Seriale

Obejrzalem swego czasu pierwszy sezon, mozesz co nieco powiedziec o drugim i trzecim bo juz w pierwszym byl tak zakrecony ze bania mala, ale final i ogolnie przeslanie bardzo mi sie podobalo...
Ogólnie bez spojlerów to podróże w czasie idą dalej i kolejne poziomy są pokazane a 3 sezon to dobre zamkniecie serii bez zbędnego przedłużenia. Chyba najlepsze co widziałem jeżeli chodzi o motyw podróży w czasie i paradoksów. Z tego tematu to niedawno 12 monkeys widziałem ale juz nie tak spójne jak Dark. Niemcy to jednak uporzadkowani są:lol:
 
Ogólnie bez spojlerów to podróże w czasie idą dalej i kolejne poziomy są pokazane a 3 sezon to dobre zamkniecie serii bez zbędnego przedłużenia. Chyba najlepsze co widziałem jeżeli chodzi o motyw podróży w czasie i paradoksów. Z tego tematu to niedawno 12 monkeys widziałem ale juz nie tak spójne jak Dark. Niemcy to jednak uporzadkowani są:lol:
Ja obejrzałem dwa sezony ale drugi bez przypomnienia 1 sezonu i się gubiłem co i jak. Teraz robię drugie podejście - wszystkie sezony ciągiem, jestem na początku drugiego i jest gitara. Trzeba przyznać, że nieźle się to trzyma kupy pomimo stopnia zamotania a do tego dochodzi jeszcze solidna produkcja, gęsty klimacik i muzyka robiąca super klimacik. Jedna z Netflixowych perełek.
 
Czekam, jak się będą kosami zabijać jak w finale.

A tak na poważnie. Afery z dupy, że się strzelają i dziwota, że społeczeństwo pizd wyrasta, jak im niszczą dzieciństwo. Pamiętam jak w podstawówce 1 klasa, pojawiły się pierwsze gloki na bazarku u ruskich. Jak wtedy wyglądała zabaw w wojnę prekursorzy ASG. Tera pewnie to byłby wrzask lewactwa we wszystkich mediach. Gry z udziałem noży, rzutki, proce to już ciężki kryminał obecnie.
Sorry, ale ja biegałem co dzień bawiąc się w wojnę na podwórku, ale krwi nie było, trupów jednak też...A to czym karmi się dzisiejszego widza jest z różnych względów często spaczające mózg. I kreowanie pizd z facetów, ale i obrazów dla dzieci, których nie powinny widzieć tak szybko, bo powinny być pod naszą baczną ochroną. Tylko tak się zapierdala rodziców obowiązkami, że nie mają czasu na coś najistotniejszego w ich życiu czyli ich dzieci, praca ważniejsza. Temat rzeka, nie na ten temat jednak.

Gambit dzięki za info o Atlancie, też jak Scurvol pisał myślałem, że już nie wrócą :) Mam wrażenie, że coraz mniej jest takich seriali jak kiedyś, z tą mocą wciągania...
 
dzis rozpocznę AiB bo wgl mialem tego nie ogladac ale tak tu o tym pisaliscie ze skusiliscie

Arcydzieło , arcydzieło Panie. Tyle plot twistów co tam jest... O Jezusie.

Jestem fanatykiem Aib , tam jest w cholerę dużo ciekawej filozofii życiowej, która mnie urzekła.To nie jest byle serialik. Dla tego dla mnie to dzieło kompletne na każdym szczeblu.
 
Last edited:
Arcydzieło , arcydzieło Panie. Tyle plot twistów co tam jest... O Jezusie.

Jestem fanatykiem Aib , tam jest w cholerę dużo ciekawej filozofii życiowej, która mnie urzekła.To nie jest byle serialik. Dla tego dla mnie to dzieło kompletne na każdym szczeblu.
Straszne gówno, przerysowane, zbyt rozemocjonowane i pełno drących ryja chińczyków. Wyłączone po 30 minutach.
 
Polecam produkcję BBC ,,Na wodach północy".

