wyszło
 
Na 1 sezonie SG powinno się zakończyć, 2 sezon będzie dużo gorszy, tak czuję.


Jeśli idzie o kino to dziś bardziej jestem rasy żółtej niż białej, ale SG ma potencjał na dużo lepszy materiał, może gdybym nie obejrzał Aib to bym bardziej je cenił , no ale widziałem, no i szczególnie gry nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia., gdzie Aib to było mistrzostwo świata w dreszczyku emocji.
Akurat SG ma potencjał na 2 sezon
odnalezienie wyspy i zniszczenie szajki , która za tym stoi , plus gry mogłoby by być 10 razy lepsze ,bo te oprócz szklanego mostu strasznie mnie wynudziły.
 
Skonczylem dexter new blood. Ogladalo sie zajebiscie, moze dlatego, ze nie nastawialem sie na nie wiadomo co ze wzgledu na ostatnie pazdzierzowate sezony, ktoreogladalem raczej z sentymentu. Ogolnie sezon hot, zakonczenie baaardzo not::clintdis::
 
Miałem czekać na całość, ale nie wytrzymałem. Teraz po 19 epie gdzie dojebali konkret do pieca chyba niewyczymie i przeczytam mangę.
Kumpel zrobił podobnie tylko z tą różnicą, że po 2 sezonie :D
Nie soileruj nam tu później tylko!
 
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jaki jest sens robić remake serialu z lat 2017-2021?
Netflix chce rozmawiać bić koreański remake domu z papieru.
 
Back
Top