Polecam również. Jestem po trzech odcinkach i chyba jeszcze jeden połknę przed zaśnięciem. Mocny i ciężki klimat. Wydaje mi się, że The North Water > Terror
 
Arcydzieło , arcydzieło Panie. Tyle plot twistów co tam jest... O Jezusie.

Jestem fanatykiem Aib , tam jest w cholerę dużo ciekawej filozofii życiowej, która mnie urzekła.To nie jest byle serialik. Dla tego dla mnie to dzieło kompletne na każdym szczeblu.

Jak na razie po 2 obejrzanych odcinkach Alice in Borderland to stwierdzam, że Squid Game > AiB
 
Poleci ktoś jakieś dobre seriale kryminalne na netflixie/hbo? Motywy śledztwa, morderstw, gangów etc. Pewnie dużo już takich oglądałem, ale pewnie też dużo dobrych ominąłem :)

Na szybko z głowy, obejrzałem: Luther, Ozark, 4blocks, Mare z Easttown, Line of Duty, Marcella, Homeland, Top Boy, Broadchurch, Mindhunter.
 
Poleci ktoś jakieś dobre seriale kryminalne na netflixie/hbo? Motywy śledztwa, morderstw, gangów etc. Pewnie dużo już takich oglądałem, ale pewnie też dużo dobrych ominąłem :)

Na szybko z głowy, obejrzałem: Luther, Ozark, 4blocks, Mare z Easttown, Line of Duty, Marcella, Homeland, Top Boy, Broadchurch, Mindhunter.
Detektyw sezon pierwszy? :wink:
 
Poleci ktoś jakieś dobre seriale kryminalne na netflixie/hbo? Motywy śledztwa, morderstw, gangów etc. Pewnie dużo już takich oglądałem, ale pewnie też dużo dobrych ominąłem :)

Na szybko z głowy, obejrzałem: Luther, Ozark, 4blocks, Mare z Easttown, Line of Duty, Marcella, Homeland, Top Boy, Broadchurch, Mindhunter.
Suburra, Gomorra i Zero Zero Zero
 
Poleci ktoś jakieś dobre seriale kryminalne na netflixie/hbo? Motywy śledztwa, morderstw, gangów etc. Pewnie dużo już takich oglądałem, ale pewnie też dużo dobrych ominąłem :)

Na szybko z głowy, obejrzałem: Luther, Ozark, 4blocks, Mare z Easttown, Line of Duty, Marcella, Homeland, Top Boy, Broadchurch, Mindhunter.
Suburra, Gomorra i Zero Zero Zero

Zero Zero Zero koniecznie.

Może też Snowfall:


Gangi ale w klimacie kina kina kung-fu:


Seryjny morderca w brytyjskiej trzyodcinkowej serii Des, na faktach,ciężki klimat:

 
Last edited:
Obejrzałem 3 dostępne odcinki Arcane na Netflixie i to jest aż za dobre do tej pory. Nigdy w LOLa nie grałem wiec nie wiem jak to się ma do fabuły z gry
3 ep to jest chyba najlepsze co Netflix zrobił w tym roku i jeszcze ten steampunkowy styl :antonio:
 
3 ep to jest chyba najlepsze co Netflix zrobił w tym roku i jeszcze ten steampunkowy styl :antonio:
Ale czuć piniondz patrząc już na samo to jak ta animacja wygląda co? Wizualnie jest przepiękny, trochę podobny do Spider-Verse
 
Dawać mnie te ostatnie 3 epy, to jest bez dwóch zdań najlepsze co stworzył Netlix od czasu Darka Crystal.

 
Dawać mnie te ostatnie 3 epy, to jest bez dwóch zdań najlepsze co stworzył Netlix od czasu Darka Crystal.


Obejrzałem te 3 następne epy i nie mogę wyjść spod wrażenia. To się zapowiada na rzecz wybitną jeśli w ostatnich 3 utrzymają ten poziom. Kurwa, że Netflix takim sztosem zapodał niespodziewanie. Ło panie
 
Back
Top